Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wally550

brak opcji 75hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pół roku temu kupiłem monitor taki monitor

AOC G2260VWQ6

 

myślałem że ma on 60hz ale dzisiaj dowiedziałem się że ma 75hz, chciałem zmienić na 75hz ale okazało się że nie ma takiej opcji, można ustawić max 60hz. Wie ktoś w czym jest problem?

Z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według manuala 75 Hz wyciągniesz w rozdzielczości 1280x1024...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w full HD nie ma takiej możliwości? Bo 1280x1024 to lipa jest na takim monitorze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo na LG, 75 jest tylko przy niskich rozdzielczościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

W sterownikach NV można ustawić wyższą częstotliwość odświeżania: wyświetlanie -> zmiana rozdzielczości -> dostosuj....

Inna inszość czy monitor da radę. Podobno większość da się podkręcić do 70-72 hz. Trzeba jeszcze poszperać w inecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w manualu napisane że osiąga 75 Hz przy niższych rozdzielczościach to praktycznie na 98 % daje się wymusić na natywnej, trzeba tylko w panelu sterowania GPU utworzyć rozdzielczość niestandardową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio?

 

Skoro producent pisze jak byk

1920x1080@75Hz

To monitor ma bezwzględny obowiązek działać na takich parametrach jeżeli się je ustawi. Inaczej serwis albo zwrot.

 

Ustaw sobie autorze taką rozdzielczość ręcznie w panelu sterownika, albo pobierz "sterownik" który jest na stronie.

No ale że biedną firmę AOC nie stać na podpisanie tego "sterownika", to jest co najmniej śmieszne :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio?

 

Skoro producent pisze jak byk

 

To monitor ma bezwzględny obowiązek działać na takich parametrach jeżeli się je ustawi. Inaczej serwis albo zwrot.

 

Ustaw sobie autorze taką rozdzielczość ręcznie w panelu sterownika, albo pobierz "sterownik" który jest na stronie.

No ale że biedną firmę AOC nie stać na podpisanie tego "sterownika", to jest co najmniej śmieszne :lol2:

 

No masz rację bo to monitor z Freesync, tak to jest jak się leci nurtem za wszystkimi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sterownikach NV można ustawić wyższą częstotliwość odświeżania: wyświetlanie -> zmiana rozdzielczości -> dostosuj....

Inna inszość czy monitor da radę. Podobno większość da się podkręcić do 70-72 hz. Trzeba jeszcze poszperać w inecie.

 

tak zrobiłem i wszystko działa bez problemu. Dziękuje wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jakim kablem masz podpięty ten monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...