Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadDamage

Stare ale jare - czyli sporo starszego sprzętu, części do PC i peryferia

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, witam w moim temacie "Stare ale jare".

- Wszystko co wystawiam jest sprawne.

- Jeśli szukasz czegoś czego nie ma na liście to napisz mi PW z pytaniem a na pewno odpowiem.

- Mam jeszcze sporo niewystawionych rzeczy takich jak wentylatory, radiatory, różne kable, przejściówki - jak będzie zainteresowanie (możecie pytać także w tym temacie) to wystawię.

- Do podanych cen należy doliczyć koszty wysyłki, jej sposób wybiera oczywiście Kupujący.

- W spoilerach fotki z nickiem, opisy i zdjęcia w większej rozdzielczości na olx - wystarczy kliknąć w nazwę przedmiotu.

- Podane ceny są w większości do negocjacji

 

No dobra, przejdźmy do rzeczy:

 

 

1. Sony Ericsson T280i + dodatki

 

 

2. Sapphire ATI Radeon HD 3850 GDDR3 512MB 1-slot - sprawna + mod - bardzo cicha - 60zł

 

 

image.jpg

 

 

 

3. Chłodzenie laptopa HP DV6700 (seria DV6000 i inne) - HP SPARE 449960-001 - 30zł

 

 

image.jpg

 

 

 

4. Elektronika dysku Samsung SP1604N 160GB - 88i6522-LG0 - 50zł

 

 

image.jpg

 

 

 

5. Klawiatura Tracer PS/2 - praktycznie nówka - 20zł

 

 

image.jpg

 

Tutaj zapomniałem dać nicka, ale widać że biurko to samo. Mam nadzieję że moderatorzy mnie za to nie zjedzą.

 

 

 

6. Procesory LGA775 - Intel Pentium, Core2Duo E2160, E4400, E6600, E7200 - 70zł

 

 

image.jpg

 

 

 

7. Wentylator Scythe 120mm (cichy, ok 600RPM @ 12V) - 15zł

 

 

image.jpg

 

 

 

8. Router PANWA2204A WLAN Wi-Fi 802.11g 10/100mbps - 30zł

 

 

image.jpg

 

 

 

Możliwe allegro, możliwy odbiór osobisty.

 

 

29:09 - #1 sprzedany.

 

 

Panie za rozjechaną ,starą 3850 6 dych? dej se spokój ,e7200 za 3 dychy ,niedawno kupiłem z alledrogo e7200 za 7zł +kw :D

 

Nie "starą i rozjechaną" tylko - "śmiga jak nówka" - w karcie została zmieniona pasta termo na lepszą, podobnie z termopadami na pamięciach. Do tego daję 2 tygodnie gwarancji (mogę rozszerzyć do miesiąca) na wartościach podkręconych, które podałem na OLX.

 

I nie wiem co wspólnego z tą kartą ma E7200, chyba że odnosisz się do innej aukcji. Ten proc spokojnie robi 4GHz na dobrej płycie (może nawet więcej), nawet na boxowym chłodzeniu udało mi się tyle osiągnać (dając dodatkowe nawiewy, komp 'na pająka') przy napięciu 1,2930V - ale z braku pasty i lepszego coolera zjechałem mu do 3GHz, bo szkoda katować dobrej sztuki :) W sumie muszę podmienić go na E5500 z którego nie korzystam od czasu wymiany płyty (stara nie miała ustawienia FSB:MEM ratio i dlatego na nim jechałem). Zresztą zawsze można się dogadać, nigdzie nie jest napisane że to cena ostateczna.

 

 

Siema :E

 

Eeee.. piona ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie za rozjechaną ,starą 3850 6 dych? dej se spokój ,e7200 za 3 dychy ,niedawno kupiłem z alledrogo e7200 za 7zł +kw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JetSetWilly

Siema, witam w moim temacie "Stare ale jare".

 

 

Siema :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...