Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sziroki15

[6000zł-6500zł] Laptop na studia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje laptopa na studia. Budżet cenowy 6000zł, jeżeli będzie warto bo różnica będzie mega to 6500zł. Na laptopie głównie będą używane pakiety office, przeglądarka internetowa, oraz oglądane filmy, zdjęcia itp. Zależy mi aby dysk był większy niż 500 gb (mile widziany ssd :) ), kolor czarny odpada -najlepiej jakby był biały lub jasnoróżowy, od biedy srebrny (zenbook odpada, obudowa z tyłu eranu jest brzydka), w miarę lekki gdyż często będzie "w podróży", długi okres pracy na baterii, oraz przekątna ekranu, najlepiej 15 cali (nie większa). Zastanawiałem się nad apple, ale nie wiem czy warto wydać tyle pieniędzy. Co do laptopów z windowsem to kompletnie nie wiem, jakie firmy teraz robią dobre laptopy, ponieważ długi okres się nie interesowałem niczym co związane z elektroniką. Proszę o propozycję i szybką pomoc! Z góry dziękuje :)

 

@Edit

A da się np. zamówić della, całego białego? Bo super laptopy tylko ten kolor..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Yoga 900 i5-6200U/8GB/512SSD/Win10 złoty

Bardzo ciekawy Ultrabook z matrycą o wysokiej rozdzielczości. Jego główna zaleta to właśnie ekran. Jakość wykonania, przebiegi na baterii i wydajność też są niczego sobie. Generalnie będzie ciężko wybrać coś ładnego w 15 calach, dlatego polecam 13". Z jakiegoś powodu to właśnie w tym rozmiarze pojawiają się najciekawiej wyglądające laptopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 15 calowych ultrabooków zobacz

ASUS ZenBook UX501VW i7-6700HQ/8GB/512SSD/Win10 GTX960

Matryca FULL HD matowa IPS, podświetlana klawiatura, dobre wykonanie aluminiowa obudowa, szybki dysk SSD 500 gb, win 10 w cenie. Mocny procesor 4 rdzeniowy 8 watkowy, przyzwoita grafika, lekki i mobilny jak na 15 cali. ram DDR4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LINK - za tą sumę warto obejrzeć klasyczny laptop, który da Ci wysoką wydajność, to niczym kupić najszybszy dostępny smartfon, by dłużej cieszyć się jego płynnym działaniem. Nie wnikam w priorytety autora, niech autor wie, że nosząc 1 kg więcej przy sobie wyrobi masę mięśnową, polepszy krążenie i jednocześnie zyska z 40% wyższą wydajność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym będzie większa wydajność xD

Na laptopie głównie będą używane pakiety office, przeglądarka internetowa, oraz oglądane filmy, zdjęcia

 

Taniej zobacz

Dell Vostro 5459 i7-6500U/8G/240/10Pro GF930M FHD

Matryca FULL HD IPS, podświetlana klawiatura, dobre wykonanie, aluminiowa obudowa, procesor 6 generacji, dysk SSD 240 gb, GF930m w racie pojawienia sie jakiś gier, świetna gwarancja od Della. System w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell XPS 15 (9550) i5-6300HQ/8GB/1000+32/Win10 GTX960M FHD IPS

najlżejszy najmniejszy 15" laptop, bezramkowy. Waga poniżej 2 kg. Bardzo dobre solidne wykonanie, połączenie aluminium i włókna węglowego. Mocne podzespoły 4-rdzeniowy procesor grafika dedykowana jako dodatek, 2 dyski wewnątrz, świetnej jakości matryca. Dobry serwis gwarancyjny typu domowego - naprawa przy kliencie. System w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...