Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szkuteks

Laptop MSI GE72 2QC-271XPL czy może MSI GL72 6QF-681XPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamierzam kupić laptop do kwoty 4000 PLN. Interesuje mnie tylko i wyłącznie sprzęt z parametrami: 17.3 calowy ekran z rozdzielczością FullHD, karta graficzna minimum na poziomie NVIDIA 960M, procesor Intel i7. Będę używał go do przeglądania internetu, oglądanie filmów, rekreacyjnie tworzenie stron www / grafiki w Photoshop no i oczywiście czasem pyknę sobie w CS: GO. Wpadły mi w oko 2 modele producenta MSI: GE72 oraz GL72.

 

MSI GE72 za kwotę 3799 PLN ze specyfikacją:

- matryca 17,3 FullHD

- procesor i7 5700HQ

- grafika NVIDIA GeForce GTX 960M

- ram 8 GB DDR3 (1600 MHz)

- dysk HDD 1000GB (7200 rpm)

- podświetlana klawiatura

 

MSI GL72 za kwotę 3799 PLN ze specyfikacją:

- matryca 17,3 FullHD

- procesor i7 6700HQ

- grafika NVIDIA GeForce GTX 960M

- ram 8 GB DDR4 (2133 MHz)

- dysk HDD 1000GB (7200 rpm)

- brak podświetlanej klawiatury

 

Dodatkowo do powyższego modelu (MSI GL72) w gratisie otrzymuje się takie rzeczy jak:

Antywirus - ESET Smart Security - licencja na 180 dni

Gra - Assassin's Creed Syndicate (PC)

Gra Dying Light (PC) - kupon

Głośniki - California Access Drum'n'bass Yucca CA-1505 USB

Myszka - California Access StrikeBack Cougar CA-1205

Podkładka - California Access StrikeBack Pad Panther CA-1800

Słuchawki - California Access Funk'n'rock Merced CA-1702

 

Jak dla mnie te rzeczy nie są potrzebne i oczywiście sprzedałbym. Sklep wycenia dodatki na kwotę 600 PLN ale żebym chociaż 200/250 PLN za to dostał to by było dobrze.

Podkreśliłem w specyfikacjach brak bądź posiadanie przez dany laptop podświetlaną klawiaturę. Nie jest to jakoś dla mnie ważne ale jak sami wiecie ta funkcja czasem się przydaje przy zgaszonym świetle i ogólnie fajnie sprzęt wygląda.

Dodam również, że w tamtym roku kupiłem Lenovo Y70-70, z którego nawet byłem zadowolony. Troszkę się grzał co mnie denerwowało. Dużym minusem było to, że po prawie roku czasu przy sprzedaży strasznie na nim dużo straciłem (cena drastycznie spadła). Dlatego w tym roku padł wybór na MSI.

 

Teraz proszę każdego, który zna się na tym i owym o wyrażenie opinii, który model zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...