Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elvis79

Football Manager 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Już za 3 tygodnie premiera, także wypada założyć temat :)

Football Manager 2017 ma udoskonalić obecną mechanikę rozgrywki i wprowadzić kilka nowości, choć oczywiście po raz kolejny żadnych drastycznych zmian nie należy się spodziewać. Na plus na pewno zaliczyć trzeba odświeżenie silnika meczowego, dzięki czemu oglądanie spotkań dawać ma mnóstwo frajdy. Poprawiona sztuczna inteligencja wpłynie zaś nie tylko na mecze, ale też na rynek transferowy.

Zmiany nie ominą także interfejsu użytkownika, który ma być teraz bardziej czytelny i intuicyjny w obsłudze. Cel jest taki, by starzy wyjadacze czuli się jak w domu, a nowicjusze nie mieli problemów z opanowaniem sterowania. Pomniejsze zmiany trafią do sztabu szkoleniowego, kontaktów z mediami czy statystyk.

Poniżej 30min film z napisami PL dokładnym opisem najważniejszych elementów gry.

http://www.youtube.com/watch?v=nrVy4Z6F5CA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby poprawili wrzutki w pole karne i zachowanie środkowych obrońców. Przez taki silnik taktyki oparte na posiadaniu piłki nie mają szans(zawsze dostaniesz crossa za plecy, a stoperzy tylko się przyglądają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tu mój krotki pierwszy filmik bez komentarza z nowego FM z przejrzeniem kilku składów: Milan, Barca, Real, Legia, LEch, Polska

 

Od jutra startuję karierą w wersji BETA, chyba Milanem, lub zaproponujcie coś ciekawego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj moje dalsze przygody w FM. Superpuchar Polski, a jak ukaże się premeira będę też Milan prowadził, lub jakąś inną drożynkę. Może coś zaproponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM2017 jest w przedsprzedaży MM i Saturnie za 149zł pudełko, jak dam na wybrany market to pokazuje że towar dostępny i możliwy do odbioru za 55minut.

Premiera 04.11, ktoś wie o co kaman?

Dzisiaj w święto tak samo pokazuje, także coś naświrowane mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie kupić konto steam z grą czy wersje pudełkową? Zawsze brałem pudelko, około 2miesiące przed premierą nowego FM odsprzedawałem za około 40-50zł, taka też jest różnica w cenie na korzyść konta, więc suma sumarum wyjdzie z kasą na to samo :) i co myślicie o tej aukcji ? http://allegro.pl/football-manager-2017-pl-konto-steam-na-wlasnosc-i6570609176.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja spasuje na razie.. Mam teraz Civkę 6 i inne gry. FM kupię jak będzie za połowę taniej lub za grosze.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka kupiona , wlasnie zasysam :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś problem z grą w oknie z FM-em 17? Zawsze grałem w FM-a w oknie a z wersją 17 mam problem. Jak ustawie grę w oknie to jest kaplica. Gra nie przełącza się w ten tryb. Wychodzi do pulpitu. Widać tylko jakby kawałek paska z gry, w lewym górnym rogu i tyle. Nic nie mogę zaś zrobić.

 

Mysz (kursor) się porusza po pulpicie, ale nie reaguje na żadne polecenia (na tym pulpicie na którym gram w FM-a, bo mam dwa monitory. Więc na jednym gram w tego FM-a) i nie mogę wrócić do samej gry. Najgorsza opcja wtedy to restart komputera, choć nie zawsze.

 

To samo jest, jak mi coś w tle się włączy, jakieś powiadomienie, komunikat, czy błąd wyskoczy. To wtedy FM wychodzi mi na pulpit, i już za nic nie dam rady go przywrócić... Muszę go ręcznie (przechodząc na drugi pulpit) wyłączyć w menadżerze zadań. Czyżby coś ze sterownikiem GPU?

 

gierka kupiona , wlasnie zasysam :red:

Ja też dziś. Ponad 170 pln poszło :D Ale dla tej gry (w przeciwieństwie do innych) warto wydać każdą złotówkę.

 

Polecacie kupić konto steam z grą czy wersje pudełkową? Zawsze brałem pudelko, około 2miesiące przed premierą nowego FM odsprzedawałem za około 40-50zł, taka też jest różnica w cenie na korzyść konta, więc suma sumarum wyjdzie z kasą na to samo :) i co myślicie o tej aukcji ? http://allegro.pl/football-manager-2017-pl-konto-steam-na-wlasnosc-i6570609176.html

Ja od FM-a 15 kupuje tylko wersję cyfrową Steam. Nie mam ogólnie napędu DVD w kompie (poza takim na USB) więc nie chce mi się bawić w odpalanie płyt. Steam jest dla mnie sporo wygodniejszy.

