Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AsasynWH2EL

Problem z HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Pierwszy raz piszę na forum i liczę na odpowiedzi.

Od niedawna posiadam nowego laptopa. Jest to MSI GE72 Apache Pro. Dane to Intel i7, 16Gb ram, grafa nvidia 970M. I od nowości Windows 10 64bity.

 

Otóż co się dzieje. Mam go od dwóch miesięcy i wszystko działało jak złoto, ale oto dwa dni temu ściągła się nowa aktualizacja win 10 i wgrałem również zakupioną oryginalną wersję Kasperski antywirus.

Od tego czasu gdy przełączam się na TV przez HDMI dźwięk puszczany jest z głośników laptopa a nie TV. Jeżeli już w końcu uda mi się przełączyć jakimś dziwnym sposobem przez grafikę intel hd, to wszystko niby działa ok, ale kiedy tv wyłącza się na auto wyłączeniu, dźwięk i obraz automatycznie powracają do laptopa. Czegoś takiego nie było wcześniej. Jeszcze cztery dni temu przełączałem ekrany za pomocą dwóch klawiszy, na tv obraz i dźwięk działały bez zarzutu, a kiedy Tv wyłączał się na tzw. sleepie to obraz nie wracał do lapka. Może ktoś będzie umiał mi pomóc jak do tego poprzedniego stanu rzeczy powrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...