Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KrychaGD

Komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam następującą konfigurację sprzętu:

Zasilacz XFX TS550W

Płyta główna ASRock Z77 EXTREME4

Procesor Intel Core i5-3570K @4,2GHz

I niestety moja karta graficzna Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 7970 GHz Edition umarła , więc jestem zmuszony kupić nową .

Przeznaczenie : z grubsza aktualnie cs go oraz fifa 17 , chociaz czasami gram w inne dosyć wymagające , ciekawe nowe tytuły.

Może to być karta za 500 zł a jeśli będzie tego warta za 1500zł , czekam na najkorzystniejsze propozycje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jak dokonać najrozsądniejszego wyboru 1060-tki , od którego producenta najbardziej jest to opłacalne , ceny wahają się +/- 200 zł , dlaczego Zotac lub Palit a nie np. MSI lub Gigabyte ( tu może akurat zły przykład bo moja poprzednia karta umarła po 3 latach a też kosztowała 1600 zł ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w techplanet jest msi armor za 1200pln mysle ze to jedna z lepszych opcji w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jak dokonać najrozsądniejszego wyboru 1060-tki , od którego producenta najbardziej jest to opłacalne , ceny wahają się +/- 200 zł , dlaczego Zotac lub Palit a nie np. MSI lub Gigabyte ( tu może akurat zły przykład bo moja poprzednia karta umarła po 3 latach a też kosztowała 1600 zł ).

 

Bo Zotac jest tani, przyzwoite chłodzenie i 5 lat gwarancji.

Palit jeszcze troche lepsze chłodzenie ale krótsza gwarancja, i bierz zwykły Jeststream bo różnice do Super nadrobisz OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...