Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grubcio96

Gdy system wydaje dźwięk jest obraz a gdy nie ma dźwięku obraz gaśnie ! Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moje pierwsze pytanie na forum więc baaardzo proszę o wyrozumiałość. Zakupiłem w ostatnim czasie mini komputer ( Acer Aspire revo r3610 ) bez systemu. Instalowałem na nim trzy systemy. Xp, 7 i jakąś okrojoną dziesiątkę czy coś w tym rodzaju. Na xp i tej drugiej nie było problemu, lecz działał dużo mniej stabilnie w porównaniu do 7-mki. Za to na 7-mce dzieje się tak, że do czasu końca ladowania systemu jest ok, po załadowaniu gaśnie telewizor ( nie mam monitora, tv podpięty hdmi ) a gdy jest dźwięk się z powrotem włącza. Raz po " omacku " włączyłem piosenkę i działał do póki jej nie zatrzymałem. Dodam, że na innym telewizorze którego nie mogę używać komputer na tym samym systemie działa dobrze, a na drugim takim samym tv jak mój działa tak samo jak na moim. Telewizor to Lg 42ld420-ZA. Przewód hdmi sprawny w 100%. Mam jeszcze jedną sztukę takiego mini komputerka i dzieje się identycznie. Już opadają mi ręce i bardzo proszę Was o pomoc. Jeśli temat dodałem w złym dziale proszę o przeniesienie go i nie usuwanie ponieważ koniecznie muszę uporać się z tym problemem. Pozdrawiam wszystkich i czekam na podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spamujesz po całym forum? Liczysz na to że jak zrobisz syf to ktokolwiek będzie chciał Ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...