 

 

tutaj moje dalsze przygody w FM. Superpuchar Polski, a jak ukaże się premeira będę też Milan prowadził, lub jakąś inną drożynkę. Może coś zaproponujecie?

Ja akurat Milan prowadzę w FM17, ale na razie początki są ciężkie. Trzeba dobrać dobrą taktykę a tu jak na razie poszukiwania wciąż trwają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w końcu zakupiona w MM, co od razu rzuciło się w oczy to wartość C.Ronaldo - 23mln euro, rozumiem że ma 31lat ale raczej jest więcej wart :)

Widać, że śmiga szybciej od poprzedniej części, wczoraj sporo czasu straciłem na szukanie i zlecenie obserwacji talenciaków co linki wyżej dawałem.

Używam taktyki 4-2-3-1 szeroka i wogóle nie bawie się w jakies spacjalne zadania,treningi,rozmowy,wywiady itp wszystko zlecam trenerom/asystentom.

Wziąłem Arsenal, na początek ogolone McCity u siebie i Liverpool oraz Chelsea na wyjazdach.

Chciałem kupić do ataku Adrien Silva z Porto a tu zonk, mimo wybranej dużej bazy danych i ligi portugalskiej jako - tylko podgląd (grywalną tylko angielską mam) to gościa nie ma :)

Zamiast niego kupiłem Lazacatte (nawet niedrogo 37baniek) i wyszło OK bo nawet od razu sporo strzela, do tego wziąłem Donnaruma,Gaya,Guedes a zgoniłem między innymi N.Monreal, Giroud, Cazorla, Elneny, Ospine.

Jak już więcej poznam grę, talenty itp i znudzi mi się Arsenal (pewnie po około 7 sezonach) to od nowa zacznę Milanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie poczekam do wiosny jak wyjdą wszystkie patche usprawniające silnik gry.

 

Ale wartość nie oznacza, że kupisz go za te 23 mln. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co? pomoże ktoś?

 

Witam. Czy ma ktoś problem z grą w oknie z FM-em 17? Zawsze grałem w FM-a w oknie a z wersją 17 mam problem. Jak ustawie grę w oknie to jest kaplica. Gra nie przełącza się w ten tryb. Wychodzi do pulpitu. Widać tylko jakby kawałek paska z gry, w lewym górnym rogu i tyle. Nic nie mogę zaś zrobić.

 

Mysz (kursor) się porusza po pulpicie, ale nie reaguje na żadne polecenia (na tym pulpicie na którym gram w FM-a, bo mam dwa monitory. Więc na jednym gram w tego FM-a) i nie mogę wrócić do samej gry. Najgorsza opcja wtedy to restart komputera, choć nie zawsze.

 

To samo jest, jak mi coś w tle się włączy, jakieś powiadomienie, komunikat, czy błąd wyskoczy. To wtedy FM wychodzi mi na pulpit, i już za nic nie dam rady go przywrócić... Muszę go ręcznie (przechodząc na drugi pulpit) wyłączyć w menadżerze zadań. Czyżby coś ze sterownikiem GPU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś problem z grą w oknie z FM-em 17? Zawsze grałem w FM-a w oknie a z wersją 17 mam problem. Jak ustawie grę w oknie to jest kaplica. Gra nie przełącza się w ten tryb. Wychodzi do pulpitu. Widać tylko jakby kawałek paska z gry, w lewym górnym rogu i tyle. Nic nie mogę zaś zrobić.

 

Mysz (kursor) się porusza po pulpicie, ale nie reaguje na żadne polecenia (na tym pulpicie na którym gram w FM-a, bo mam dwa monitory. Więc na jednym gram w tego FM-a) i nie mogę wrócić do samej gry. Najgorsza opcja wtedy to restart komputera, choć nie zawsze.

 

To samo jest, jak mi coś w tle się włączy, jakieś powiadomienie, komunikat, czy błąd wyskoczy. To wtedy FM wychodzi mi na pulpit, i już za nic nie dam rady go przywrócić... Muszę go ręcznie (przechodząc na drugi pulpit) wyłączyć w menadżerze zadań. Czyżby coś ze sterownikiem GPU?

 

 

Ja też dziś. Ponad 170 pln poszło :D Ale dla tej gry (w przeciwieństwie do innych) warto wydać każdą złotówkę.

 

 

Ja od FM-a 15 kupuje tylko wersję cyfrową Steam. Nie mam ogólnie napędu DVD w kompie (poza takim na USB) więc nie chce mi się bawić w odpalanie płyt. Steam jest dla mnie sporo wygodniejszy.

 

 

Ja akurat Milan prowadzę w FM17, ale na razie początki są ciężkie. Trzeba dobrać dobrą taktykę a tu jak na razie poszukiwania wciąż trwają...

 

Ja kupujęco dwa lata :) Do dziś gram w FM 15, uważam go za jedną z lepszych częśći :) W FM 17 oprocz kariery na ytb LEgią zacząłme Milanem i w meczu z rezerwami dostałem 0-4 ale potem już lepiej:)

 

Tu moje zmagania Legią z Juventusem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z nowej wersji ?

 

W 2k16 mam przegrane ze 110h, warto kupić 2k17 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto ja kupiłem w Becie jeszcze przed oficjalna premiera i absolutnie nie żałuje wydanych pieniędzy. Gra była już grywalna w Becie gdzie nie wyszedł żaden patch, nie to co było w poprzednich wersjach ze dopiero się grać dało po 2-3 update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto ja kupiłem w Becie jeszcze przed oficjalna premiera i absolutnie nie żałuje wydanych pieniędzy. Gra była już grywalna w Becie gdzie nie wyszedł żaden patch, nie to co było w poprzednich wersjach ze dopiero się grać dało po 2-3 update.

 

Na steam większość recenzji negatywna i co fajniejsze od ludzi którzy mają 100-600 godzin nabite. Każdy narzeka na to samo praktycznie, bezmyślną atmosferę w drużynie, humorki głównych piłkarzy i ich decyzję, randomowe wyniki nijak mające się do przewagi na boisku itp...tylko od kilku lat tak jest, chyba że jeszcze bardziej to pogorszyli ?

 

Dziś odpale jeszcze 16 i zobacze czy chęci do gry mam :) Jak tak to kupie 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w fm16 gralem 20 minut, bo srednio co dwa lata kupuję. Fm17 to ponoc poprawiony fm16. Narazie w fm 17 pogralem tyle co widac na moim kanale. Czyli nie wiele, ale nie dlatego ze gra slaba tylko brak czasu. Uwazam ze za duzo tych wszystkich mediow i informacji z portali spolecznoaciowych. Niepotrzebny dodatek wedlug mnie. Co do humorkow pilkarzy to juz w moim ulubionym fm15 byl z tym problem. Np z Borussi pomimo mistrzostwa itp zwolnili mnie za brak atmosfery w zespole.. wystarczy ze ktos chce odejac do lepszego klubu i juz druzyna cała ma focha. Albo milanem w 6 sezonow 3 razy liga mistrzow i 5 mistrzostw ale pilkarze niektórzy chca odejsc do lepszego klubu... Pomimo tego gram. Z ostatnich czesci najbardziej mi sie podobal wlasnie fm15, fm13 i fm10. Fm17 tez ma szanse, ale zauwazylem ze jedn aporazka i remis i morale spada masakrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce kupić to FM17 w Saturn i MM jest za 109zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś problem z grą w oknie z FM-em 17? Zawsze grałem w FM-a w oknie a z wersją 17 mam problem. Jak ustawie grę w oknie to jest kaplica. Gra nie przełącza się w ten tryb. Wychodzi do pulpitu. Widać tylko jakby kawałek paska z gry, w lewym górnym rogu i tyle. Nic nie mogę zaś zrobić.

Miałem podobny problem, ale po najnowszej aktualizacji jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś? Fajne?

 

Mam pytanie: czy da radę symulować wszystkie mecze? Bez sensu dla mnie jest ten widok 3D, że udaje mecz, nie mam ochoty tego oglądać, czy jest fajny engine symulujący? Czy zmiana na symulację wiąże coś ze sobą?

 

Widzę darmowy weekend z FM2017 : )

Kiedyś grałem w Championship Manager 2003 bodajże, Hiszpania : ) fajnie, heh

 

Nie jest FM2017 zbyt skomplikowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest i czas leci, chyba od wczoraj nawet było info na steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...