Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maffius

Karta do i3 - 1100PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka grafika do 1.1k będzie najlepsza dla i3 6100, 8gb ram, h110m-hdv, deus 500w?

 

Rozdziałka 1680x1050, kiedyś może fhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z benchmarków widziałem że 1060 już przy forzie np się dławi i ma dropy przez 3gb ramu. Zależy mi na płynności w grach takich jak gta V, forza horizon 3, fifa 17 i podobnych tytułach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc w tej cenie 480 4gb , lub 1060 6gb, ale ten model to już około 1300 zł trzeba dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj sie w te smieszne rxy mając i3.. za 1150zl kupic malego zotaca gtx1060 6GB, lepiej miec wydajna i troche glosniejsza karte, niz kupowac nieopłacalne rxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kwote 1200 z hakiem Dostaniesz karte 1060 Asus Dual 6GB. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj sie w te smieszne rxy mając i3.. za 1150zl kupic malego zotaca gtx1060 6GB, lepiej miec wydajna i troche glosniejsza karte, niz kupowac nieopłacalne rxy.

 

 

tak jest kup sobie jednowentylatorowe padło grzejące się do 80 stopni i wyjące jak krowa podczas cielenia, ważne że bedziesz miał dżiforsa i szacun w gimnazjum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest kup sobie jednowentylatorowe padło grzejące się do 80 stopni i wyjące jak krowa podczas cielenia, ważne że bedziesz miał dżiforsa i szacun w gimnazjum

 

Miałeś go w ogóle? Jakoś ludzie są z niego zadowoleni. Niektórzy skupiają się na grze zamiast gapić się na temperaturki czy wsłuchiwać w odgłosy z obudowy przez cały czas. Padła to właśnie radełony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór w parze z i3 będzie to wydajniejszy duet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do i3 żadna z nich bo nie zobaczysz 100% zużycia karty chyba nigdy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest kup sobie jednowentylatorowe padło grzejące się do 80 stopni i wyjące jak krowa podczas cielenia, ważne że bedziesz miał dżiforsa i szacun w gimnazjum

 

a od kiedy to temperatura (na czujniku!) 80 stopni to jakiś problem dla gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy to temperatura (na czujniku!) 80 stopni to jakiś problem dla gpu

 

dla mnie żadna ale to jeden z głównych argumentów zielonej gimbazy tj radełony sie grzejo!!! no ale widać punkt widzenia zalezy od pozycji siedzenia :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do i3 żadna z nich bo nie zobaczysz 100% zużycia karty chyba nigdy :E

Chyba nie mówisz o i3-6100. Ten proc w grach które wykorzystują max 4 wątki dorównuje i5. Ma bardzo szybki 1 wątek. Przy mojej GTX950 proc się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mówisz o i3-6100. Ten proc w grach które wykorzystują max 4 wątki dorównuje i5. Ma bardzo szybki 1 wątek. Przy mojej GTX950 proc się nudzi.

 

 

Też miałem GTXa 950 od MSI i się też mu trochę nudziło, poza tym 2gb to za mało

 

Wezmę 1060 tylko nie wiem w jakiej wersji... Od kogo polecacie? 1300zł to już absolutne maximum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem GTXa 950 od MSI i się też mu trochę nudziło, poza tym 2gb to za mało

 

Wezmę 1060 tylko nie wiem w jakiej wersji... Od kogo polecacie? 1250zł to już absolutne maximum

smialo bierz tego windforca lub ktoras w odpowiadajacej ci kwocie tutaj na forum jest pelno dzieciorów ktorym 5c wyzej niz u innego osobnika i juz jest bol doopy a to cewka pisnie a to wetylatory troche slychac poprostu nie konczaca sie opowiesc.ogolnie model 1060 to udana konstrukcja i jaka bys nie wzial bedziesz zadowolony.jeden znajomy ma najtansza inno3d i wszystko smiga wlozyl do budy zamknal i zapomnial :-) drugi ma evga ten zwykly model bez sc podobna sytuacja w budzie i zapomniane, ciacha w gierki i nie sprawdza co 5min jaka temp. nie slucha jej wentylatorow nie oglada na okolo i jest ok.tutaj jest taki mit MSI GAMING i nic poza tym poprostu dla chlopcow ten model jest guru i swiata innego nie ma nie bylo :-) a ze w tym mmssii czasem wentylatory padaja lub zatra sie w ciagu miesiaca dwoch to juz inna bajka nie wazne mam mmssi :-) wracajac do zywych :-) kup,zamontuj w pc i zapomnij :-) i3 6100 to mocny procesor mozesz sobie nawet wrzucic 1080 i wielkiej biedy nie bedzie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Agito widzę że jest JetStream za 1289 z darmową wysyłką, chyba go wezmę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Agito widzę że jest JetStream za 1289 z darmową wysyłką, chyba go wezmę :P

 

 

W serii 1070 Palit JS jest rewelacyjny, ale niestety w 1060 już nie jest tak różowo, karta jest dość głośna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak: Który najbardziej nada się do OC?

