Skocz do zawartości
shenlong

Wasteland 3

Rekomendowane odpowiedzi

InXile Entertainment zapowiedziało Wasteland 3. Gra trafi jednocześnie na pecety, Xboksa One i PlayStation 4, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy to nastąpi. Studio fundusze na realizację projektu, wzrorem drugiej części, zbiera od konsumentów - tyle tylko, że tym razem nie za pośrednictwem Kickstartera, a przez Fig. Ta witryna pozwala nie tylko odebrać zakupioną zawartość w późniejszym terminie, ale też stwarza szanse zarobku. Wasteland 3 można zatem potraktować jako inwestycję.

 

Wasteland 3 będzie naturalnie RPG-iem. Tym razem gracze wcielą się w jedynego ocalałego z grupy wojowników zwanej Team November, która została wysłana do Kolorado. "Jest to ziemia zakopanych sekretów, zaginionej technologii, przeraźliwych wariatów i złowrogich frakcji" - opisuje InXile Entertainment w oświadczeniu. Użytkownicy będą musieli budować reputację głównego bohatera od zera, a ich decyzje albo ocalą te ziemie, albo doprowadzą do ich całkowitej zguby.

 

Oprócz nowego umiejscowienia pojawią się też niewidziane w poprzedniczkach funkcje. Najważniejszą z nich będzie tryb kooperacji (choć Wasteland 3 nadal ma mocno stawiać na zabawę solo). Można grać ze znajomym w czasie rzeczywistym wykonując misje razem lub rozdzielić się i poświęcić się osobnym rzeczom. Pojawi się też opcja gry samemu, podczas gdy drugi użytkownik jest offline. Ten ostatni może później prześledzić postępy partnera.

 

W ślad za rozgrywką kooperacyjną udostępnione zostaną zdolności oparte na pracy zespołowej. Będą też pojazdy, które można rozbudowywać. Posłużą one do przemieszczania się i transportowania różnych rzeczy, spełnią też swoje zadanie w walce, nawet jako ruchoma zasłona. Apogeum swej zdolności bojowej osiągną po zamontowaniu działka obrotowego. Znacznie szersze będą ponadto funkcje i możliwości bazy.

 

inxile-announces-wasteland-3-and-its-got-multiplayer-147507489425.png

inxile-announces-wasteland-3-and-its-got-multiplayer-147507491303.png

inxile-announces-wasteland-3-and-its-got-multiplayer-147507492532.png

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tytuł gry to Ty popraw. :cool: Klimat na tych screenach odbiega od tego, co widzieliśmy w poprzednich odsłonach, ale mi się podoba. Z chęcią ogram, jak już cena nieco spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera to chyba w następnej dekadzie. Tormenta jeszcze klecą, a i The Bard's Tale IV w developingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać.

 

Najpierw to niech skończą Tormenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nawet hajsu nie mają, hehe. Znowu mają żebrać o kasę, a jeszcze oficjalnie nie wystartowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mają oddzielny zespól do prac wstępnych nad nową grą ?

Prace wstępne nad nową grą to pewnie te 3 screeny powyżej. :E 2,75 miliona $ mają zamiar zebrać na Figu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera to chyba w następnej dekadzie. Tormenta jeszcze klecą, a i The Bard's Tale IV w developingu.

 

Ale studia tak nie pracują :)

Część ludzi ma siedzieć i nic nie robić, bo poprzednia gra jest niedokończona?

I po premierze Tormenta raczej nie zbiednieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale studia tak nie pracują :)

Wiem.

 

Część ludzi ma siedzieć i nic nie robić, bo poprzednia gra jest niedokończona?

Właśnie, część ludzi. To małe studio, mają jeszcze jeden tytuł do zrobienia (już Tormenta nie liczę), który wystartował wcześniej, a i premiery ich poprzednich gier nie raz i nie dwa były przekładane.

 

I po premierze Tormenta raczej nie zbiednieją.

Ale i się nie wzbogacą.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dwójkę (DC), ale nie dałem rady skończyć bo mnie zaczęła już nużyć po 88h, ale cały czas mam na dysku i może w końcu uda się ją przejść jak przejdę resztę tytułów.

