Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

remik09

Komputer wchodzi w stan uśpienia podczas pisania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam irytujący problem. Laptop podczas pisania na klawiaturze samoczynnie wchodzi w stan uśpienia mimo włączonych ustawień dotyczących tego stanu. Przy ponownej "pobudce" wymagane jest wpisanie hasła co też czasem powoduje uśpienia komputera. Ostatnio zainstalowania się samoczynnie jakąś nową aktualizacja Windowsa 10 i najbardziej łączył bym to z tym. Czy ktoś kojarzy podobny problem i zna jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz problem z klawiaturą oraz skrótem/przyciskiem który usypia...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przynudzasz. Zacznij pisać coś ciekawszego to przestanie usypiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, to teraz pokaże coś co może nie być nudne :D

 

 

Dodam, ze od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem żony oraz obrączki ;) zdejmę obrączkę i nie ma tego problemu czy mój komputer daje mi znaki, że to koniec czasu wolnego na komputer? A tak serio... nawet nie wiem jak to na poważnie napisać? Wada fabryczna jakaś czy jak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taśma ok klawierki jest uszkodzona lub wysunięta i pisanie odpowiada wciśnięciu power, a np. czujnik podświetlenia klawierki odpowiada za zamkniętą klapę czy jakoś tak :E

Coś musi być nie tak z sygnałami na płytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, to teraz pokaże coś co może nie być nudne :D

 

 

Dodam, ze od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem żony oraz obrączki ;) zdejmę obrączkę i nie ma tego problemu czy mój komputer daje mi znaki, że to koniec czasu wolnego na komputer? A tak serio... nawet nie wiem jak to na poważnie napisać? Wada fabryczna jakaś czy jak..

Kolejny co nagrywa filmiki w pionie... Monitor/TV w domu również ustawiasz w takiej pozycji?

https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah :D Przegrałes z polem magnetycznym :E laptop pewnie gasi ekran dzięki działaniu czujnika w obudowie który aktywuje się w moemencie zblizenia 2 klapy która ma kawałek metalu. Twoja obrączka to też kawałek metalu więc...

 

Zmień w windowsie co ma się dziać kiedy zamkniesz klapę i napisz do działu marketingu/PR producenta o problemie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...