Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WasilijCzapajew

Smartfon do 800-1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam smartfona do 800-1000 zł. Trochę wypadłem z rynku, więc nie bardzo wiem czego szukać, zastanawiałem się nad OnePlus One, czy Xperią Z1, z którymi swego czasu bardzo dobrze mi się współpracowało.

Z tego co widzę w podobnych pieniądzach można dostać UMi Super, Huawei P9, LG G3, czy Moto X Play.

Moje wymagania to:

- dobry, duży wyświetlacz do pisania maili i wysyłania fotek;

- przyzwoity aparat (tylko statyczne ujęcia, głównie przedmiotów, w co najmniej średnich warunkach oświetleniowych);

- stabilność - nie mam czasu, ani ochoty walczyć z zawieszającym się softem, albo problemami sprzętowymi;

- bateria min. 1 dzień;

Który z nich będzie najlepszy w relacji koszt/efekt, a może lepiej wybrać jeszcze coś innego? Dodam, że nie zależy mi na efekcie wow, czy marce sprzętu. Ma to być mały zamiennik ultra mobilnego biura, dzięki któremu będę mógł po dojeździe do dostawcy sfocić co nieco i wysłać mailowo informacje do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto X Play spełnia wszystkie wymienione wymagania, szczególnie w kwestii dobrej baterii i stabilności (czysty android). P9 również. Wątpię jednak, czy któryś z nich kupisz do 1000 zł nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślając - miałem na myśli P9 Lite. Moto X z tego co widzę mieści się w budżecie:

Klik

Mam jeszcze jedno wymaganie - obsługa kart pamięci do 64GB, bo pewnie od razu zarzucę ten telefon fotkami i muzyką, które zajmą co najmniej tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz Moto X Play nie będącą refurbem z Chin i z FV23% (nei VAT marża) w cenie poniżej 1000 zł to możesz brać. Obsługuje też duże karty (sprawdzane w telefonie żony z moją kartą 64GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...