Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukevipno1

Co po Zowie FK1 do CS-a?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

delikatnie mowiac popsula mi sie Zowie FK1 ktora mialem, musze kupic nowa i tak sie zastanawiam czy nie kupic czegos innego, gram glownie w cs go, mile widziany bylby przycisk do zmiany czulosci (bez koniecznosci odwracania myszki) i mozliwosc jej regolacji samemu. Cena? ...w granicach rozsadku ;) Co Panowie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoogluj to znajdziesz coś, tematów o myszkach do csa jest tysiące, a ty nawet nie podałeś przedziału cenowego więc ciężko będzie coś polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może DM 1 Pro S ? Kształt świetnie spasowanego Senseia z najlepszym sensorem na rynku PMW 3360 ? To bardzo dobry produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM 1 Pro S zamowiona, czekam wlasnie na paczuche :) Mialek okazje przetestowac Razera Deathather chroma i powiem ze zle nie wypadla, ale co tu duzo mowic nie lubie Razera. Co ciekawe na tym samym dpi i sensitivity nie moglem grac musialem sie troche pobawic w ustawieniach. Mam nadzieje ze DM sprawdzi sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% się lepiej sprawdzi. Miałem FK1 i teraz mam DM1 Pro-S, zdecydowanie lepsze switche i myszka jest mocno uniwersalna (można ją wziąć każdym chwytem), sensor i jakość wykonania bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...