Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smolaak

Instalacja systemu / Nie działa myszka i klawiatura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem dziś nowy komputer, niestety bez systemu bo w domu mam oryginalnego windowsa 7, komputer ten to msi nightblade z biosem 5, z początku gdy pojawiało się okno z instalacji windowsa 7 (wybór języka,itp) nie działała myszka i klawiatura a w biosie działała normalnie, wyłączyłem w usb opcje xhci czy jakoś tak reszta enabled i juz działa świeci się jednak nadal nie działa klawiatura i myszka mimo tego ze sie świeci, nawet brak kursora na ekranie, dodam ze w biosie w windows os nie mam takiego czegoś jak Windows 7 żeby dać enable jest tylko windows 8.1/10 whql support, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 + skylake = tego typu problemy.

 

Baw się w integrację sterowników (KLIK) albo stawiaj coś świeższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem identyczny problem po zainstalowaniu Windowsa 10 a nastepnie Windowsa 7. Rozwiązanie proste konfiguracja w EFI są tam trzy opcje odnośnie USB i któraś z nich jest odpowiedzialna miałem na AUTO dałem na DISABLED i wszystko działało, ewentualnie tak jak przedmówca pisze sterowniki, jeśli masz płytę ASROCKA to gotowe rozwiązanie jest pod tym linkiem Solution problems with usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...