Forum PCLab.pl: Red Dead Redemption 2 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (29 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Red Dead Redemption 2 Oficjalnie zapowiedziane : D Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Październik 2016 - 22:35

Zastanawia mnie jaką historię pociągną w tej części bo przecież Marston na końcu jedynki odłożył łyżkę :D. Czy może będzie jakaś nieznana historia Marstona z lat wcześniejszych, możliwości jest sporo, rockstar słabych gier nie wypuszcza więc na pewno będzie ogień. Ciekawe jak wypadnie silnik GTA V zoptymalizowany już tylko pod next-gen bo trzeba przyznać że pierwszy RED Dead do dziś wizualnie robi wrażenie.

KLIK

#42 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 00:10

Wiem że stara gra, ale mimo wszystko to spoiler ;). Nie zapomnę jak chwilę przed zakończeniem, przeczytałem spoiler na yt... eh.
Ja obstawiałbym prequel. Pierwszy z prawej na grafice wygląda mi trochę jak Indianin, a czasy zakończenia RDR (1915-16 rok chyba?), to już raczej zmierzch kowboi i jako takiego "Dzikiego Zachodu". Myślę że będzie rozrabianie za młodych lat.
Albo ramy czasowe te same, a zupełnie inna postać. Spotkamy Johna, jak Trevor w gta5 ten gang skuterów :D.

#43 Użytkownik jest niedostępny   JamesSeth 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 00:31

Hype train wystartował na całego panowie jedyna z nielicznych gier na którą czekam na chwile obecną, God of war :*

Czekam na trailer i jestem przekonany że będzie zbieranie szczeny z podłogi i pytania jak to ona zrobili wtf:D

#44 Użytkownik jest niedostępny   Przemcio666 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 00:56

Wybaczcie, ale jak chcecie sobie prowadzić wojenki PC vs konsola to proszę wypier... dzielać gdzieś indziej (czasem jednak przydałaby się ta możliwość jednorazowego użycia wulgaryzmu bez warna na forum). Dziękuję z góry.

Co do fabuły to z tego co pamiętam - Marston wspominał coś o młodzięczych latach spędzonych z gangami, jednak było to sporo lat temu (w sensie - kiedy grałem w RDR) i mogę się mylić. Weźmy pod uwagę, że wcale nie musi to być John, dziki zachód jest duży : D Znając R* to strzelam całkowicie odrębną historię od tego co widzieliśmy.

#45 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 00:59

Nie wiem gdzie tu widzisz wojenkę, więc lepiej zmień okulary.

#46 Użytkownik jest niedostępny   Przemcio666 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 01:09

Może lepiej Ty zmień okulary, bo ja nie noszę i zobacz posty crusha i Arszenika. Oczywiście można to nazwać super merytoryczną dyskusją, ale to jest dyskusja o RDR2, a nie o gównianych sporach między PC, a konsolach.

#47 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 01:22

To zacytuj o co Ci chodzi, bo za późno włączyłeś tryb berserka i wyglądało mi to jak byś się podwalił do ostatnich trzech postów, a nie będę sprawdzał, gdzie kto użył słowa "pc" w poście.
A na offtop nie ma rady. Co jakiś czas axq musi założyć temat "pc vs. konsola" żeby wszyscy mogli się wyszaleć i na koniec temat leci do śmietnika :D.
Peace.

Ten post był edytowany przez Gonzo3211 dnia: 19 Październik 2016 - 01:23

#48 Użytkownik jest niedostępny   Przemcio666 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 01:28

Ej, Ty naprawdę myślisz, że ten temat ma tylko pierwszą i trzecią stronę? Przecież niemalże cała druga strona (oprócz chyba jednego posta) to wojna PC vs konsola. Porównywanie słupków sprzedaży, technologii, optymalizacji i inne - to nie temat o tym, jeśli chcą pogadać o platformach to niech założą sobie osobny topic, ten jest o RDR2. Naprawdę mam Ci cokolwiek cytować czy cofniesz się tę stronę wstecz? Przecież nie chodzi tu o Twojego posta - Twój jest jak najbardziej okej.

Ten post był edytowany przez Przemcio666 dnia: 19 Październik 2016 - 01:32

#49 Użytkownik jest niedostępny   milekp 

• życie jest łatwiejsze z zamkniętymi oczami
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 06:41

Zobacz postPrzemcio666, o 19 Październik 2016 - 01:56, napisał(a):

Co do fabuły to z tego co pamiętam - Marston wspominał coś o młodzięczych latach spędzonych z gangami, jednak było to sporo lat temu (w sensie - kiedy grałem w RDR) i mogę się mylić.

niektóre ze spekulacji mówią o historii Marstona przed RDR i jego gangsterskiej przeszłości...

