Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariuszf

Router TP LINK W8970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od piątku tak mi net zamula, że jest masakra, strony ładują się po 5 min i mam do Was pytanko, ma ktoś z Was ten router ? Zauważyłem, że nie świeci się 5 dioda od lewej strony, nie zauważyłem wcześniej czy też się nie świeciła, czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten router :)

Jaki masz na nim net postawiony? Jak coś to ja mam rewizję nr.3 (była też V1 z trzema antenami).

 

Neostrada po ADSL2+ nigdy większych problemów nie robiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w dziale dotyczącym Oprogramowania na temat sprzętu i oczekujesz konkretnych odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy piąta dioda od lewej? Z instrukcji wynika, że WPS, którego tryb nie ma wpływu na działanie bądź niedziałanie internetu.

 

Dzwoń do Orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać?

 

Piszesz w dziale dotyczącym Oprogramowania na temat sprzętu i oczekujesz konkretnych odpowiedzi?

Załóż wątek w odpowiednim dziale, to będą konkretne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem odkop... Ale nie chciałem już zakładać nowego tematu, a jest znów to samo. Wtedy wgrałem nowe sterowniki do karty sieciowej, zresetowałem router i pomogło, od wczoraj znów to samo. Na telefonie net normalnie śmiga, a na kompie strony ładują się po 5 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...