 

Co do tych screenów to wygląda zachęcająco, zwłaszcza, że w końcu coś innego niż pustynna monotonia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny wyglądają zacnie, choć pewnie photoshopa też sporo dali jak to zwykle bywa :)

No ba. To tylko screeny koncepcyjne. Z GOL'a:

 

Warto pamiętać, że grafiki w treści tej wiadomości to nie screenshoty, ale prototypy, stworzone przez Christophera i Nica Bischoffa (twórców STASIS). Miejmy jednak nadzieję, że finalny produkt będzie prezentował chociaż zbliżoną jakość. To nie pierwszy taki wyczyn tego duetu – przypomnijcie sobie imponujące grafiki przedstawiające, jak według Christophera prezentowałby się Fallout 4 w rzucie izometrycznym. Nic dziwnego, że Brian Fargo zaoferował mu współpracę przy Wasteland 3.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
InXile zapowiedziało Wasteland 3 dwa dni temu. O grze wiemy już całkiem sporo, ale Brian Fargo postanowił dodać kilka szczegółów na temat produkcji od siebie. Podczas wywiadu serwis MMORPG.com zapytano go o to, dlaczego zdecydowano się na wydanie Wasteland 3 tak szybko po premierze „dwójki”. Fargo odpowiedział:

 

- Chyba wszystko zdaje się być bardzo szybkie, kiedy porównać to z czasem, jaki minął od wydania Wasteland do wydania Wasteland 2. Minęło już kilka lat od pojawienia się Wasteland 2, a my już niecierpliwiliśmy się, by popchnąć ten gatunek do przodu.

 

Fargo potwierdził, że cała ekipa miała bardzo dużo pomysłów na stworzenie nowej gry, dlatego zdecydowano się na kontynuację. Poinformował również, że The Bard's Tale IV nie ucierpi ze względu na produkcję Wasteland 3. Na pytanie odnośnie multiplayera odpowiedział natomiast, że jest to świetny sposób na opowiadanie historii jej rozwijanie, jednak wielbiciele trybu dla pojedynczego gracza też mają na co czekać.

 

- Wciąż skupiamy się wokół rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza; tryb multiplayer będzie się rozwijał wokół niego, ale go nie zastąpi. Jeśli więc będziesz chciał grać tak, jak to było w przypadku Wasteland 2, będzie to możliwe.

 

Fargo stwierdził również, że nowe środowisko w grze daje dużo więcej możliwości na opowiedzenie ciekawych historii i wytworzenie poczucia izolacji od świata. Przyznał też, że dużo nauczyli się po premierze Wasteland 2 i, choć gra została dobrze odebrana, stwierdzili, iż mogą stworzyć coś większego i lepszego. Powiedział także, że w chwili obecnej inXile nie ma żadnych planów odnośnie modów w grze:

 

- Nie mamy aktualnie żadnych planów odnośnie dodania narzędzi moderskich, ponieważ skupiamy się na dostarczeniu jak najlepszych doświadczeń wynikających z głównej rozgrywki.

 

Potwierdził jednak, że taka opcja nie jest wykluczona. Wasteland 3 nie ma jeszcze określonej daty premiery. Minie też trochę czasu zanim zobaczymy grywalną wersję gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Brian Fargo w ogóle coś zarabia na swoich grach? Na Wasteland 2 była zbiórka kasy, na trójkę też. Kontynuować Fallouta nie dał rady ale w tym temacie to się gubię, więc nie wiem jak było. Gdzie w ogóle są ci wszyscy fani którzy dają na to kasę :o ? OK widzę że za 25$ dostaję grę ze wczesnym dostępem, to się nawet opłaca.

Edytowane przez 4pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Brian Fargo w ogóle coś zarabia na swoich grach? Na Wasteland 2 była zbiórka kasy, na trójkę też. Kontynuować Fallouta nie dał rady ale w tym temacie to się gubię, więc nie wiem jak było. Gdzie w ogóle są ci wszyscy fani którzy dają na to kasę :o ? OK widzę że za 25$ dostaję grę ze wczesnym dostępem, to się nawet opłaca.

Nic się nie martw ;)

http://pclab.pl/news59762.html

 

http://www.youtube.com/watch?v=IsGh_L4eKro

 

@edit

 

Kwota minimalna 2,75 miliona dolarów zebrali w 3 dni :)

https://www.fig.co/campaigns/wasteland-3#about

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemal w trzecią rocznicę założenia tematu, gameplay trailer z Gamescom!

