Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy widzi co chce widzieć. Gdyby to dotyczyło konsolowej gry i 60 kl./s, a ktoś napisałby "poczujmy się jak pecetowcy" to ludzie grający na PC mieliby się czuć urażeni, czy co? Też byłoby antagonizowanie? A news "znowu przez te konsole" to bardzo ciekawa sprawa - opowiedz mi o tym więcej. Sam przypominam sobie tylko sprawę z Watch Dogs, jeśli chodzi o newsy. I w sumie był to dobry temat, ciekawe dane, sporo komentarzy z samej branży. No ale możesz mnie zaskoczyć i podać jakiś inny przykład newsa tego typu opublikowanego na PCL. Prawda jest taka, że wolę unikać takich tematów, nawet jak są chodliwe, bo zawsze jakiś wielce oświecony obrońca odczyta newsa jako jakiś atak, nawet jak są w nim przedstawione tylko cudze opinie, bez jakiegokolwiek komentarza. Zostaje potem tak, że na PCL o konsolach to tylko dobrze, bo jak jest o jakimś błędzie sprzętu/firmy/czegokolwiek, to jest już "antagonizowanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale tego nie wybronisz.. to po co ten ozdobnik "feels like" ? Przecież kontekst jest jasny. Newsy z przyciętą grafiką, na szybko dwa http://pclab.pl/news68276.html http://pclab.pl/news56848.html , więcej nie chce mi się szukać. Zresztą ten o infamous to już zwykłe bicie piany o nic.

Nie do końca.

W pierwszym przypadku nie spekulował tylko przekazał słowa pracownika.

Jakie bicie piany? Gra wyglądała gorzej niż zapowiadano i generalnie serwisy podają takie informacje przy każdym takim przypadku, na PC też.

A nad tym, że pod spodem się zbierze stado przygłupów to on raczej władzy nie ma więc...

Najlepiej nie podawajmy żadnych negatywnych news'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej wyglądała gorzej ? Nie widzisz, że te porównanie jest z pupy wzięte ? Dwie różne pory dnia, jak to w ogóle porównać ? Włączam byle jaką cutscene i widzę żadnego downgrade'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no błagam... Detale, cienie, wszystko wygląda jakby delikatnie wazeliną przesmarowali.

Poza tym w tamtym czasie krążyła masa porównań, nie tylko to.

 

Ja nie twierdzę, że ta gra wyglądała słabo (choć jako gra była słaba) ale dało się zauważyć bullshit... Jak w większości gier obecnie zresztą. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie błagam, że na tak proste rzeczy się łapiecie. Wrzuciłem powyżzzy filmik, inna pora, inna cutscena, cieniowannie magicznie pojawiło się na twarzy, detale czapeczki wyraźne.

Może w lepszej jakości, nie widzę żadne wazeliny

http://www.gamersyde.com/hqstream_infamous_second_son_cutscenes_en_-31699_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co się daję łapać jak ja tą grę na żywo widziałem? :E

Nie twierdzę, że różnice są na skalę WD ale są i on o tym napisał... Tak jak każdy inny serwis na ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na żywo i twierdzisz, że jest wazelina w cutscenach ? Też ograłem, ale dla przypomnienia video z gamersyde i wygląda podobnie.

Nie wiem w porównaniu do tego co tu inaczej wygląda poza innymi porami, a co za tym idzie innym cieniowaniem na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jest złego w newsie na temat The Division? Wytłumacz. Gość z Ubi powiedział to co jest napisane. Masz z tym problem? Właśnie o tym pisałem, gdy wspominałem o tych obrońcach godności konsol. Nawet gdy news dotyczy wypowiedzi człowieka, który pracował przy grze to źle że jest napisany, bo "godzi" w dobre imię konsoli. Już pomijam, że nawet masz sprostowanie od UBI - rzeczywiście, tak chciałem pocisnąć po tych biednych konsolowcach, że aż wrzuciłem wytłumaczenie ze strony firmy :lol2:

