Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Misiekki

Gigabyte GA-Z170X-Ultra Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

w tym gigabycie też jest możliwość sterowania wszystkimi wiatraczkami ? W tym Asusie to jest potężną zaletą , mam 3 wiatraczki w obudowie i każdy ustawiony wedle uznania, a na czwarty jest slot wolny :)

 

A w jakim celu w ogóle ta "zabawa"?

 

Zaspokojenia wizualnego, ten Asus mi się nie podoba za bardzo, z tyłu jakaś taka dioda świeci na biało, do nieczego to nie pasuje :E

 

14456772_1073186316051645_1108202006_o.jpg

 

czekam na czerwono-czarne oplatane przedłużki do wtyczek do płyty głównej i grafiki, blaszkę na chłodzeniu CPU zmienię na czerwoną, kolor oświetlenia obudowy też na inny (ten teraz został przypadkowo ustawiony i nie chciało mi się zmieniać :P) - ogólnie mogło by to się razem wszystko fajnie wtedy prezentować :)

 

p.s. na żywo jednak trochę inaczej to wygląda XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym gigabycie też jest możliwość sterowania wszystkimi wiatraczkami ? W tym Asusie to jest potężną zaletą , mam 3 wiatraczki w obudowie i każdy ustawiony wedle uznania, a na czwarty jest slot wolny :)

 

 

 

Zaspokojenia wizualnego, ten Asus mi się nie podoba za bardzo, z tyłu jakaś taka dioda świeci na biało, do nieczego to nie pasuje :E

 

14456772_1073186316051645_1108202006_o.jpg

 

czekam na czerwono-czarne oplatane przedłużki do wtyczek do płyty głównej i grafiki, blaszkę na chłodzeniu CPU zmienię na czerwoną, kolor oświetlenia obudowy też na inny (ten teraz został przypadkowo ustawiony i nie chciało mi się zmieniać :P) - ogólnie mogło by to się razem wszystko fajnie wtedy prezentować :)

 

p.s. na żywo jednak trochę inaczej to wygląda XD

 

czemu wiatraki się nie kręcą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu wiatraki się nie kręcą ?

 

Na prawdę ? Troszkę inne mam zmarwienie :D

 

Tak je ustawiłem ;) tył i góra włącza się jak procesor przekroczy 50/55 stopni. Z przodu noctua działa cały czas za 550rpm, zaś od 50 stopni zaczyna przyspieszać :P

 

Jeszcze tylko pasywnej grafiki brakuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda, lepsze zdjęcie i normalne kolory :E

 

14513620_1076292689074341_1408124629_o.jpg

 

Jest warto pchać się w tą wymianę czy nie warto ? (choć dzisiaj po założeniu kabli w oplocie nie chce mi się już totalnie nic robić przy tym komputerze :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie jest w stanie określić wartości zmiany bo to bardzo indywidualny wybór.

Gdybym teraz kupował nowy sprzęt to na 99% wybrał bym GA-Z170X-Ultra Gaming bo np. za Asus to jakoś nie przepadam.

Natomiast gdybym kupował płytę X99 to na 99% wybrał bym Asus X99E WS bo nic innego mi za specjalnie nie pasi.

Jak nie mam pewności to odstawiam temat i czekam aż dojrzeje.

Może zaraz pojawi się jakaś płyta Z270 i może taka zmiana będzie atrakcyjniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie jest w stanie określić wartości zmiany bo to bardzo indywidualny wybór.

Gdybym teraz kupował nowy sprzęt to na 99% wybrał bym GA-Z170X-Ultra Gaming bo np. za Asus to jakoś nie przepadam.

Natomiast gdybym kupował płytę X99 to na 99% wybrał bym Asus X99E WS bo nic innego mi za specjalnie nie pasi.

Jak nie mam pewności to odstawiam temat i czekam aż dojrzeje.

Może zaraz pojawi się jakaś płyta Z270 i może taka zmiana będzie atrakcyjniejsza?

 

 

Dzięki za odpowiedź :)

 

Po założeniu SSD i zmianie okablowania stwierdziłem, że jakbym miał wszystko wyciągać i od nowa montować z powodu zmiany płyty głównej to mi się od razu odechciało.

Dokładnie tak jak mówisz, prawdopodobnie poczekam na jakieś atrakcyjne oferty ze strony nowych układów (Z270), tym bardziej, że mają być kompatybilne ze Skylake'ami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...