Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stanli91

[Zestaw] 2500 zł Multimedia/B-OC/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy w złożeniu zestawu komputerowego do użytku ogólnego internet,gry,filmy do kwoty maks ! 2500 zł. Od razu uściślam ,nie zamierzam grać w Wiedźmina III na jakości ultra, jedynie mam Fifę 16 która czeka na lepszy sprzęt ale tu mogę zejść w detalach do medium i też będę zadowolony.

No i fajnie gdyby można było pograć spokojnie w Farming simulator 2017 który ma mieć takie wymagania :

 

 

Windows 7, Windows 8, Windows 10

2.0 GHz Intel lub odpowiedni procesor AMD

Karta graficzna Nvidia Geforce GTS 450, AMD Radeon HD 6770 lub wydajniejsza (z min. 1GB VRAM)

2 GB RAM

6 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta dźwiękowa

Napęd DVD-ROM (tylko dla wersji detalicznej)

 

obecnie dysponuję:

Płyta Główna: MSI 760GM-P33 (MS-7623) (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Procesor: QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 960T, 3400 MHz (17 x 200)

Grafika: Nvidia Gforce GTX550Ti 1 GB

Dysk : WDC WD10EARS-22Y5B1 ATA Device (1 TB, SATA-II)

RAM : 8 GB DDR3 1333 MHz prawdopodobnie Goodram

Zasilacz : Logic 600 Wat o ile pamiętam.

Ogranicza mnie tez monitor bo dysponuje obecnie monitorem LCD 19 cali z wejściem D-sub i z tego co już zdążyłem się zorientować będę potrzebował karty z wejściem DVI-I i przejściówki DVI-I-->D-Sub ?. Monitor może wymienię w przyszłym roku bo szczerze mówiąc obecny w 100 % mi wystarcza i nie jest to zakup pierwszej potrzeby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu szukałbym jakiejś używanej i5 i płyty pod to, oraz do tego GTX960 4GB.

Na codzienne użytkowanie i te wymienione gry starczy w zupełności. Możesz do tego zestawu dokupić dysk SSD i postawić na nim system, żeby troche szybciej ten PC latał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie monitora, PC przestanie odpalać Wieśka w ultra jak mu wrzucisz Full HD. Raptem w 1 z 4-5 lokacji testowych osiąga wtedy 25 klatek.

Coś z 970/1060 juz w tej cenie byś złożył. Do tego i5 nie niższe niż Sandy Bridge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie monitora, PC przestanie odpalać Wieśka w ultra jak mu wrzucisz Full HD. Raptem w 1 z 4-5 lokacji testowych osiąga wtedy 25 klatek.

Coś z 970/1060 juz w tej cenie byś złożył. Do tego i5 nie niższe niż Sandy Bridge.

Monitora większego jak 22 cale to nie miałbym nawet gdzie zmieścić. Z Full HD to mam telewizor i wystarczy :). Więc jakieś inne propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy w złożeniu zestawu komputerowego do użytku ogólnego internet,gry,filmy do kwoty maks ! 2500 zł. Od razu uściślam ,nie zamierzam grać w Wiedźmina III na jakości ultra, jedynie mam Fifę 16 która czeka na lepszy sprzęt ale tu mogę zejść w detalach do medium i też będę zadowolony.

No i fajnie gdyby można było pograć spokojnie w Farming simulator 2017 który ma mieć takie wymagania :

 

 

 

https://www.morele.net/inventory/info/k55uIn/

 

I od razu monitor z freesync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę temat z powrotem na górę . Mogę wydać na zestaw (skrzynka+monitor) 3 tys zł. Maks 3100 zł z przesyłką i montażem. Wygląda na to że od razu jednak dokupię monitor .

Dysk HDD 1 TB zostawię ze starego komputera.

 

Złożyłem sobie taki zestaw : https://www.morele.net/inventory/info/rPkNsk/

 

Co o nim sądzicie ? Coś dodać ,zmienić.

 

Co do monitora to maks 500 zł +-20 zł i maks 22 cale.

Myślę o tym modelu. :

https://www.morele.net/monitor-aoc-g2260vwq6-gaming-818071/

 

Jakieś wasze propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...