 

https://www.youtube.com/watch?v=FJmfgaJKs4I

 

Premiera to chyba w następnej dekadzie. Tormenta jeszcze klecą, a i The Bard's Tale IV w developingu.

No wiele się nie pomyliłem.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj cisza w temacie a premiera za 3 tygodnie, kto czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może i bym ograł, aczkolwiek dwójki nie skończyłem przez jakiś błąd, a każdy powrót się nie udawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dwójkę i miło ją wspominam, czekam na 3, ma być chyba w game passie, to ogram "za darmo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka mi się mocno podobała.

Mam nadzieję, że następna część będzie dużo lepsza.

Premiera 28 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Oj cisza w temacie a premiera za 3 tygodnie, kto czeka?

Ja czekam i to bardzo, ale raczej nie zagram na samą premierę, tylko poczekam spokojnie jak ją trochę połatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, ale na Director's czy inne Enhanced Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie troche tych "mechow" obawiam, mam nadzieje ze nie zepsuja rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O boże naprawdę ... Co  do lotów  nad prywatną posesją   to : Zakazu prawnego  nie ma  ale  musi być poszanowana prywatność  osób     ,a samo latanie bez zgody może być już naruszeniem i nieposzanowaniem prywatności ,a robieie zdjęć  czy nagrywanie   prywatnych posesji ,osób  podchodzi pod stalking  ,naruszenie wizerunku  tym bardziej   opublikujesz  gdzieś te materiały .   Warto zatem pamiętać, że choć przepisy dotyczące lotów dronem umożliwiają latanie nad prywatną posesją, to musi się to odbywać bez naruszania prywatności. Osoba zgłaszająca sprawę na policję może oskarżyć operatora drona o kradzież danych osobowych i wizerunku, naruszenie prywatności i nękanie https://ironsky.pl/czy-mozna-latac-dronem-nad-czyjas-posesja/   I chyba tyle w tych kwestiach z mojej strony  ,bo widze ze  masz  podstawowe problemy z odróżnieniem  przestrzeni publicznej  od prywatnej  , poszanowania  czyjejś prywatności  itp itd takie podstawy zycia w społeczeństwie  . To ze masz  drona nie  uprawnia cię  do tego ze  możesz zaglądać ludziom  przez okna  nie wiadomo w jakim celu .   Na jesieni  była u mnie akcja    gdzie miasto za pomocą  drona sprawdzało  czym ludzie palą w piecach  jakoś  urząd  potrafił wysłać  pismo   z informacją ze  w terminie  xx   będzie latał dron  nad moją posesją  w takim i takim celu . Nawet jak nie mieli obowiązku prawnego informować o takiej akcji bo  zachowali się po ludzku i  dali takie info aby mieszkańcy wiedzieli  co jest granie  i ze nikt ich nie podgląda /szpieguje ....    
    • Ale o czym Ty do mnie piszesz? Albo piszemy o czymś innym, albo kompletnie nie rozumiesz do czego wykorzystuje się drony. Cała dyskusja zaczęła się od tego, że ktoś napisał, że nie można wykonywać lotów nad prywatnymi posesjami i cały czas do tego się odnoszę. Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. - Konstytucja nie zabrania mi wykonywania lotu dronem nad terenem prywatnym. Nie wiem o jakiej licencji piszesz (albo Ty nie wiesz na jakich zasadach wykonuje się loty dronem). A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"? - to tylko pokazuje, że nie wiesz nic o lataniu dronem (polecam doczytanie chociażby o strefach). Masz zdjęcie poniżej i pisz akt oskarżenia na googla, że publikuje zdjęcie obiektu wojskowego jakim jest jednostka wojskowa. Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów -  czy ja gdzieś pisałem o zaglądaniu przez okna z wykorzystaniem drona?
    • Rock nie jest stary, tylko zdziadziały. On ma ledwie 46 lat.
    • Może to być poprzedzenie dla dużej ofensywy na Ukrainie, w tym na Kijów i Odessę.
    • No to słabo, MS powinien mieć swój launcher, a tego BN wywalić.   Zresztą i tak poczekam aż wyjdzie w maju 4 sezon.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...