Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KajtekF1

Nie można uruchomić systemu windows xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Konfiguracja komputera w sygnaturce,chciałem na drugim dysku(wd) na którym mam zainstalowany system win xp zmienić liczbę partycji,wcześniej miałem na nim 3 partycje,na pierwszej jest zainstalowany windows xp a dwie pozostałe to magazyn danych i to właśnie je chciałem połaczyć.

Całą operację przeprowadzałem na windowsie 7 który zainstalowany jest na dysku samsunga(z poziomu panelu sterowania) i wszystko poszło dobrze czyli mam teraz na dysku wd dwie partycje,na pierwszej jest win xp a druga to magazyn danych ale po tej operacji nie uruchamia się windows xp,niby system się ładuje ale wyskakuje komunikat:autochk program not found - skipping AUTOCHECK po czym znika on i jest bluescreen.

Pytanie czy da się z tym coś zrobić czy trzeba instalować xpe-ka od nowa?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo boot do naprawy a jak nie to w xp zamiast instalacji uzywasz naprawy systemu z instalki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zaczne mieszać z tym boot-em to będę miał wybór startu sytemów tak jak obecnie,bo kiedyś też coś miałem z tym plikiem boot i potem nie mogłem sobie wybrać który system ma startować,nie było tego okienka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...