Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zdzich981

Wytrzymałe słuchawki do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek w granicach do 100zł. Warunkiem jest aby, wtyczka i kabel był wytrzymały i nie popsuł się po roku użytkowania jak poprzednie moje soniaki. W miarę czystym dźwiękiem i dobrymi basami.

Czy za tą cenę znajdę coś konkretnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chińskich stronach można kupić Razer Hammerhead Pro za ok 70zł.

Strona zwie się wish com, zamówiłem tam parę rzeczy i w sumie nie mam zastrzeżeń. Przesyłki doszły wszystkie przed przewidywanym czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundmagic E10 na aliexpress. Moje mają dwa lata bardzo agresywnego użytkowania, w tym jazda na rowerze, błota, krzaczory itp. Zdarzyło mi się wiele razy zostawić słuchawki na krzakach, lecę i sru, zahaczyłem, zerwały się i zostały na gałęzi. Raz zdarzyło mi się zaczepić tak, że wyszarpały z kieszonki telefon i zostały słuchawki z telefonem. Kilka razy zdarzyło mi się też nadepnąć na słuchawkę, normalnie na ulicy idąc gdzieś ubierałem je i spadły na ziemię. Mają bardzo, bardzo ciężkie życie, a grają już dwa lata, przestać nie chcą i przede wszystkim jaką jakość oferują... Dodam, że mam wersję nie V2 czyli bez tej owijki wzmacniającej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają dobrze, mam je, w porównaniu z pchełkami za pare złotych grają wyraźniej i nie dudnią basem :E

Co do wytrzymałości mają oplot na kablu. Nie testowałem wytrzymałości wtyku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...