Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam detektywa, i ludzi, za moje teorie o wydaniu RDR2 na pc. Chodzi o to aby nie wypominać, bo takie zachowanie jest całkowicie bez honoru, a jesteśmy już dorośli, a nie w przedszkolu.

A pieniądze na Bociana dla pana detektywa już wysłane?

 

Zgrywasz najmądrzejszego i patrzysz na wszystkich z góry, więc nie dziwota, że ludzie później to wypominają.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupione tylko czekac wersja stardar mi wystarczy

 

Też zakupiłem wersje STD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mi się już sandboxy znudziły, wszędzie to samo tylko inna oprawa graficzna, czyli idź tam zrób to, przeszukaj pytajnik itp.

 

To przestań grywać w ubisoftowe pierdoły. Jest sporo ciekawych gier z otwartym światem lub z systemem hubowym. Idealnym przykładem jest tu własnie RDR 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pieniądze na Bociana dla pana detektywa już wysłane?

 

Zgrywasz najmądrzejszego i patrzysz na wszystkich z góry, więc nie dziwota, że ludzie później to wypominają.

Pan detektyw, nie pije, cytuję "taniej weselówki", tylko whisky...

I kto teraz patrzy na kogoś z góry? Hmmm.

Koniec tematu

 

Bardzo mało już gram, nie ma czegoś co by mnie zainteresowało, zelda ograna, czaję się na odyseję ale z Mario.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan detektyw, nie pije, cytuję "taniej weselówki", tylko whisky...

I kto teraz patrzy na kogoś z góry? Hmmm.

Koniec tematu

Najpierw nazywasz wszystkich naiwniakami, zakładasz się o pieniądze, mniejsza z tym, na co byłyby przeznaczone, a jak osoba wyzwana do zakładu się przypomina, to nie wypominajmy i nie zachowujmy się jak w przedszkolu. Słabe to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam detektywa, i ludzi, za moje teorie o wydaniu RDR2 na pc. Chodzi o to aby nie wypominać, bo takie zachowanie jest całkowicie bez honoru, a jesteśmy już dorośli, a nie w przedszkolu.

 

Nie zachowuj się jak cwaniak, to nie będzie Ci nikt niczego wypominał. Nie pierwszy raz widzę, w jaki sposób odzywasz się do innych i jak próbujesz się rządzić. Trudno jeszcze za to dać bana, ale się zbiera. Spójrz na swój staż na forum i na staż ludzi, których próbujesz pouczać, często mijając się zresztą z prawdą. I nie wiem, czy to własnie to, a nie wypominanie, jest zachowaniem bez honoru.

 

Sama teoria, że RDR2 mogłoby nie wyjść na PC, w obliczu tylu przecieków i danych ukrytych nawet na stronach Rockstara, mogła świadczyć tylko o tym, że Ty za bardzo się na tej branży gier nie znasz. Nawet na stricte konsolowych stronach, gdzie duża grupa dzieciaków mówiła to co Ty o pecetowej premierze tej gry, zawsze znajdowało się trochę osób, które próbowały im wytłumaczyć, dlaczego będzie inaczej. Tobie też próbowano, a Ty zachowywałeś się dokładnie tak, jak ta wspomniana banda dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowuj się jak cwaniak, to nie będzie Ci nikt niczego wypominał. Nie pierwszy raz widzę, w jaki sposób odzywasz się do innych i jak próbujesz się rządzić. Trudno jeszcze za to dać bana, ale się zbiera. Spójrz na swój staż na forum i na staż ludzi, których próbujesz pouczać, często mijając się zresztą z prawdą. I nie wiem, czy to własnie to, a nie wypominanie, jest zachowaniem bez honoru.

 

Sama teoria, że RDR2 mogłoby nie wyjść na PC, w obliczu tylu przecieków i danych ukrytych nawet na stronach Rockstara, mogła świadczyć tylko o tym, że Ty za bardzo się na tej branży gier nie znasz. Nawet na stricte konsolowych stronach, gdzie duża grupa dzieciaków mówiła to co Ty o pecetowej premierze tej gry, zawsze znajdowało się trochę osób, które próbowały im wytłumaczyć, dlaczego będzie inaczej. Tobie też próbowano, a Ty zachowywałeś się dokładnie tak, jak ta wspomniana banda dzieciaków.

