Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DonGrande

Komputer do 2.400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, prosiłbym o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego do 2.400 zł głownie pod CSGO opartym na procesorze Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX + Dysk SDD + nVidia GeForce oraz podkłada SteelSeries QCK. Chcę by ten zestaw był złożony na esc.pl

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, prosiłbym o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego do 2.400 zł głownie pod CSGO opartym na procesorze Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX + Dysk SDD + nVidia GeForce oraz podkłada SteelSeries QCK. Chcę by ten zestaw był złożony na esc.pl

 

Z góry dzięki.

 

https://www.morele.net/inventory/info/D0gFM/

 

Upewnij się że twój monitor ma gniazdo dvi-d, hdmi albo dp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, prosiłbym o pomoc w złożeniu zestawu komputerowego do 2.400 zł głownie pod CSGO opartym na procesorze Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX + Dysk SDD + nVidia GeForce oraz podkłada SteelSeries QCK.

To nie ma sensu. Lepiej brać i3 6100 w tej cenie, i jak koniecznie chcesz nvidie to GTX 1060 3GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu. Lepiej brać i3 6100 w tej cenie, i jak koniecznie chcesz nvidie to GTX 1060 3GB.

 

głownie pod CSGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję, interesuję mnie ten procek itp. Są jeszcze jakieś inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

większe znaczenie ma procek niż grafika w tym przypadku, czy po prostu radeon sobie lepiej radzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większe znaczenie ma procek niż grafika w tym przypadku, czy po prostu radeon sobie lepiej radzi?

 

To dziwne pytanie bo tyle razy było powtarzane że csgo siedzi na procesorze.

 

RX 460 był promowany jako karta do gier esportowych, ja ci powiem że przy mojej karcie nadal mi brakuje procesora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne pytanie bo tyle razy było powtarzane że csgo siedzi na procesorze.

 

RX 460 był promowany jako karta do gier esportowych, ja ci powiem że przy mojej karcie nadal mi brakuje procesora

Pytanie wcale nie dziwne, jeżeli nie siedzę codziennie na forum, a tym bardziej kiedy nie śledzę tematów związanych z grami - bo j sam graczem nie jestem.

Teraz jedynie musze złożyć komputer dla syna znajomego m.in. pod loa i csgo, stąd pytanie.

Jednak konfiguracja i3-6100+gtx1060 to raczej niepowornywany sprzęt do i3-2xx0+hd7770.

Dla kogoś kto nie ciśnie nawet polprofesjonalnie, a po prostu marnuje mnóstwo czasu na granie i jest średnio rozgarniętym użytkownikiem komputera, taka kk figuracja i3+1060 powinna styknac w fhd?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...