Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reliptione

Bardzo dziwny problem z laptopem/

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak,mój laptop to win 7 64bit oryginalny karta geforce 540m. procek i7 4gb

Podczas grania np w cs go pojawiał sie komunikat o tym, że nie można wysunąć ani odłaczyć dysku czyt. karty graficznej.

 

Oddałem laptopa do serwisu w celu wymiany układu graficznego, ponieważ mylślałem, że wymiana zaradzi temu problemowi.

 

Jednak sie pomyliłem i po serwisie dalej wyskoczył ten problem. Instalowałem 32 bit win 7 ale to też nic nie dało więc wpisałem kod na 64 i jest oryginalny. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do mojej karty i dalej to samo. Gościu w serwisie zainstalował tam dedykowane sterowniki ze strony samsunga i w sumie działało nawet ale cs się ciał a lol w sumie działał ale po formacie dalej to samo. Najlepsze jest to w tym ze po formacie zainstalowalem najnowsze sterowniki i dalej ten komunikat, zainstalowalem tamte dedykowane co były i bluescreen wyskakuje z błedem:

BCP4: 0000000000000004 OS Version: 6_1_7601 Service Pack: 1_0 Product: 768_1 Pliki pomagające opisać problem: C:\Windows\Minidump\092916-20420-01.dmp C:\Users\seba\AppData\Local\Temp\WER-95566-0.sysdata.xml. A dokładniej kod z bs'a to: STOP: 0x000000116

nvlddmk.sys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...