I pewnie jest placz do poduchy że wyszło na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowuj się jak cwaniak, to nie będzie Ci nikt niczego wypominał. Nie pierwszy raz widzę, w jaki sposób odzywasz się do innych i jak próbujesz się rządzić. Trudno jeszcze za to dać bana, ale się zbiera. Spójrz na swój staż na forum i na staż ludzi, których próbujesz pouczać, często mijając się zresztą z prawdą. I nie wiem, czy to własnie to, a nie wypominanie, jest zachowaniem bez honoru.

 

Sama teoria, że RDR2 mogłoby nie wyjść na PC, w obliczu tylu przecieków i danych ukrytych nawet na stronach Rockstara,

 

Zwłaszcza że w pierwszej połowie roku samo Take Two dało zielone światło na wydanie RDR2 PC więc było to oczywiste że gra musi powstawać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie czym przypalić nasze GTX'y 1080Ti, ja jeszcze mam 1440p 155Hz więc karta będzie miała pełne ręce roboty 8:E:D

Aż sam jestem ciekaw, czy będzie lepiej, czy gorzej niż myślę ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na ilosc osob ktora zamowila ta gre to chyba bedzie najczesciej kupowana gra na forum oraz najmniej hejtowana :cool:

 

Jak mnie to cieszy :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz kupione tylko czekac wersja stardar mi wystarczy

 

Też zakupiłem wersje STD

 

To nie jest wersja "Standard" tylko "Special Edition" z masą dodatkowych bonusów ;)

 

lxtXYUb.jpg

 

Ponadto, zamawiając Pre-Order przez Rockstar Games Launcher otrzymujemy też:

 

iP3nZ3M.jpg

 

- Niezbędnik bandyty w trybie fabularnym

- Koń bojowy w trybie fabularnym

- Mapa skarbów Le Trésor des Morts w trybie fabularnym

- Gotówka w trybie fabularnym

- 50 sztabek złota w Red Dead Online

 

oraz dwie dodatkowe gry (ja wybrałem Max Payne 3 - Complete Edition oraz L.A. Noire The Complete Edition).

 

To jeszcze nie koniec bo za zarejestrowanie się i ściągniecie Rockstar Games Launcher dają wszystkim Grand Theft Auto: San Andreas

 

zjTNFiZ.jpg

 

nawet jak nie kupiliście RDR2.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także RDR2 się kompletnie nie obawiam, wyłączy się zbędne zamulacze i będzie dobry framerate, przy monitorach 120/144/155/165Hz w grach single wystarczy już mieć stałe 80 fps żeby płynność była rewelacyjna.

Dokładnie. Ja tak dożynałem Wiedźmina 3.

Tak go grzałem modami i ReShade, by dobił do 80 fps. I jest genialnie.

Sensowny margines, gdy w czasie zadymy może zrzucić go do 60 fps

(więc 80, to sensowne minimum).

 

Dla odmiany w tego typu grach (to nie FPS) - od 80 fps w górę już nie czuję poprawy komfortu (oprócz wzlotu ego-zj..ba po zerknięciu na licznik fps) ;)

Tak więc... ciekawym, jak to będzie w przypadku RDR2 (?) ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wersja "Standard" tylko "Special Edition" z masą dodatkowych bonusów ;)

 

lxtXYUb.jpg

Tym bardziej cieszy :thumbup:

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie będzie na Steamie lub będzie jako oddzielne DLC do zakupu, jasno jest napisane, że dodatki w bonusie tylko przy zakupie na Rockstar Games więc osoby, które się łudziły o darmowe dodatki na Steam mogą o tym zapomnieć. Nie podobają mi się ogólnie takie praktyki i śmierdzi mi to na równi z cudami jakie wyprawia Epic Games bo niby czym zawinił Steam, że pozbawia się go nie tylko tego samego terminu daty premiery jak u reszty ale również dodatków cyfrowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej cieszy :thumbup:

