Forum PCLab.pl: Red Dead Redemption 2 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (187 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Red Dead Redemption 2 Temat główny

#41 Użytkownik jest dostępny   Kazubin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Październik 2016 - 11:55

Zobacz postODIN85, o 19 Październik 2016 - 12:51, napisał(a):

Ogolnie chodzi o to ze jak Scorpio da 30 klatek w 4k +Hdr za ta cene co podalem to wiele osob moze odstawic pc.

Patrząc ile mionów kupiło GTA5 PC mimo, że to ostatnia wersja i czas czekania od premiery był bardzo długi to coś mało prawdopodobne.

Ps.
HDR już zagościł na PC
http://pclab.pl/news71645.html
:)

Ten post był edytowany przez Kazubin dnia: 19 Październik 2016 - 11:57

#42 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:07

to ze nie wyjdzie rdr 2 na pc to nic i tak kupie za 2 miesiące ps4 żeby ograc exy tera gram rdr 1 na ps3 gra miazdzy:)

#43 Użytkownik jest niedostępny   Ford 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:17

Zobacz postODIN85, o 19 Październik 2016 - 12:51, napisał(a):

Ogolnie chodzi o to ze jak Scorpio da 30 klatek w 4k +Hdr za ta cene co podalem to wiele osob moze odstawic pc.

Jakoś śmiem w to wątpić (w jedno i drugie). Jeśli miałbym kupować coś nowego na pewno wybrałbym PC, nie jestem w stanie wymienić żadnej gry, która by mnie interesowała, a nie wyszła na PC, więc nie widzę sensu grania na padzie w 30fps.

#44 Użytkownik jest niedostępny   kosiarz66 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:35

ja po cichu liczę ze gra jednak po raz pierwszy wyjdzie na pc-ta,co do 1 części grałem na ps3 i przeszedłem gra całkiem zacna chociaż szkoda rockstar nie zrobiło remastera na pc.
może na premierę kupię na ps4 ciekawie czy wyjdzie z napisami pl jak gta V czy jednak znowu ang :cool:

#45 Użytkownik jest niedostępny   lis22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:36

Zobacz postFord, o 19 Październik 2016 - 12:17, napisał(a):

Jakoś śmiem w to wątpić (w jedno i drugie). Jeśli miałbym kupować coś nowego na pewno wybrałbym PC, nie jestem w stanie wymienić żadnej gry, która by mnie interesowała, a nie wyszła na PC, więc nie widzę sensu grania na padzie w 30fps.

Takich GIER, A NAWET serii jest całkiem sporo:

PS3/PS4:

Killzone, God of War, Uncharted, Ratchet and Clanc, Sly Cooper, The Last of Us

X360/XONE:

Gears of War, Fable, Halo.

Oraz Red Dead Redemption na PS3 I x360.

#46 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 12:39

Nie. To rzecz gustu.
Starcraft to świetna gra ale nie przepadam za nią i nie chce w nią grać.
Analogicznie np. z jednym i drugim GoW'em.

#47 Użytkownik jest niedostępny   Ford 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 13:44

Zobacz postlis22, o 19 Październik 2016 - 13:36, napisał(a):

Takich GIER, A NAWET serii jest całkiem sporo:

PS3/PS4:

Killzone, God of War, Uncharted, Ratchet and Clanc, Sly Cooper, The Last of Us

X360/XONE:

Gears of War, Fable, Halo.

Oraz Red Dead Redemption na PS3 I x360.

Z tych gier co wymieniłeś to żadna poza The Last of Us mnie nie interesuje za bardzo, te kreskówki to w ogóle o nich nigdy nie słyszałem, ale to oczywiście kwestia gustu. Osobiście posiadam X360 i grałem w RDR i GTA5, a potem kupiłem na PC i nikt mnie nigdy w życiu nie przekona, że konsola jest w ogóle porównywalna z PC. Tak jak lubię serię GTA to granie w to na konsoli to męczarnia pod każdym względem, nie wykupiłem nawet nigdy tego abonamentu do grania na necie, a do wersji PC chętnie wracam do dzisiaj.

#48 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 13:58

Jak nie wyjdzie na pc to zawsze bedzie mozna ogladac gameplaye na yt :E

#49 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 14:05

Myślałem, że Hashi to jest mistrz drętwych i słabych prowokacji ale Ty zdecydowanie go w tym przebijasz. :rotfl:
Już druga nieudana zaczepka związana z RDR2. :D

Trollować to trza umić.

