Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alesso121

[Zamknięty]problem z fifa17

Rekomendowane odpowiedzi

witam, grając mecze online w trybie ultimate team co jakiś czas przeskakuje mi ekran,to znaczy że z pełnego przeskakuje na 1 sec w małe okno co wiąże rozłączeniem meczu z mojej winy, na 20 meczy 13 walkoverów...

zauważyłem,że dzieje się tak bo co jakiś czas pojawia mi się kwadracik CMD i zaraz znika więc pewnie to ma wpływ,że przeskakują mi ekrany w grze.

prosiłbym o pomoc jak zablokować żeby aplikacja CMD nie odpalała się co jakiś czas na chwile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, grając mecze online w trybie ultimate team co jakiś czas przeskakuje mi ekran,to znaczy że z pełnego przeskakuje na 1 sec w małe okno co wiąże rozłączeniem meczu z mojej winy, na 20 meczy 13 walkoverów...

zauważyłem,że dzieje się tak bo co jakiś czas pojawia mi się kwadracik CMD i zaraz znika więc pewnie to ma wpływ,że przeskakują mi ekrany w grze.

prosiłbym o pomoc jak zablokować żeby aplikacja CMD nie odpalała się co jakiś czas na chwile...

Trzeba poczekac na patcha poki co ta gra to jeden wielki syf :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ekran przeskakuje przez to,że w tle na 2 sec włącza mi się aplikacja CMD i znika od razu... co jest jednoznaczne z rozłączeniem mnie z meczu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...