Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

magaw12

Karta graficzna używana do 400 zł max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dla mojego budżetowego komputera przychodzi powoli czas by zakupić mu dedyka (tylko używka), patrząc na olx czy tam allegro najlepiej by mi było kupić taką samą grafikę jaką mam w swoim głównym komputerze, czyli GTX 670. Na Radeony w sumie nie patrzyłem, bo posiadam i3 4150 i założyłem z góry, że GTX będzie lepiej współpracował z takim CPU.

Co więcej nie wiem czy to opłacalne mieć dwa GTX 670, czy nie lepiej przełożyć do budżetówki z głównego tego własnię 670,a do głównego kupić coś lepszego. Tylko, że tu się pojawia problem, gdyż nie mam ochoty wydawać 900 zł na gtx 970 który już jest 2 letnia konstrukcją, obecnie rynek kart jest jednak drogi i sam nie wiem jak to rozgryźć by wyszło najlepiej, a szkoda mi nieco wydawać (AKTUALNIE) 1k na lepsza znacznie kartę.

Wstrzymać się? Kupować coś? hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest w domu rodzinnym, do którego wracam co jakiś czas na weekendy/pare dni. Więc chciałem, żeby też miał sensowną grafikę. ;) do gier również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...