Ten post był edytowany przez crush dnia: 19 Październik 2016 - 14:06

#50 Użytkownik jest niedostępny   kosiarz66 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 14:11

Zobacz posthwdp43, o 19 Październik 2016 - 13:58, napisał(a):

Jak nie wyjdzie na pc to zawsze bedzie mozna ogladac gameplaye na yt :E

i co z tego masz wtedy?,ja wole doświadczać imersji gry i historii grając w gry niż oglądać jak ktoś inny gra żadna przyjemność wtedy :) .

#51 Użytkownik jest niedostępny   Ford 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 14:45

Zobacz postcrush, o 19 Październik 2016 - 15:05, napisał(a):

Myślałem, że Hashi to jest mistrz drętwych i słabych prowokacji ale Ty zdecydowanie go w tym przebijasz. :rotfl:
Już druga nieudana zaczepka związana z RDR2. :D

Trollować to trza umić.

Gdzie tu masz prowokacje? Jakbyś nie zauważył jesteśmy w dziale PC, jakoś nie pamiętam, żebym wchodził do działu konsol i narzekał na coś.

#52 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 15:07

Nie pisałem o Tobie tylko o tym co to mu się płyta zacięła z oglądaniem na YT. :D

#53 Użytkownik jest niedostępny   Ford 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 15:08

Zobacz postcrush, o 19 Październik 2016 - 16:07, napisał(a):

Nie pisałem o Tobie tylko o tym co to mu się płyta zacięła z oglądaniem na YT. :D

Sory :E

#54 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 17:18

Zobacz postODIN85, o 19 Październik 2016 - 05:51, napisał(a):

Jak Scorpio dadza za 2499zl z tą grą to chyba nadajdzie czas na olanie pc :thumbdown:

Zobacz postKazubin, o 19 Październik 2016 - 12:55, napisał(a):

Patrząc ile mionów kupiło GTA5 PC mimo, że to ostatnia wersja i czas czekania od premiery był bardzo długi to coś mało prawdopodobne.

Ps.
HDR już zagościł na PC
http://pclab.pl/news71645.html
:)

ODINowi chyba chodzi ogólnie o odstawienie PC jako głównej platformy do gier na rzecz nowej konsoli.
Ciekawe kiedy zagości w monitorach, bo telewizor z HDR zaczyna się od 5000zł w górę ;)

Zobacz postFord, o 19 Październik 2016 - 13:17, napisał(a):

Jeśli się to potwierdzi, to jest dobra alternatywa dla kogoś, kto już nie jest aż takim entuzjastą PC, no i cena za PC które wymieniamy średnio co kilka lat, a cena konsoli już tej "lepszej"
Masz 60fps w FHd lub 30fps w 4K do tego możliwość "upgrejdu" konsoli, plus klawiatura i myszka :) Jeśli tak będzie z wydajnością to sam postawię konsolę obok PC.

#55 Użytkownik jest niedostępny   VRMaster 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 19:07

Przypominam tylko, że wersja PC GTA 5 sprzedała się lepiej niż na obie konsole (PS4, X1). Może nie razem wzięte, ale ważne, że lepiej niż na każdą z osobna :)

#56 Użytkownik jest niedostępny   Japco 

• 420 blaze it fgt
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 19:20

Obie? Wszyscy tę grę przeszli na poprzedniej generacji, więc po co kupować jeszcze raz.

#57 Użytkownik jest niedostępny   VRMaster 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 19:29

Zobacz postJapco, o 19 Październik 2016 - 19:20, napisał(a):

Obie? Wszyscy tę grę przeszli na poprzedniej generacji, więc po co kupować jeszcze raz.

Po to, że wersja na PC z wersją na X360/PS3 nie ma zbyt wiele wspólnego ? I nie chodzi mi tylko o grafikę (choć to też)

#58 Użytkownik jest dostępny   Kazubin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 22:08

Zobacz postskunRace, o 19 Październik 2016 - 18:18, napisał(a):

ODINowi chyba chodzi ogólnie o odstawienie PC jako głównej platformy do gier na rzecz nowej konsoli.

to wiele osob moze odstawic pc.

Do tego kontekstu mu odpowiadam. Ogólnie trochę mnie bawią takie postulaty z obu stron.

