Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cyrylus!

Sterowniki ASUS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

jestem nieszczęśliwym posiadaczem Asusa k50id-sx189-4. Przeinstalowałem system i ogólnie mam zajebiste bagno :/ pobrałem wszystkie "tak mi się wydaje" potrzebne sterowniki do niego ale i tak dupa :/ dźwięk i kamerka się udało ale grafika masakra i reszta też :/ a dodatkowo nadal bardzo wolno chodzi po reinstalu :/ (powodem reinstalu było to, że laptop był zaśmiecony jak jasna cholera i baaaaardzo zamulał. Jest ktoś mi w stanie pomóc ? Nie posiadam płyty która była dołączona do laptopa. System Win 7 64 bity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dźwięk i kamerka nie działa to nie wgrałeś wszystkich sterowników. Ciekawe czy nie ma ich na stronie producenta czy ty ich nie pobrałeś.

 

Próbuj dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dźwięk i kamerka nie działa to nie wgrałeś wszystkich sterowników. Ciekawe czy nie ma ich na stronie producenta czy ty ich nie pobrałeś.

 

Próbuj dalej .

 

Albo źle napisałem albo kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem, że pobrałem wszystkie sterowniki dostępne (ok nie dopisałem, że od producenta) ale można się łatwo domyślić. Dodatkowo jest napisane, że kamera i dźwięk działa ale nie mogę sobie poradzić z grafiką i resztą bo zainstalowane sterowniki chociaż by od grafiki nic nie dały :/ maks rozdziałka to 1024x768 przed reinstalem była większa i gry nawet chodziły teraz nawet ich nie mogę uruchomić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierałeś stąd?

 

Tak sterowniki pobrałem z tej strony (strony producenta).

 

Dodatkowo wykrywa mi jedynie kartę dedykowaną a czy w tym lapku przypadkiem nie była jeszcze jedna karta graficzna lepsza :)?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej kolejności instalowałeś?

 

Sterowniki które pobrałem to:

ATKPackage_XP32_Vista_Win7_100001

Audio_REALTEK_WIN7_6016010

CAMERA_AzureWave_AM_VS01_WIN7_64_5853120203

CardReader_Alcor_WIN7_32_64_151725482

Chipset_HDD_BUG_Fix_Win7_64_Z512600171

Chipset_nVidia_MCP_Series_WIN7_64_512600170

Chipset_nVidia_MCP_WIN7_64_Z512600171

ControlDeck_WIN7_105

KBFilter_WIN7_64_1003

LiveUpdate_WIN7_32_WIN7_64_259

Splendid_Win7_32_64_1020028

VGA_nVidia_Win7_64_816118836

Virtual_Cameras_XP32_Vista_Win7_100019

Wireless_Console_3_XP32_Vista_Win7_3014

 

a co do kolejności to powiem szczerze, że nie pamiętam, a i też nie znam się czy kolejność ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ma ponieważ instalację rozpoczyna się od chipsetu, potem karty graficzne i cała reszta.

Sterowniki można też szukać po identyfikatorach sprzętu. Tutaj jest dość kumato opisane: Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ma ponieważ instalację rozpoczyna się od chipsetu, potem karty graficzne i cała reszta.

Sterowniki można też szukać po identyfikatorach sprzętu. Tutaj jest dość kumato opisane: Link.

 

Więc w takim razie jakie mam wyjście ? i czy w tych lapkach była tylko dedykowana grafika czy były inne karty graficzne dokładne, model to k50id-sx189-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...