Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Aczei

Ogromny Spadek FPS CS; Go

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Z góry chciałbym bardzo przeprosić jeśli napisałem to w złym dziale ;/

Mam naprawdę poważny problem ze spadkiem FPS'ów w CS; GO.

Wczoraj (tj.24.09.2016) zaktualizowałem WIN10, a gdy wszedłem do Gry, to w Lobby mam 30 FPS, a w grze zaledwie 60.

I naprawdę czuję tą różnicę w grze, ponieważ jeszcze dwa dni temu wszystko pięknie chodziło mi do 200 FPS i więcej.

Mój laptop też nie jest jakiś najgorszy.

Naprawdę zależałoby mi aby ten problem był rozwiązany, próbowałem odinstalować te aktualizacje systemowe lecz niestety nie ma takiej możliwości, spójność plików w grze również została sprawdzona, ostatnim razem miałem problem z battery boost, który również powodował spadki FPS, ale to rozwiązałem, teraz już nie wiem w czym leży problem.

Przypomnę również, że wszystkie aktualizacje sterowników zostały zrobione.

Dużo ludzi mówi mi, żebym wyłączył synchronizację pionową w ustawieniach nvidia oraz w grze, więc to również zrobiłem i wciąż nic nie pomogło.

Dodam iż w grze gdy nacisnę Caps Lock, to przez chwilę gdy widnieje okno zmiany wielkości liter, to FPS'y liczone są normalnie, tj. około 250 FPS.

 

Specyfikacja:

Laptop Lenovo Y700

C80ONro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj i zainstaluj sterowniki jeszcze raz. Wyczyść po nich system bardzo dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni link pomógł, dziękuje Ci bardzo za pomoc :)

Temat można zamknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...