Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

King Arthas

Telefon do max 800zł dla koleżanki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

 

Koleżanka chce kupić telefon do max 800zł. Z tego co widziałem to polecacie meizu m3 note. Czy ten telefon rzeczywiście jest wart tej ceny? Dodam, ze teraz ma lg l9, i abonament w orange 60zł na miesiąc. Bez telefonu by wzięla wtedy za 40zł. Proponowałem jej zrezygnowanie z abonamentu i przejście np na virgin mobile, ale jak zrezygnuje, to jej siostra i mama dostaną o 10zł droższy abonament, bo mają rodzinna zniżkę, więc te 40zł abonament dalej by musiała płacić. Chciała huawei p8 lite, za 800zł z saturna, bądź przy abonamencie 60zł bodajże za 1 zł jest. Co wy o tym sądzicie ?

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam :)

 

Redmi 3s za 699zł, ale pisze, że brak lte 800. Czy to takie ważne ?

Czy myślicie, że da się w xkom zobaczyć tego meizu i xiaomi ? Te 2 wyglądają całkiem fanie porównując je do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi 3s sprzedawany w Polsce chyba ma lte 800. A co do sprawdzenia to wystarczy, że wejdziesz na stronę x-kom wybierzesz opcję ,,dostępność w salonach" i wybierzesz swój salon. Jeśli jest dostępny to pokażę Ci ile sztuk jest obecnie w danym salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi 3s sprzedawany w Polsce chyba ma lte 800. A co do sprawdzenia to wystarczy, że wejdziesz na stronę x-kom wybierzesz opcję ,,dostępność w salonach" i wybierzesz swój salon. Jeśli jest dostępny to pokażę Ci ile sztuk jest obecnie w danym salonie.

 

 

Super dziękuję :)

A wg ciebie lepiej tego meizu/redmi, czy ten huawei będzie lepszy ? Podejdę z nią zobaczyć wszystkie 3 i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Meizu to ciężko mi cokolwiek powiedzieć (aczkolwiek sam raczej bym go nie wziął). Huawei P8 lite sam używam już od ponad roku i gdyby nie bateria to bym polecił w ciemno. W gry nie gram więc nie powiem jak na tej płaszczyźnie wypada, natomiast w codziennym użytkowaniu (FB, YT, Chrome, Tidal, czasem jakiś Twitch/Hitbox) dla mnie jest wystarczający jeśli chodzi o płynność i wydajność. Tylko niestety bateria nie domaga, jak się go trochę 'dociśnie' to potrafię od 7 odłączyć od ładowarki i już o 18 ładować. Ale to w zasadzie wszystko zależy od tego do czego bd przeznaczony i jak mocno używany. Jeśli jakoś bardzo mocno nie będzie 'ciśnięty' to ten 1 dzień wytrzyma. A co do Xiaomi to na papierze wygląda nie najgorzej natomiast żadnej recenzji nie widziałem, więc też się wypowiadać nie będę. Jedyne co bardzo rzuca się w oczy to świetna bateria 4100mAh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Gra do niczego nie zmusza, przynajmniej grając w demko nie czułem takiej potrzeby, aby parować cały czas, częściej używałem uników.
    • No i oczywiście, że obcina detale bo wszystko rozświetla. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
    • Jw. jeżeli zmieniamy i dostajemy 10% różnicy i ciut więcej vramu, ale musimy np dopłacić tysiaka albo więcej - to niestety ale się to średnio kalkuluje. Najoptymalniej byłoby się z kimś wymienić z ew. dopłatą, lub karta za kartę (strix to topowy model), ale tutaj możesz się naciąć na kulturę pracy jakiegoś golasa   Poczekałbym, 4070 jeszcze w wersji Ti to wciąż bardzo kompetentny sprzęt do grania. Nie żłopie bóg wie ile prądu a jest wydajna w 1440p. Wyjdzie seria 5070 to sprzedasz tego strixa i kupisz coś wyraźnie szybszego. Supki to zapychacze dziur a nie realne przyrosty, szczególnie dla posiadających modele bez S.
    • Wygląda na to, że Gigabyte inaczej podszedł do kwestii krzywej EOTF. Połączył tryby 400 i 1000 (pierwszy od 10-100%, drugi 1-10%) i uniknął spadku jasności w trybie 1000, który miał np. Asus.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...