Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MeTjU91

Sterowniki AMD Crimson a R9270x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie ;) Mam pewien problem ze sterownikami AMD szukałem po rożnych forach lecz nic nie znalazłem ciekawego , a więc do rzeczy obsługuje aktualnie win7 64bit zrobiłem format po 2 latach ;P chce zainstalować najnowsze sterowniki (przecież chyba aż tak starej karty nie mam ;P) Crimson 16.9.2 i tu jest problem po instalacji panel crimson się nie włącza , na dodatek psuje mi windows areo nie odpowiada , w menadżerze wykrywa 2 karty r9 i zwykłą VGA , nigdy nie wykrywało drugiej z procesora , wiec ją wyłączyłem z Biosa , i ponowna reinstalacja ale jest to samo , co prawda już nie wykrywa VGA ale panel obsługi crimson dalej się nei włącza i nadal psuje areo .

specyfikacja

i5 4440 3.1

8 gb hyper x

asus r9 270x 2 gb

gigabyte b85m-ds3h

Thermaltake 630w

 

 

Z góry dziękuje za pomoc ;)

(Ah zapomniałem jestem w tym teraz bardzo zielony kilka lat temu pewnie bym sobie z tym poradził , ale zmieniłem zainteresowania na karpiarstwo ;)_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pomocy dxdiag pokazuje win7 ultimate 64 (6.1-7600) a czy jest zaktualizowany to nie wiem ;) Gdy klikam Win Update nic się nic włącza nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany problem. Ale najpierw zajmij się SP1 - albo zainstaluj ręcznie, albo po prostu znajdź instalkę win7 która ma go wbudowanego.

Instalki windowsa regularnie aktualizowane też są do znalezienia w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę na ten temat i niby amd crimson powinno działać na każdym win7 . Ale już pobieram sp1;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...