Skocz do zawartości
osesek

program do obsługi gabinetu lekarskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

interesuje mnie program do obsługi gabinetu lekarskiego, tak żeby można było prowadzić wszystko w komputerze, lista pacjentów na dany dzień, ich historia choroby, leki które były przepisywane, dostęp do bazy leków on-line, pewnie jeszcze kilka potrzebnych opcji ale muszę zapytać dokładniej co jeszcze. Najlepiej żeby był darmowy, albo darmowy w początkowym okresie, tak żeby można było sprawdzić czy chce się go używać. Macie jakieś propozycje? Wiem, że to dość wąska działka wśród programów, ale może ktoś coś wie. Trochę poszukałem w necie, ale albo nie ma zbyt wielu informacji, albo negatywne opinie, najciekawsze, że na każdy program psioczą. Wiecie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, te widziałem wcześniej, albo są martwe i nie są rozwijane, albo mało praktyczne wg opinii. Ciężko znaleźć coś takiego co jest uważane za dobre. Nie znacie nic innego? ... gdzieś w zakamarkach internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, czy da się korzystać z bazy leków która u nas obowiązuje, w sumie potrzebny jest program który będzie prowadzić kartę pacjentów i całą dokumentację ich dotyczącą, da możliwość druku recept na bazie bazy leków, pokaże wizyty w danym dniu, da możliwość jakiś podsumowań co do ilości pacjentów, zestawienie zysków za dany okres służące do rozliczeń itd itp. Baza leków jest niezbędna do wystawiania recept. Z tego co zaobserwowałem, to baza jest on-line, albo jest możliwość ręcznej aktualizacji. Nie wiem jak często to się zmienia. Ale potrzebna też opcja drukowania recept, tak żeby dane pacjenta automatycznie wpadały z danych w karcie, a leki z bazy leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to stricte program do obsługi gabinetu, ale warto zerknąć: www.mobi-med.pl.

 

W skrócie rzecz ujmując - przydatne narzędzie działające on-line, stanowiące nowoczesny system rejestracji medycznej.

 

Co nieco a atutach serwisu:

 

pierwszy system stworzony z myślą o lekarzach

dostęp z dowolnej przeglądarki internetowej

przyjazny interfejs

nowoczesne funkcjonalności

bezpieczne łącze

bez inwestowania w sprzęt czy oprogramowanie

 

pierwsze miejsce, w którym zarządzasz grafikami z wszystkich miejsc pracy

szybki dostęp do zaplanowanych wizyt

powiadomienia o umówionych i odwołanych wizytach

oddzielny dostęp dla Twojego asystenta

 

dostęp do rejestracji 24h na dobę, 365 dni w roku

aktualne informacje o wolnych terminach

proste umawianie wizyt

automatyczne przypomnienia e-mail o terminach umówionych wizyt

 

w jednym miejscu elektroniczne karty wszystkich Twoich pacjentów

szybki dostęp do historii pacjentów

dostęp do bazy leków

wystawianie i drukowanie recept on-line

dostęp do słownika chorób ICD-10 i słownika procedur ICD-9

dostęp do szablonów dokumentacji medycznej

 

dostępność on-line za pośrednictwem chatu

system poczty e-mail do korespondencji z pacjentami

łatwe dzielenie dokumentacji medycznej z pacjentami

profesjonalny profil lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy program jest okej, ale polecam przeczytać trochę więcej w egabinecie . Na tym programie pracuje mój mąż ,ponieważ ma swój gabinet. Chwali sobie. Z tego co pamiętam, to możesz wypróbować oprogramowanie na 14 darmowych dni. Warto poczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o proces rejestracji to wspomnieć na pewno trzeba o MEDIDESK , to jest aplikacja online która umożliwia analizę zgłoszeń telefonicznych i e-mailowych, zapewnia kontrolę procesu umawiania wizyt lekarskich. Minimalizuje czas oczekiwania pacjenta na kontakt i rejestrację. Też ma ogromne atuty jeśli chodzi o samo zarządzanie - menadżerowie mają możliwość kontroli i optymalizacji pracy rejestracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medidesk jak wyżej napisałem to aplikacja to zarządzania rejestracją medyczną. wiesz, plusem jej jest to, że monitoruje WSZELKIE zgłoszenia, czyli nawet nieodebrane połączenia. w ten sposób jest zminimalizowane ryzyko że dany pacjent nie będzie w stanie się skontaktować z przychodnią (bo akurat teraz na przykład jest kolejka). można wypróbować demo, jest na ich stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...