Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mazurxiii

Creative X-Fi Gamer SB0730 gra przeraźliwie cicho

Rekomendowane odpowiedzi

Creative X-Fi Gamer SB0730 na AsRock z77 Pro3, Windows 7 64 bit, próbowałem stery oficjalne, PAXa i Daniela K.), na starym i świeżym systemie - problem ten sam - wydaje się, że karta nie daje dźwięku - a właściwie gra bardzo cicho (wszystkie suwaki na max i taka muzyka słyszalna niemal jak szept), sprawdzone na panelu tylnym i front panelu, na słuchawkach i głośnikach. Przyczyna? Rozwiązanie? Wydaje mi się, że albo coś nie tak z moją płytą (PCI dają za niskie napięcie?) albo po prostu karta jest uszkodzona. Chciałem zamienić Xonara DGX ( z nim nie mam problemu) na Gamera X-Fi a tu zonk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na Xonarze te same głośniki i słuchawki grały poprawnie, to po prostu masz tego X-Fi walniętego. Poza tym taką zamianą nic nie zyskasz, wręcz stracisz bo złącze PCI powoli znika z rynku i przy kolejnej wymianie sprzętu prawdopodobnie nie miał byś do czego jej podpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Fi nie jest walnięty - sprawdziłem na innym kompie na tym samym systemie - działa. Problemem jest AsRock na Z77 - fajnie, że dowiedziałem się o tym po zakupie - parę osób w sieci też się z tym męczyło - bez widocznego rozwiązania. Co do samej jakości dźwięku - Gamer>DG(X) - tu nie chodzi o łącza...Chyba kupię sobie jakiś DAC typu E10K i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...