Jeśli się to potwierdzi, to jest dobra alternatywa dla kogoś, kto już nie jest aż takim entuzjastą PC, no i cena za PC które wymieniamy średnio co kilka lat, a cena konsoli już tej "lepszej"

Przyjmując twoją wykładnię, to mimo, że gram na kompie to w takim razie nie jestem entuzjastą PC, bo mój komputer został kupiony w 2009 oraz nie mam wymagań żelazne 60fps i zdarza mi się grać często poniżej tej wartości. Ogólnie coś słabo łapię ten przekaz, więcej szczegółów proszę odnośnie definicji entuzjasty ;)

Masz 60fps w FHd lub 30fps w 4K do tego możliwość "upgrejdu" konsoli, plus klawiatura i myszka :) Jeśli tak będzie z wydajnością to sam postawię konsolę obok PC.

Koncert życzeń, zejdź na ziemię :)

Ten post był edytowany przez Kazubin dnia: 19 Październik 2016 - 23:21

#59 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2016 - 23:24

nie jestem entuzjastą, ale fanem dropów do 23 FPS i celowania na padzie w FPP/TPP to juz w ogóle... co robić? :o
może jakby PS4 obsługiwało Steam Controller, to bym zobaczył, czy tak sie da grać, exy Sony są chyba lepiej zoptymalizowane... no i na pewno bardziej niż Forza interesuje mnie DriveClub

Ten post był edytowany przez Zas dnia: 19 Październik 2016 - 23:24

#60 Użytkownik jest niedostępny   skunRace 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Październik 2016 - 00:18

Zobacz postKazubin, o 19 Październik 2016 - 23:08, napisał(a):

Przyjmując twoją wykładnię, to mimo, że gram na kompie to w takim razie nie jestem entuzjastą PC, bo mój komputer został kupiony w 2009 oraz nie mam wymagań żelazne 60fps i zdarza mi się grać często poniżej tej wartości. Ogólnie coś słabo łapię ten przekaz, więcej szczegółów proszę odnośnie definicji entuzjasty ;)

Koncert życzeń, zejdź na ziemię :)

Właśnie o to mi chodziło, czyli żelazne 60fps przy ustawieniach Ultra/Wysokie na których coraz mniej mi zależy tzn. 60fps jednak musi być, ale nie mam już problemu z ustawieniami jak dawniej :E Po prostu zamiast kupować kartę graficzną co 2 lata w okolicach 1500-2000zł i resztę bebechów co 4-5 lat niektórzy mogą się skusić na takiego Scorpio (jeśli rzeczywiście oferowałby taką wydajność). Z tym entuzjastą (może źle to określiłem) chodziło mi o ciągłe dążenie do tego co wymieniłem lub 4K, do tego SLI itd.
Pewnie, że jest to koncert życzeń, ale patrząc na to kiedy to Scorpio wyjdzie to wcale nie jest coś nieosiągalnego, oczywiście nie mówimy o One S tylko Scorpio. Będzie to najmocniejsza konsola na rynku i po niej pewnie już tylko PS5 chyba, że jakaś kolejna wersja Pro.

W skrócie, bo zrobiłem mały offtop głośnymi przemyśleniami, że jeśli faktycznie wydajność byłaby taka i cena w granicach 3000zł to dla takiego kogoś jak ja warto będzie kupić taką konsole.
Choć na dzień dzisiejszy byłoby to PS4 ze względu na Uncharted, God of War, The Last of US w które zawsze chciałem zagrać, niestety PS4 Pro to jeszcze nie ta wydajność.

Zobacz postZas, o 20 Październik 2016 - 00:24, napisał(a):

nie jestem entuzjastą, ale fanem dropów do 23 FPS i celowania na padzie w FPP/TPP to juz w ogóle... co robić? :o
może jakby PS4 obsługiwało Steam Controller, to bym zobaczył, czy tak sie da grać, exy Sony są chyba lepiej zoptymalizowane... no i na pewno bardziej niż Forza interesuje mnie DriveClub

Oczywiście ja też nie jestem fanem dropów ani w ogóle grą w 30fpsach, dlatego mówię o tych "lepszych" konsolach które niby maja zaoferować 60fps w FHd i podłączeniu klawiatury i myszki, jak to wyjdzie z wydajnością w praktyce zobaczymy.

Ten post był edytowany przez skunRace dnia: 20 Październik 2016 - 01:09

• (187 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »