Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

helfire

kable mono

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę sklecić sobie kable jack 6,3 mono<-> jack 6,3 mono

 

wtyczki już mam, brakuje mi tylko kabla. Wszędzie mają tylko stereo, ja potrzebuję zaś mono. Jak ten kabel się zwie, zarzuci ktoś linkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w używaniu kabla stereo, i po prostu nie użyciu jednego z przewodów w nim biegnących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mogę, ale teraz to już nawet z czystej ciekawości chciałbym się dowiedzieć gdzie szukać i jak wygląda taki kabel mono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ma być duży jack mono po obu stronach to zgaduję, że pewnie do gitary. czyli sygnałowy. a jak sygnałowy to najlepiej jakby był ekranowany np. taki

http://www.tme.eu/pl/katalog/przewody-audio-video_113334/#id_category=113337&s_field=artykul&s_order=ASC&visible_params=673%2C661%2C2%2C529%2C671%2C2517%2C663%2C686%2C657%2C18%2C665&used_params=661%3A25228%2C28220%3B673%3A24600%3B

 

(z tym, że na tme nie kupisz kilku metrów więc poszukałbym czegoś w podobie w jakimś sklepie elektrycznym/elektronicznym

 

Istotne jest, żeby to była linka, nie za cienka (0,75 w górę) no i w oplocie, żeby można było to lutować.

Ogólnie taki kabel jak antenowy tylko gorąca żyła z linki a nie druta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...