Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gl0wask1d

Problem z instalacją windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj zakupiłem lenovo v310-15 bez systemu i cały czas głowie sie jak zainstalowac system, gdyż cały czas wyskakuje problem ze nie znaleziono sterownika CD/DVD.

Laptop ma wszystkie porty usb 3.0 a BIOS tez jest bardzo ubogi :/. Windowsa7 mam na pendrive. Dodam jeszcze ze w biosie SATA controller mode jest tylko mozliwosc wybrania AHCI nie ma IDE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak nie ma sterownikow dla tego laptopa na wina 7 wiec lipa musze zainstalowac 10:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak nie ma sterownikow dla tego laptopa na wina 7 wiec lipa musze zainstalowac 10:/

 

Są są tylko nie chce ci się szukać i tyle. Zainstaluj Win7 a potem zobaczymy czego brakuje w Menedzerze Urządzeń.

Sterowniki Audio,Lan,Wi-fi i tym podobne znajdziesz bez problemu bo tych podzespołów przecież nie robi Lenovo tylko podwykonacy tacy jak realtek itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windowsa 7 zainstalowalem normalnie bez żadnych problemów z płyty DVD, jednak nie czyta mi urzadzen USB. Na stronie producenta jest jedynie sterownik do BIOSU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym to nagrać na płytę. A nie mam żadnej. No nic musze to przeniesc na jutro. Może poszukamy innych sterownikow jeszcze dzisiaj, posciagam je na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym to nagrać na płytę. A nie mam żadnej. No nic musze to przeniesc na jutro. Może poszukamy innych sterownikow jeszcze dzisiaj, posciagam je na PC.

Gdybyś najpierw sobie porzygotował instalkę windows 7 to teraz byś nie musiał tak kombinować. Potem jeszcze czeka cię walka z zamulającym windows update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...