 

Wersja "Standard" bez tych wszystkich atrakcji będzie sprzedawana wszędzie indziej, czyli Epic Games Launcher, STEAM ect. Rockstar stara się w ten sposób zachęcić do zainstalowania kolejnego Launchera bo teraz każdy duży wydawca i producent gier ma swoją własną platformę do cyfrowej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie będzie na Steamie lub będzie jako oddzielne DLC do zakupu, jasno jest napisane, że dodatki w bonusie tylko przy zakupie na Rockstar Games więc osoby, które się łudziły o darmowe dodatki na Steam mogą o tym zapomnieć. Nie podobają mi się ogólnie takie praktyki i śmierdzi mi to na równi z cudami jakie wyprawia Epic Games bo niby czym zawinił Steam, że pozbawia się go nie tylko tego samego terminu daty premiery jak u reszty ale również dodatków cyfrowych?

Dokładnie tak. 

Nie chciałem wszczynać szambodeszczu, ale też tak pomyślałem.

Jak EPIC świruje, to branża chce go zjeść, a tutaj... jakoś tak bezboleśnie to przechodzi i wszystkim pasi.

Nie mówię o prezentach, bo to ich platforma i ich produkty i wabić mogą, jak chcą, ale odcięcie od korytka STEAMa (?) i... świat nie krzyczy ;)

... ani się nie kończy, jak widać. ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie będzie na Steamie lub będzie jako oddzielne DLC do zakupu, jasno jest napisane, że dodatki w bonusie tylko przy zakupie na Rockstar Games

 

Dokładnie :thumbup:

 

Jak EPIC świruje, to branża chce go zjeść, a tutaj... jakoś tak bezboleśnie to przechodzi i wszystkim pasi.

 

Bo dają masę pierdół i 3 gry AAA za darmo z ich biblioteki na start nowego Launchera a Epic Games daje ale same indory i wykupują gry na wyłączność (dla mnie nie ma to znaczenia piszę tylko jak jest) :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja "Standard" bez tych wszystkich atrakcji będzie sprzedawana wszędzie indziej, czyli Epic Games Launcher, STEAM ect. Rockstar stara się w ten sposób zachęcić do zainstalowania kolejnego Launchera bo teraz każdy duży wydawca i producent gier ma swoją własną platformę do cyfrowej dystrybucji.

Ale co Ty opowiadasz, przecież wiadomo, że zarówno po zakupie gry na Epic Storze czy na Steamie i tak do działania będzie wymagany Rockstar Launcher! :E To samo było z np. GTA 5 na Steamie więc ta teoria o zachęcianiu do używania ich launchera trochę nie trzyma się kupy w tym wypadku.

 

Kolejny przykład tego typu to gry Ubisoftu na Steamie, które dodatkowo wymagają Uplay'a do działania w tle.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego bez sensu jest kupowanie tego na STEAM lub Epic Games bo i tak będzie trzeba odpalić Rockstar Games Launcher czyli identycznie jak z grami UBI i Uplay w dodatku tracimy te wszystkie darmowe bonusy :thumbdown:.

 

Brać ale bezpośrednio od Rockstara i bez pośredników ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie mam ponad 500 gier, nie liczę zdecydowanie większej ilości znajomych, acziki, ogólne dopracowanie klienta, czat, kompresja plików etc. - coś co mnie nie zawodzi od lat i właśnie dlatego wolę jednak Steama i po prostu przymknę oczy na wymóg Rockstar Launchera w tle tak samo jak to zrobiłem w przypadku Social Cluba w GTA 5 - wybór totalnie osobisty co nie zmienia faktu, że z darmowymi bonusami polecieli w jajko odcinając się zarówno od Epic Store jak i Steama na rzecz tylko swojego launchera, to nie fair względem innych osób bo pieniądze na pewno trzeba będzie zapłacić takie same, a pozbawia się graczy podstawowej rzeczy - wyboru.

 

Niech się uczą od ekipy CP 2077 - tam nie będzie podziałów, każdy dostanie to samo w tym samym czasie i tak powinno być zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...