 

A co do Infamous - możliwe, że news był niepotrzebny. Musiałeś się dokopać do aktualności z 2014 roku, żeby coś znaleźć. Brawo. Powiem Ci tak - gdybym chciał, pisałbym właściwie nawet po kilka newsów tygodniowo, jak gry potrafią gówniano działać na konsoli. No ale widzisz, nie widzę w sensu wrzucania co drugiego filmu z DF lub innego serwisu zajmującego się takiego typu testami. Nie piszemy też o tym, że padła jakaś sieć. Takimi tematami mogą sobie żyć strony typu PPE, czy PSSite. Jak wiadomo, one są stricte pecetowe :E

 

A co do kontekstu, który jest "jasny" - na konsolach większość gier działa w 30 kl./s, na PC działa w większej liczbie. Nie jest tajemnicą, że dla osoby, która gra na PC taki framerate nie jest dobrą rzeczą. Porównanie było spoko, jeśli kogoś to uraziło, to musi mieć straszne problemy w życiu.

Edytowane przez BlindObserver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na żywo i twierdzisz, że jest wazelina w cutscenach ? Też ograłem, ale dla przypomnienia video z gamersyde i wygląda podobnie.

Nie wiem w porównaniu do tego co tu inaczej wygląda poza innymi porami, a co za tym idzie innym cieniowaniem na twarzy.

W mojej ocenie gra wyglądała koniec końców miejscami zauważalnie gorzej od prezentacji.

Nie widzę powodu do ciągnięcia tego wątku bo się nie przekonamy nawzajem. Dokładnie to samo było z Order'em gdzie niektórzy widzieli down-, niektórzy up- grade niektórych elementów.

I nie tylko "PCMR" żeby było zabawniej.

 

Dalej nie rozumiem co jest złego w podawaniu takich rzeczy... Szczególnie w erze gdzie masa z nich okazuje się prawdą i to na większą skalę.

Masz też i news'y jak gry na PC działają czy wyglądają źle. Nie jest więc tak, że podawane są tylko przypadłości konsolowe.

 

A generalnie prawda jest taka, że jak ktoś szuka "prowokacji" to wszędzie ją znajdzie.

Ja się powinienem czuć sprowokowany bo na konsolowych portalach padają hasła, że "nie ma wzmianki o wersji PC". I po co!?!?!?1/ Mogliby się trzymać tego, że wychodzi na konsole! :mad2:

Błagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak, powoli można wsiadać do hype trainu. :)

 

PS. Nie liczę na 'fall '17'. Bardziej obstawiam marzec '18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się jakoś zrównać ze Scorpio, jak MS mocarnie sypnie coby mieć mocny tytuł startowy... Może w lepszej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind, co do niesławnego, po prostu zapadł mi w pamięć, bo czasem robią z igły widły

 

Tu z kolei odwrotnie, w wersji premierowej więcej speculara, a w wersji e3 światło jest bardziej rozproszone.

 

Ja nie piszę, że jest coś złego w tym newsie o division, tylko że większość komentów pod tymi newsami to ostry hejt vs konsole. Jedyna uwaga do Ciebie to był news o mafii i zaczepnego "poczujmy się jak konsolowcy". Ważny jest tu kontekst, ale ok, napisanie tego na portalu pc to jakaś zawoalowana forma komplementu ;)

 

W ogóle te chlapnięcie gościa z pr ubi było śmieszne i teraz ludzie myślą że wydawcy nie chcą robić przykrości konsolowcom i mamy jeden build ;) A prawda jest tak, jaką szczerze w wywiadzie powiedział Badowski - po prostu nie oplaca się w dzisiejszych czasach.

 

@crush

 

Wszystko rozbija się czy robią z pupy burzę, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy jak z watch dogs.