Palit Dual? JetStream? Windforce? A może Gainward?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak: Który najbardziej nada się do OC?

Palit Dual? JetStream? Windforce?

 

Windforce mi sie ładnie podkręcił 2139/9526MHz, może by trochę więcej poszedł, nie sprawdzałem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem Armor OC 6G (nie mylić z wersją V1) za 1270PLN.

 

 

Dlaczego kupiłeś akurat ten model? :hmm: :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci nie pasuje w tej karcie? Może cena trochę za wysoka, bo chodził za 1200-1220zł. Miałem gtx 960 w wersji Armor i byłem zadowolony, ładnie się kręcił i działał dobrze 1,5 roku.

 

Nie każdy lubi przepłacać za jakieś gejmingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Hej, totalnie nie jestem na czasie w temacie sprzętowym i szukam lapka do programowania (Visual Studio, Dockery itp.) w cenie ~15k. Okazjonalnie do pogrania, ale ekran nie ma totalnie żadnego znaczenia, bo będzie podłączony do monitora, więc nie potrzebuję wodotrysków typu 240Hz ekran, 4K rozdzielczość itp. (FHD i 60Hz starczy ). Aktualnie pracowałem na firmowym ZBooku Fury 16 G9 z i7-12850HX, 32GB RAMu i RTX A1000 i było OK (w grach nie szalał, ale od grania jest PS, tutaj jak wspomniałem okazjonalnie), ale czuję że mogłoby być lepiej. Co do RAMu zależy mi na ten moment min. 32GB z możliwością rozbudowy (najlepiej jako wolne sloty).
    • No i nawet teraz widać to np. po Ruskich. Zakaz importu i leżą. Nie mają technologii itd. Gdyby im Chińczycy nie pomogli bez importu już by ich pewnie nie było. Ludzie chcą towarów i konsumpcji a nie eksportu. Eksport jest tylko jednym ze sposobów na osiągnięcie celu.
    • Ja podczas bitki nie uzywam nigdy jendej broni, dlatego mala ilosc strzal a jest ich 15 nie robi mi to klopotu. W sumie to łuku prawie wgl nie uzywam
    • Może ktoś chce komputer pod magazyn danych, 6x sata, z wyjściem hdmi 2.0 z HDR wymienić za miniPC z N100? Jednak dyski zewnętrzne i magazyn danych w głównym PC mi wystarczą   Komplet zawiera: -athlon 200ge i chłodzenie spire -Asus b450m A II, nówka z amazona i właśnie myślę nad odesłaniem https://www.amazon.pl/dp/B08K91L574?smid=A2R2221NX79QZP&tag=egcplpepper2-21&ascsubtag=551695792 -ram 2x4gb 3000mhz, CORSAIR Vengeance LPX -obudowa chieftec bravo CS-03B-U3 z miejscem na 3x dyski 3.5 cala 1x 2.5 cala oraz slot 5.25 na napęd https://www.chieftec.eu/products-detail/pl/416/CS-03B-U3 -2 wentylatory 1x50mm oraz 1x80mm -zasilacz chieftec SFX-350BS MiniPC może być bez dysku, interesuje mnie coś z N100 lub podobne z tej serii. Ewentualnie sama płyta główna na N100 z przynajmniej 2x sata, ale z dopłatą. LUB mogę przyjąć coś innego, choćby płytę na LGA1151 pod pentium g5600, prawie nową. Mogę wysłać bez obudowy i zasilacza, jak ktoś tak woli.
    • My nie żyjemy w tamtych czasach tylko w czasach, gdzie gospodarką rządzi twarda waluta. I słowo kluczowe - jak masz hajs. Co gwoli dopowiedzenia - hajs, który respektuje druga strona. Co było z Hrywną dwa lata temu to chyba każdy wie. Mogłeś mieć Hrywien w bród ale na zagraniczną walutę nie dało się wymienić (łatwo).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...