Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lyll

[2000-2500] Laptop i wow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam takie pytanko. Nie gram wiele i jedyną jaką w ogóle odpalam jak mam luźniejszy okres jest Wow. Dodatkowo często siedzę do bardzo późna w pracy (pracuję u taty xD więc jest luz) ale nie chcę przenosić stacjonarnego z domu bo musiałabym zreogranizować wszystko na stanowisku pracy a to dość problematyczne. Najprościej byłoby mi postawić lapka i na nim sobie pykać a po pracy spakować i do domu. Czy w cenie 2000-2500zł jestem w stanie zakupić jakiś sensowny notebook do tej jednej gry? Nie wiem jak te karty graficzne montowane w lapkach wypadają typu GF920M czy zintegrowane Intela? Celowałabym, w miarę możliwości w jakiegoś i5 z 8gb ram (taki mam stacjonarny w domu i chodzi w miarę znośnie:) ) ale nie wiem na co jeszcze zwracać uwagę poza grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam takie pytanko. Nie gram wiele i jedyną jaką w ogóle odpalam jak mam luźniejszy okres jest Wow. Dodatkowo często siedzę do bardzo późna w pracy (pracuję u taty xD więc jest luz) ale nie chcę przenosić stacjonarnego z domu bo musiałabym zreogranizować wszystko na stanowisku pracy a to dość problematyczne. Najprościej byłoby mi postawić lapka i na nim sobie pykać a po pracy spakować i do domu. Czy w cenie 2000-2500zł jestem w stanie zakupić jakiś sensowny notebook do tej jednej gry? Nie wiem jak te karty graficzne montowane w lapkach wypadają typu GF920M czy zintegrowane Intela? Celowałabym, w miarę możliwości w jakiegoś i5 z 8gb ram (taki mam stacjonarny w domu i chodzi w miarę znośnie:) ) ale nie wiem na co jeszcze zwracać uwagę poza grafiką.

 

 

Powiem Ci co dla mnie jest najważniejsze- dysk SSD- bez tego według mnie nie ma nawet po co kupowac laptopa.

Element kluczowy, najważniejszy (250gb optymalnie). Mówię to z autopsji, ponieważ mam Samsunga Ativ boook 6 wsadziłem ssd i laptop ma drugie życie.

 

Po drugie jaka przekątna ekranu?

Po trzecie, zwróć uwagę na podświetlanie klawiatury. siedzisz do późna w pracy, to tylko i wyłącznie białe (ewentualnie niebieskie, ale takiego to ja nie widzę :D ). Czerwone spali Ci oczy.

Po czwarte 920 z wow da radę, może bez fajerwerków, ale ładnie powinno chodzić, ale można poszukać coś z 940. Niewiadomo w co będziesz grał za x miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie SSD, o tym zapomniałam:) nie mam też tego dysku w stacjonarce a czytałam, że sporo przyspiesza pracę kompa.

Przekątna ekranu nie ma specjalnie znaczenia. Wiem, że 17tki są droższe a to będzie taki dodatkowy komp więc mniejsze są w zupełności ok.

A o grafikę pytam bo widzę, że w tych droższych jest model GTX (o ile dobrze pamiętam) ale cenowo o wiele droższe więc pewnie taka GF9xx musiałaby być w tym przedziale cenowym, czy jest duża różnica w wydajności, czy to takie budżetowe karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Ideapad 510-15 i3/8GB/240/DVD-RW GF940MX biały

Bardzo ciekawy laptop z matową matrycą FHD IPS i niezłym systemem chłodzenia. Di WoW wystarczy, chociaż z powodu procesora mogą być lekkie dropy. Laptop jest lekki, z dość solidną obudową i fajnym designem. Jako maszyna do wszystkiego na pewno się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na Twoim miejscu dorzucił bym do

Lenovo Ideapad 700-15 i5-6300HQ/8GB/1000 GTX950M czarny

Matryca FULL HD IPS dobrej jakości, pełny procesor 4 rdzeniowy i5HQ 6 generacji skylake bardzo wydajny jak na ten budzet, miejsce na dysk SSD m2 - możliwośc zamontowania dodatkowego dysku m2 jest to bardzo wygodne bo mozesz miec oba dyski wenwątrz laptopa, przyzwoita karta graficzna GTX950m, podświetlana klawiatura. W cenie do 3000 zł jest to naprawde dobry stosunek ceny do wydajności jak i całej konfiguracji.

 

Dokładasz trochę do budzetu ale na 99% nie znajdziesz nic wydajniejszego. Tutaj masz pełny procesor 4 rdzeniowy do WOWa to ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer F5-573G i5-6200U/8GB/240 GF940MX FHD

Sprzęt przede wszystkim do pracy - mobilny laptop, z matrycą FullHD matową z dużym obszarem roboczym. Procesor i5ulv skylake'a 6-ta generacja, optymalna ilosć pamieci ram, szybka DDR4. Do tego szybki dysk SSD W zestawie dla komfortu pracy. Grafika dedykowana GeForce'a jako dodatek do pogrania w nowsze/starsze gry. Dobre wykonanie, solidny kadłub z aluminiowym wnętrzem. Serwis typu door to door.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...