Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rayso

5 czy 5,5 cali ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zdecydowałem sie na zakup telefonu Xiaomi ale mam problem bo nie wiem który wybrać czy Redmi 3 Pro czy Redmi Note 3 pro a może jeszcze warto poczekac na Redmi 4? Podoba mi sie ten redmi note 3 lecz obawiam sie tego ekranu czy nie bedzie zbyt duzy i czy bedzie sie go wygodnie użytkowało, przenosiło itd. Moze ktos ma i podzieli sie opinia czy wygodnie mu sie go użytkuje czy moze po prostu postawić na mniejszy model 5 cali czyli redmi 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz duże dłonie to bierz 5,5" :thumbup:

Mam galaxy note'a 3, który ma 5.7" i stwierdzam, że jest ciutke za duży mimo moich dłoni ale 5,5 byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 3 Pro jest zdecydowanie lepszy. A ja sam korzystam z 5,5 calowego OPO i powiem, że da się przyzwyczaić. Nie mam dużych dłoni, co prawda chwyt nie jest tak pewny, ale duży ekran to większe możliwości. Ja bym brał Note 3 Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, jakie możliwości?

 

Autorze zobacz jakie telefony mają podobne wymiary do Xiaomi i idź do jakiegoś mediaexpert itp. i zobacz jak Ci się trzyma te telefony. Osobiście zastanawiałem się nad Note 3 Pro ale w moim przypadku rozmiary go wykluczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 3 Pro jest zdecydowanie lepszy. A ja sam korzystam z 5,5 calowego OPO i powiem, że da się przyzwyczaić. Nie mam dużych dłoni, co prawda chwyt nie jest tak pewny, ale duży ekran to większe możliwości. Ja bym brał Note 3 Pro

A jak z wygoda użytkowania? oraz przenoszeniem w kieszeni mieści sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do pierwszego lepszego sklepu z telefonami i pomacaj podobne wymiarowo.

 

Ja mam galaxy note 3, redmi 3 jest dla mnie śmiesznie mały (i tandetnie wykonany swoją drogą). Za to pasuje mi "mi max" ze względu na duży ekran 6.44 cala. Gdyby nie kilka wad (lcd, słaby aparat lub jego soft, brak aptx, usb tylko 2.0, kiepska jakość nagrywanego dzwięku - stereo brzmi gorzej, niż mono na iphone se dziewczyny itd) wziąłbym go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem przejdę sie ale lepiej zapytać tego co ma i użytkuje dluzej bo przy jednej wizycie w sklepie nie wyrobie sobie opinii czy jest wygodny w użytkowaniu bo na to trzeba trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem przejdę sie ale lepiej zapytać tego co ma i użytkuje dluzej bo przy jednej wizycie w sklepie nie wyrobie sobie opinii czy jest wygodny w użytkowaniu bo na to trzeba trochę czasu.

jak kupujesz buty tez sie pytasz na forum jakiego kto rozmiaru uzywa ?

bo zastosowanie identyczne

tak jak jantomasz napisal, idz pomacaj, kazdy ma inne dlonie, pozatym rozmiar wyswietlacza to nie rozmiar calego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wygoda użytkowania? oraz przenoszeniem w kieszeni mieści sie?

 

Ja jakoś się przyzwyczaiłem nosić telefon w tylnej kieszeni lub w kurtce, a w pracy mam dużą kieszeń w fartuchu. Stało się tak, kiedy w mojej kieszeni w spodniach pękł mi ekran w 4,6 calowej Xperii SP. Także jak widać rozmiar ekranu to nie wszystko. Mogę nosić tak "normalnie", ale przyznam, że wtedy szybciej przecierają się spodnie w tej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A etui też bierzesz? Tele wtedy będzie większe, pamiętaj o tym.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A etui też bierzesz? Tele wtedy będzie większe, pamiętaj o tym.

Pzdr

Raczej nie, może jedynie jakas folia albo cos na ekran zeby sie nie palcował a tak to zostaje bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...