Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SiofeR

Problem ze sterownikami i5 6500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam problem z zainstalowaniem sterownika graficznego do i5 6500, na samym końcu instalacji wyskakuje błąd ( w załączniku dodałem screenshota ).

Ktoś może wie jaka jest przyczyna tego problemu ? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

post-567092-14752212965317_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki komputer?

Nie próbujesz przypadkiem instalować sterowników do integry, gdy ta jest wyłączona bo masz kartę dedykowaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby miał stery od wersji 32bit i instalował na 64 bitach i odwrotnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki komputer?

Nie próbujesz przypadkiem instalować sterowników do integry, gdy ta jest wyłączona bo masz kartę dedykowaną?

 

Specyfikacja :

procesor: Intel Core I5-6500

karta graficzna : GeForce Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 6GB

płyta główna : ASRock B150A-X1

pamięć RAM : Kingston HyperX FURY 8GB

dysk : Western Digital Caviar Blue 1 TB

zasilacz : XFX Core TS 550W

 

Nie jestem pewnie. Jak włączyć zintegrowaną i czy to da coś wydajnościowo na plus jak zainstaluje te sterowniki ? Bo mogą dwie chodzić na raz i się nie "gryźć" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja :

procesor: Intel Core I5-6500

karta graficzna : GeForce Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 6GB

płyta główna : ASRock B150A-X1

pamięć RAM : Kingston HyperX FURY 8GB

dysk : Western Digital Caviar Blue 1 TB

zasilacz : XFX Core TS 550W

 

Nie jestem pewnie. Jak włączyć zintegrowaną i czy to da coś wydajnościowo na plus jak zainstaluje te sterowniki ? Bo mogą dwie chodzić na raz i się nie "gryźć" ?

Jak nie zmierzasz z niej korzystać do streamowania albo podłączania dodatkowych monitorów to nie ma żadnego "plusa", a sterowniki są nie potrzebne jak urządzenie jest nieaktywne. Mogą chodzić dwie ale jak włożyłeś do slotu PCIE inna grafikę to domyślnie zintegrowana jest wyłączona. Wszystko włącza się w UEFI więc instrukcja do łapki "na stronie producenta też jest" i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmierzasz z niej korzystać do streamowania albo podłączania dodatkowych monitorów to nie ma żadnego "plusa", a sterowniki są nie potrzebne jak urządzenie jest nieaktywne. Mogą chodzić dwie ale jak włożyłeś do slotu PCIE inna grafikę to domyślnie zintegrowana jest wyłączona. Wszystko włącza się w UEFI więc instrukcja do łapki "na stronie producenta też jest" i gotowe.

 

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...