Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wielokropek

Internet - najpierw ograniczony dostęp, teraz brak dostępnych połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem z internetem pojawił się dosyć niespodziewanie. Przeprowadziłem się do nowego miejsca i pierwszego dnia internet dzialał bezproblemowo. Następnego jednak sieć przestała działać i każde połączenie (z siecią domową jak i hotspotem z telefonu) było jako ograniczone, a na innych urządzeniach internet działał bezproblemowo. Próbowałem rozwiązania szukać w internecie i postąpiłem zgodnie z tymi radami http://www.fixedbyvonnie.com/2013/10/how-to-fix-limited-or-no-connectivity-wi-fi-issues-in-windows-8/#.V-z0bKUwjqA . Nic to jednak nie pomogło. Spróbowałem zainstalować nowe sterowniki do karty sieciowej (TP LINK TL-WN321G), kilka razy resetować komputer i odłączać samą kartę, wpinać w inne USB itp. Jednak teraz nawet nie wykrywa żadnych sieci do połączenia. Nie wiem co jeszcze mogę próbować. Boję się, że skończy się na reinstalacji systemu z powodu zmian które poczyniłem zgodnie z tamtą stroną (nie znam sie na takich sprawach, więc nie wiem jak cofnąć to wszystko i czy to miało jakiś wpływ). Zastanawiam się także nad kupnem nowej karty sieciowej, bo może to wina jest po jej stronie, w końcu ma już ona swoje lata.

 

Z góry dziekuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...