Scorpio w lepszej wersji niż pro ? To jest taka sama różnica jak między ps4vs xone. A jak pójdą w natywne 4k to w ogóle cięzko będzie o różnice. Chyba samo df piszę o różnicy rozdziałki między 4k, a 4k checkerboard "trochę gorsza".

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jaką historię pociągną w tej części bo przecież Marston na końcu jedynki odłożył łyżkę :D. Czy może będzie jakaś nieznana historia Marstona z lat wcześniejszych, możliwości jest sporo, rockstar słabych gier nie wypuszcza więc na pewno będzie ogień. Ciekawe jak wypadnie silnik GTA V zoptymalizowany już tylko pod next-gen bo trzeba przyznać że pierwszy RED Dead do dziś wizualnie robi wrażenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że stara gra, ale mimo wszystko to spoiler ;). Nie zapomnę jak chwilę przed zakończeniem, przeczytałem spoiler na yt... eh.

Ja obstawiałbym prequel. Pierwszy z prawej na grafice wygląda mi trochę jak Indianin, a czasy zakończenia RDR (1915-16 rok chyba?), to już raczej zmierzch kowboi i jako takiego "Dzikiego Zachodu". Myślę że będzie rozrabianie za młodych lat.

Albo ramy czasowe te same, a zupełnie inna postać. Spotkamy Johna, jak Trevor w gta5 ten gang skuterów :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hype train wystartował na całego panowie jedyna z nielicznych gier na którą czekam na chwile obecną, God of war :*

 

Czekam na trailer i jestem przekonany że będzie zbieranie szczeny z podłogi i pytania jak to ona zrobili wtf:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale jak chcecie sobie prowadzić wojenki PC vs konsola to proszę wypier... dzielać gdzieś indziej (czasem jednak przydałaby się ta możliwość jednorazowego użycia wulgaryzmu bez warna na forum). Dziękuję z góry.

 

Co do fabuły to z tego co pamiętam - Marston wspominał coś o młodzięczych latach spędzonych z gangami, jednak było to sporo lat temu (w sensie - kiedy grałem w RDR) i mogę się mylić. Weźmy pod uwagę, że wcale nie musi to być John, dziki zachód jest duży : D Znając R* to strzelam całkowicie odrębną historię od tego co widzieliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej Ty zmień okulary, bo ja nie noszę i zobacz posty crusha i Arszenika. Oczywiście można to nazwać super merytoryczną dyskusją, ale to jest dyskusja o RDR2, a nie o gównianych sporach między PC, a konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacytuj o co Ci chodzi, bo za późno włączyłeś tryb berserka i wyglądało mi to jak byś się podwalił do ostatnich trzech postów, a nie będę sprawdzał, gdzie kto użył słowa "pc" w poście.

A na offtop nie ma rady. Co jakiś czas axq musi założyć temat "pc vs. konsola" żeby wszyscy mogli się wyszaleć i na koniec temat leci do śmietnika :D.

Peace.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Ty naprawdę myślisz, że ten temat ma tylko pierwszą i trzecią stronę? Przecież niemalże cała druga strona (oprócz chyba jednego posta) to wojna PC vs konsola. Porównywanie słupków sprzedaży, technologii, optymalizacji i inne - to nie temat o tym, jeśli chcą pogadać o platformach to niech założą sobie osobny topic, ten jest o RDR2. Naprawdę mam Ci cokolwiek cytować czy cofniesz się tę stronę wstecz? Przecież nie chodzi tu o Twojego posta - Twój jest jak najbardziej okej.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły to z tego co pamiętam - Marston wspominał coś o młodzięczych latach spędzonych z gangami, jednak było to sporo lat temu (w sensie - kiedy grałem w RDR) i mogę się mylić.

niektóre ze spekulacji mówią o historii Marstona przed RDR i jego gangsterskiej przeszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem o tym aspekcie historii w RDR, narobili mi smaka na powrót na dziki zachód nicponie. Mój brat ma jeszcze x360 gdzieś w szafie, chyba kupię RDR po taniości i sobie odświeżę historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...