#50 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 08:21

Zupełnie zapomniałem o tym aspekcie historii w RDR, narobili mi smaka na powrót na dziki zachód nicponie. Mój brat ma jeszcze x360 gdzieś w szafie, chyba kupię RDR po taniości i sobie odświeżę historię.

#51 Użytkownik jest niedostępny   Seizo 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 09:48

Zobacz postODIN85, o 18 Październik 2016 - 14:53, napisał(a):

Gdzie jakas petycja o wersje pc?

Już się pojawiła :D
https://www.change.o...97-e218d264c34b

#52 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 10:07

"Wydajcie na PC żebym mógł ściągnąć z torrenta i sprawdzić czy mi pójdzie, potem od razu na pewno kupię"

#53 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:16

Zobacz postZyga101, o 19 Październik 2016 - 11:07, napisał(a):

"Wydajcie na PC żebym mógł ściągnąć z torrenta i sprawdzić czy mi pójdzie, potem od razu na pewno kupię"

No. A na konsoli nie powinni wydawać bo jedna sztuka obskoczy 10 rąk. Błagam.
Czyli co? Take-Two w oświadczeniu pisząc o zdziwieniu i zadowoleniu sprzedażą GTAV na PC się myliło? :o
Bo przecież wszyscy z torrenta ściągnęli.

#54 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:25

Dodaj obrazek

#55 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:26

Najwyraźniej. :E
Wiesz, nie wiem czego oczekiwać po kimś kto stwierdził, że zabawny jest brak wersji PC. :P

#56 Użytkownik jest niedostępny   Neuthrone 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:37

pewnie wyjdzie na PC po roku z odświeżoną 1 za magiczne 299zł xD bo to R* i nie odpuszczą aż tak bardzo PC tylko dlatego żeby beton konsolowy się mógł cieszyć.

Cóż ja sobie jedynkę kupie albo na ps3 albo na x360 zależy gdzie będzie taniej ;)

#57 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:39

@Crush No dalej tak uważam bo nie sądzisz że devloper pokroju rockstara który w zasadzie ma wszystkich w nosie i działa własnym rytmem wydawniczym, bez pośpiechu, bez ciśnień, wydają kiedy chcą i jak chcą, a i tak wszystkim puszczają zwieracze po raz kolejny omija jedną z wiodących platform mimo niezłej sprzedaży ostatniego tytułu na tejże platformie. Nie kupuję tego że nie mają środków aby przygotować spokojnie konwersję na premierę. Muszą być jakieś inne powody. Strzelam że chodzi o kasę, tzn przygotowanie tego portu było by bardziej kosztowne niż ewentualne prognozowane zyski ze sprzedaży.

Ten post był edytowany przez Zyga101 dnia: 19 Październik 2016 - 12:40

#58 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:43

Zobacz postZyga101, o 19 Październik 2016 - 13:39, napisał(a):

@Crush No dalej tak uważam bo nie sądzisz że devloper pokroju rockstara który w zasadzie ma wszystkich w nosie i działa własnym rytmem wydawniczym, bez pośpiechu, bez ciśnień, wydają kiedy chcą i jak chcą, a i tak wszystkim puszczają zwieracze po raz kolejny omija jedną z wiodących platform mimo niezłej sprzedaży ostatniego tytułu na tejże platformie. Nie kupuję tego że nie mają środków aby przygotować spokojnie konwersję na premierę. Muszą być jakieś inne powody. Strzelam że chodzi o kasę, tzn przygotowanie tego portu było by bardziej kosztowne niż ewentualne prognozowane zyski ze sprzedaży.

Z Twojego posta można było wywnioskować, że cieszy Cię ogólnie brak na PC.
A ja strzelam, że znowu będą chcieli przytulić kasę za to samo kilkukrotnie.

#59 Użytkownik jest niedostępny   Zyga101 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:49

Użyłem niewłaściwego skrótu myślowego, napisałem "śmiechawa" mając na myśli zdziwienie i falę gównoburzy jaka się znowu z tego powodu przeleje przez internety. Szczerze to mi to jest wszystko jedno bo i tak będę grał na playu, a jest to mega zastanawiające czemu rockstar znowu omija blaszaki.

#60 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:51

Wcale bym się nie zdziwił jakby wyszły wersje PS4/X1, a później redux/remaster/UHD/TurboRemix na prosiaka, skorpiona i piec.

• (29 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »