Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sebastian.k

[7000] Laptop biznesowy / obróbka foto

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję laptopa, który zastąpi mojego Asusa UX32LN.

 

Laptopa używam głównie do zastosowań biurowych (office, internet) i obróbki zdjęć.

 

Zależy mi na mobilności, solidności i dobrej gwarancji.

 

Na razie faworytem jest Lenovo T460s (i7 6600U / 14,1 Full HD / 16384 / 256 SSD / GeForce 930M).

Około 1500 zł taniej można mieć taką samą konfigurację z i5 6200U. Czy wato tyle dopłacacać do i7? Czy i5 wystarczy mi do moich zastosowań?

 

Na liście mam jeszcze Dell XPS 15 9550.

 

Budżet do około 7000 brutto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar matrycy ma być? 15" szukasz z pełnym procesorem? Zabije mobilność przy takim użytkowaniu ulv-ka wystarcza.

 

Dell Vostro 5459 i7-6500U/8G/240/10Pro GF930M FHD IPS

lekki mobilny 14,1" laptop z renomowanej marki z serii biznesowej. Aluminiowa solidna obudowa, procesor skylake'a 6-ta gneracja, szybki dysk SSD w zestawie + grafika dedykowana. Podświetlana klawiatura. Matryca FullHD IPS matowa dobrej jakości. System w zestawie. 3letnia gwarancja producenta i serwis typu NBD - naprawa następnego dnia roboczego u Ciebie na miejscu przez serwisanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostro jest ok, ale wolałbym iść krok dalej. Obudowa jest pewnie aluminiowa i mało sztywna jak w UX32LN. Klapa zaczęła w nim od razu latać.

 

14.1 cala to optimum. XPS 15 podałem z tego względu, że jest wielkości 14 calowych.

 

Pełny procesor chyba nie jest mi potrzebny. Myślałęm jeszcze o wariancie pełny procesor + dedykowana grafika, ale chyba w moim przypadku lepsza wersja mobilna + dodatkowa grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ciężki, przy 14" ponad 2,1kg no i obudowa tworzywo sztuczne ale solidna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widziałeś juz może ten model

ASUS ZenBook UX501VW i7-6700HQ/8GB/256SSD/Win10 GTX960

Matryca FULL HD dobrej jakosci, pełny procesor 4 rdzeniowy 8 watkowy 6 generacji, dobre wykonanie, aluminiowa obudowa, dysk SSD i system w cenie, podświetlana klaiwatura, DDR4, USB typu C w / Thunderbolt 3, cienki i elegancki wygląd, długi czas pracy na bateri ponad 6h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucał bym wszystkich produktów do jednego koszyka aczkolwiek to Twoje zdanie :)

 

Z innej marki zobacz

Lenovo ThinkPad T460p i5-6300HQ/8GB/256SSD/7Pro64

Matryca FULL HD, dobra wydajność procesora, wygodne urządzenia sterujące, matowy wyświetlacz IPS, cicha praca, solidny korpus, zawiasy, modem WWAN. Dobry model biznesowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell Latitude E5470 i5-6440HQ/8GB/256/7Pro+10Pro

Świetna jakość wykonania i bardzo dobre materiały. Matowa matryca FHD IPS z szerokim gamutem i mocnym podświetleniem. Długie przebiegi na baterii i cichy, wydajny system chłodzenia. Trzyletnia gwarancja NBD. Do grafiki 2D nie potrzebujesz nic mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...