Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzysiek1978

KARTA GRAFICZNA GTX 1060

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Kupiłem karte graficzą gtz 1060 6gb i na windows 7 64bit pokazuje mi dedykowana pamięć wideo 2048mb a powinno pokazywać 6144mb tyle ile ma karta pamieci czemu zle pokazuje prosze o pomoc dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie w GPU-Z, pewnie starą kartę miałeś z 2 GB i tak zostało he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie w GPU-Z, pewnie starą kartę miałeś z 2 GB i tak zostało he he.

Tak zgadza sie mialem wczesniej gtx950 2gb ale zrobilaem formata i nadal jest 2 gb a karta graficzna jest teraz gtx 1060 6gb system windows 7 64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci to pokazuje? Sterownik? Właściwości karty w systemie? Gpu-z?

 

Odpal coś co potrafi wtrąbić ponad 2GB vram i zobacz na słupkach w gpu-z czy karta przypadkiem nie używa więcej niż 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci to pokazuje? Sterownik? Właściwości karty w systemie? Gpu-z?

 

Odpal coś co potrafi wtrąbić ponad 2GB vram i zobacz na słupkach w gpu-z czy karta przypadkiem nie używa więcej niż 2GB.

 

a jakim programem sprawdzic bo nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie w GPU-Z, pewnie starą kartę miałeś z 2 GB i tak zostało he he.

tak mialem wczesniej gtx950 2gb a jak to teraz zrobic zeby czytalo pamiec wideo 6144mb a nie 2048mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mialem wczesniej gtx950 2gb a jak to teraz zrobic zeby czytalo pamiec wideo 6144mb a nie 2048mb

Sprawdź jak się to zachowuje w grach (czyli zainstaluj jakąś grę która zużywa więcej niż 2 GB VRAM, np. GTA V, Dying light, Shadow of Mordor, Rise of the Tomb Raider oraz monitoruj ile jest max zużywane VRAM-u za pomocą GPU-Z lub MSI Afterburner Overlay)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jak się to zachowuje w grach (czyli zainstaluj jakąś grę która zużywa więcej niż 2 GB VRAM, np. GTA V, Dying light, Shadow of Mordor, Rise of the Tomb Raider oraz monitoruj ile jest max zużywane VRAM-u za pomocą GPU-Z lub MSI Afterburner Overlay)

ok instaluje gta 5 i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy raportujące a rzeczywistość to dwie rożne kwestie. Trzeba po prostu sprawdzić czy działa i jak działa, nie przejmować się błędnymi raportami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź napisz co podaje gpu-z - bo te 2048 to pewnie pamięc systemowa :D a nie karty graficznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź napisz co podaje gpu-z - bo te 2048 to pewnie pamięc systemowa :D a nie karty graficznej :)

Gpz-u pokazuje pamiec 6144mb jest ok to powiedz mi czemu na windows 10 64bit pokazuje dedykowana pamiec wideo 6144mb a na win 7 64bit 2048 mb

post-566920-14753442585089_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź napisz co podaje gpu-z - bo te 2048 to pewnie pamięc systemowa :D a nie karty graficznej :)

ale i tak pokazuje pamiec wideo 2048mb a na windows 10 64bit pokazuje 6144mb ciekawe czemu tak jest nikt nie potrafi na to odpowiedziec

post-566920-14754770813642_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w sumie to... przeszkadza Ci to w czymś?

Nie przeszkadza tylko sciekawosci czemu tak pokazuje pozyczylem karte graficzna od kolegi msi 1060 6 gb i tez na jego karcie tak pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

Witam wszystkich

Kupiłem karte graficzą gtz 1060 6gb i na windows 7 64bit pokazuje mi dedykowana pamięć wideo 2048mb a powinno pokazywać 6144mb tyle ile ma karta pamieci czemu zle pokazuje prosze o pomoc dziekuje

 

Memory size 6144MB na win7

 

Jak zmieniłeś karte wł indeks wydajności systemu i sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie program/narzędzie które będzie źle pokazywać jakiś parametr/właściwość. Należy to po prostu zignorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memory size 6144MB na win7

 

Jak zmieniłeś karte wł indeks wydajności systemu i sprawdz.

Tak wlaczylem indeks wydajnosci systemu i mam 7,5

a grafika w grach wyszla 7,9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...