Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

k22

Smartfon używany 450-550 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, rozglądam się za używanym smartfonem z androidem w cenie ok 500zł (+/- 50 zł). Na razie moją uwagę przykuły modele Sony Xperia Z / Z1. Czy macie jakieś pomysły na telefony które można dostać jako używane w dobrym stanie w tym przedziale cenowym, które byłyby konkurencyjne do podanych? To co mnie głównie interesuje to jak najbardziej płynna praca - brak zacinania czy innych niespodzianek przy pracy z apkami mniej lub bardziej wymagającymi, bateria (żeby te 2 dni wytrzymał minimum), aparat 8mpx lub lepszy, oraz tak jak już wspomniałem stan - żeby można było w tym przedziale znaleźć okaz w miarę zadbany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meizu m2, ale tam aparat nie powala i nakładka na system słaba, chociaż i tak wolałbym to niż starą xperie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat ma taką samą matrycę jak prawie każdy inny, mi akurat bardzo nakładka się podoba. Telefon poprostu wyśmienity. A na Aliexpress możesz kupić nowszą wersję, czyli Meizu M3 Mini, który jest mocniejszy, ma szkło 2,5D i nawet tańszy, tyle że... troczę na przesyłkę poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...