Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

larry.bigl

Nowy dysk HDD 2-3TB - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was drodzy forumowicze,

mój Samsung F1 320GB służy mi dzielnie kilka lat (chyba 8 albo więcej). Pojemność jego jednak już przestała być wystarczająca.. Czas na zmianę :E

Szukam dysku HDD 2 do 3TB, możliwie jak najszybszy, niezawodny a zarazem cichy. Cena maks to tak 400zł

Myślałem o TEJ TOSHIBIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego co ja mam seagate barracuda 2tb możesz też wziąć większy. Dysk jest dosyć dobry aczkolwiek nie wiem jak z jego wytrzymałością bo sam mam go od tygodnia. Ale wedłóg testów i recenzji wypada dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, też myślałem o tej Toshibie. Bo WD Blue w tych pojemnościach ma 5400obr. Zależy mi na dysku, który nie parkuje głowicy, bo dysk typowo na dane i częste załączanie i parkowanie może go szybko zniszczyć :( Cena jak najkorzystniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go zamówiłem właśnie dzięki tej promocji w X-Kom, ale sprawdzę go prawdopodobnie dopiero po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak byś porównał głośność vs twój stary Seagate ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w trakcie kopiowania dużej ilości danych, dysk leży na razie przy obudowie na plastikowym pudełku od dysku i głowicy kompletnie nie słychać. Jak odepnę i przepnę w miejsce Seagate i przejmie jego zadania, to zobaczę czy będzie go słychać, ale jak na razie to mogę powiedzieć, że jest cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to tak, ale czasem z dysku dochodzą jakieś ciche piski, mnie to nie przeszkadza bo dysk jest bardzo szybki no i ta przestrzeń 3TB :), poza tym smart niczego niepokojącego nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, też myślałem o tej Toshibie. Bo WD Blue w tych pojemnościach ma 5400obr. Zależy mi na dysku, który nie parkuje głowicy, bo dysk typowo na dane i częste załączanie i parkowanie może go szybko zniszczyć :( Cena jak najkorzystniejsza :)

Serio w to wierzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...