Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mixonik

Myszka od DM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio otrzymałem w rekompensacie rabat 100zł przy zakupie którejś z myszy będących w ofercie tej firmy.

Czy ktoś się orientuje lub jest w stanie wypowiedzieć na temat?

W sumie są 3 modele:

DM1 PRO

DM1 PRO S

DM2 COMFY

 

Link do strony DM:

https://www.dreammachines.pl/main.pl

 

Obecnie używam jakiejś myszki od CA, profilowanej.

Zależy mi na czasie reakcji, głównie mam zamiar grać w FPSy pokroju R6S bądź BF1(na nich bym siętu skupił), do tego czasem League of Legends lub Total War Warhammer albo Wiedźmin 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edycja

vs

 

edycja

 

Mam Pro S i myszka prawie idealna do fps, jedyny minus to brak oprogramowania do precyzyjnej zmiany dpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam DM Pro S i poprzednią Zowie ZA12 wyprzedza. Może dlatego, że feeling jest fajniejszy w tym sensorze 3360 (aktualnie najlepszy obecny na rynku). A to, że nie ma oprogramowania to dla mnie ogromny plus, ja uważam tylko sprzęty plug&play a producent chyba najlepiej wie jakie DPI są najlepiej "zrobione" dlatego dają je do zmiany. Bo kto wie, może takie 850dpi już marginalnie gorzej działa? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem obie recenzje dokładnie.

I chyba zdecyduję się na wersję glossy Dm 1 pro s.

 

Jeszcze jedno pytanie panowie, czy warto dopłacać do tego DM1 Pro S?

Zaznaczam jeszcze że gram na laptopie z ekranem 17,3 60Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem w mojej dm1 pro s, że sensor tak jak by w stan czuwania się przełącza gdy go nie używam jak oglądam film/serial, albo gdzieś idę, a zostawiam włączonego kompa. Monitor on, komp on, a myszką jak ruszam to przez chwilę nie łapie wgl i po chwili dopiero zaczyna się kursor ruszać i nwm czy się bać czy jednak wziąć inna myszkę - jakiegoś rivala 300, mionixa aviora sk, albo xtrfy xg-m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem w mojej dm1 pro s, że sensor tak jak by w stan czuwania się przełącza gdy go nie używam jak oglądam film/serial, albo gdzieś idę, a zostawiam włączonego kompa. Monitor on, komp on, a myszką jak ruszam to przez chwilę nie łapie wgl i po chwili dopiero zaczyna się kursor ruszać i nwm czy się bać czy jednak wziąć inna myszkę - jakiegoś rivala 300, mionixa aviora sk, albo xtrfy xg-m2.

 

oddaj na gwarancje

 

 

co do tematu, bierz dm pro1s w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddaj na gwarancje

Już raz mi wymieniali myszkę i poprzednia miała to samo, ale znów scroll miała rozwalony. Pisałem do supportu DM i podobna każda mysz tak ma, bo przełącza się w tryb uśpienia, w następnym update mają już się tego pozbyć, ale to "uśpienie" według nich było zamierzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wybudza z tego uśpienia?

Nie jest to znowuż chyba jakiś straszny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz mi wymieniali myszkę i poprzednia miała to samo, ale znów scroll miała rozwalony. Pisałem do supportu DM i podobna każda mysz tak ma, bo przełącza się w tryb uśpienia, w następnym update mają już się tego pozbyć, ale to "uśpienie" według nich było zamierzone.

 

 

posiadam dm1pro-s i nic takiego mi się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posiadam dm1pro-s i nic takiego mi się nie dzieje.

Mi pisali, że każda tak ma i moja poprzednia dm1 pro s też tak miała mam mysz z 07/2016 jak coś - może jakas wadliwa partia, ale co najlepsze na lpm na dodatek jest bardzo fajne zjawisko, najpierw muszę dokliknąć obudowę do switcha, a potem switch się klika - działa to dosłownie tak samo jak spust aparatu w mojej xperii z3. I na dodatek w tej sztuce też jak w poprzedniej scroll po 3 dniach używania i kilku h grania w bf4 i cs;go chodzi jak by był 4-way i powiem wam, że jak go kliknę w dół, albo w prawo to i tak się klika, więc może ukryta funkcja :E Jtr mychę odsyłam i biorę rivala 300, albo jakiegoś func flick g1 - ewentualnie rozważam XTRFY XG-M2. Inne z kształtu mi nie podchodzą, łapkę małą nie mam od nadgarstka do końca środkowego palca 19 cm. Ehhh żałuję, że sprzedałem moją Zowie ZA - tęsknię :( Gdyby w Polsce była dostępna finalmouse ;/ A znów Avior SK jest zbyt płaski. Ale zawiodłem się na DM - dwie myszki - te same problemy, poprzednia tak samo z scrollem miała, soczewka była poluzowana i latała, obie na matowej powierzchni z przodu są pościerane jakieś, na powierzchni glossy widać jak by ziarna piasku dostały się pod farbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam, że z tym switchem miałem podobnie, ale po miesiącu czasu jakby się wyregulował i działa jak trzeba.

 

Co do przechodzenia w tryb energooszczędny zaczeło mi się to dziać po formacie, nie wiem co mialem wcześniej wyłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wyłączyłem i schowałem już, ale jak widać FC widzi wentyl, teraz jest pod Fan3, jak się sparuje i ustawi to nie reaguje na kontrole manualną oraz krzywą.   
    • Od piątku wraca globalne ocieplenie , ostatni tydzień było globalne oziębienie  @LeBomB zmiany które proponujesz potrzebują kilkudziesięciu lat , nierealne  U nas liczy się maksymalnie najbliżej 4 lata od wyborów do wyborów 
    • Przeprosiłem się z Afterburnerem ale tym razem ściągnąłem wersję beta (wcześniej działałem na stabilnych). Jak karta będzie kaprysić z UV to za karę zrobiłem jej OC. Core Clock +200 MHz Memory Clock +2000 MHz Power Limit: 100% Temp Limit: 88*C Przy Core Clock +250MHz potrafiło się coś wykrzaczyć. Może jeszcze znajdę jakieś wartości "pomiędzy". Parę godzin CP2077PL i chodzi elegancko. Podniósłbym VRAMy na wyższą wartość, przy +2200MHz pojawiały się jakieś pierwsze niestabilności, na 2150MHz chodziło stabilnie, jednak akurat Afterburner ma blokadę na +2000MHz. Da się ją jakoś podnieść w tym programie?
    • Co pokazuje program FC ? Po jego uruchomieniu program automatycznie wykrywa wszystkie czujniki na płycie i pokazuje je w formie tabelek. U mnie tak to wygląda - na czerwono wykryte czujniki, te ciemniejsze są nieużywane i je zaznaczam jako ukryte. Na żółto dodane tabelki w formie graficznej i przydzielone do czujników. Tabelki mam opisane, ale zanim je opisałem musiałem ustalić, który czujnik pokazany w programie odpowiada danemu gniazdu FAN na płycie głównej. Nie umiem tego wytłumaczyć nie mając tego przed nosem
    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.  Spotify i foobarem można sterować zdalnie z telefonu, jakie Kodi lub inne odtwarzacz filmów pewnie też.   440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...