Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raf18seb

Brak Internetu LTE Samsung A5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

2 dni temu kupiłem dziewczynie Galaxy A5 (2016), model SM-A510F. Włożyliśmy kartę nano sim, połączenia smsy ok, wifi działa, trzeba było kilka minut pomęczyć się z mmsami ale też działają, nie działa tylko Internet (dane komórkowe). Na pewno w abonamencie jest pakiet danych, na poprzednim telefonie wszystko było ok. Wkładałem również moją kartę sim (i ja i moja dziewczyna mamy abonament w Orange) i z moją kartą w środku także Internet nie działał. Próbowaliśmy konfigurować wszystko wraz z APN na różne sposoby - bezskutecznie. Pod spodem przesyłam screeny z wszystkich ustawień jakie przychodzą mi do głowy. Wszystkie screeny nie weszły więc reszta pod tym linkiem (one drive) https://1drv.ms/f/s!Ag1hllAJIIUJgSHUHOTcu1cPbhlF

 

Jakieś pomysły? Rafał

post-532147-14752293127176_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, problem rozwiązany na innym forum. W razie czego dla chętnych działające ustawienia:

 

Nazwa:Orange Internet

APN:internet

Proxy:Nie ustawiono

Port:Nie ustawiono

Nazwa użytkownika:Nie ustawiono

Hasło:Nie ustawiono

Serwer:Nie ustawiono

MMSC:Nie ustawiono

Proxy dla MMS:Nie ustawiono

Port MMS:Nie ustawiono

MCC:260

MNC:03

Typ uwierzytelniania:Brak

Typ APN: default,supl,dun,hipri

Protokół APN:IPv4

Protokół APN podczas roamingu:IPv4

Nośnik: Nie określono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem, że problem jest z nazwą APN - miałeś jakaś wymodzoną nazwę zamiast prostej internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką jaką zasugerowało Orange na swojej oficjalnej stronie ;p aczkolwiek na swojej stronie mieli tylko ustawienia do A5 a nie do A5 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale akurat ustawienia nazwy apn nie ma znaczenia dla telefonu - od dumbfonowej nokii z dostępem do internetu po najnowsze smartfony większość tych danych jest identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za roznica, kazdy android ma takie same ust. apn , roznica moze byc jakas jak juz miedzy wersjami anka w co watpie ze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, jak już napisałem wyżej - nasz największy profesjonalny dostawca usług telekomunikacyjnych ma jakieś bzdety wypisane na swojej oficjalnej stronie. Nie wiem, nie znam się więc nie wchodzę w dyskusje.

 

Proszę bardzo http://ustaw.orange.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sa bzdety tylko wiekszosc osob szuka ustawien dla swojego modelu nie majac pojecia ze to bez znaczenia. Juz nie mowiac o tym ile osob nie wie co to android i ze to ma w smartwonie i jaka wersje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...