Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

A czy Odyssey wyszło rok wcześniej na konsole?

 

Nie, ale Odyssey wychodziło w tym samym czasie na konsole co na PC i jakość wybrałeś droższą wersję, która przypisała Ci się na stałe w dodatku z płatnymi dodatkami. Jakoś wtedy zasada ograć i do żyda albo czekać na wyprzedaż Uplay nie obowiązywała. Na konsoli mogłeś ograć ten tytuł też szybciej, bo płyty krążyły z wyprzedzeniem a na PC trzeba było czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75% ludzi odbiło się od gry więc lepiej wtopić 100 niż 250.

 

A te statystyki, ile ludzi się odbiło to sam prowadzisz? Jak to wyliczyłeś :lol2: ? Z moich obserwacji to wynika, że gra okazała się sukcesem.

 

Konsole mam do exów.

 

No i co z tego wynika? Poleciałeś na lepszą grafikę, więcej klatek czyli dokładnie to samo co teraz jest na PC z RDR2. Sama gra pod względem mechaniki niczym się nie różni konsola czy PC jest to samo więc argument ograć i do żyda jest naciągany jak guma w majtkach bo wolałeś wydać 350 zł żeby mieć ładniej i płynniej.

 

Asasin jest od lat na pc a Rdr to nowa marka na pc więc wypada ostrzec niektórych.

 

Pewniejsza marka i renoma niż kolejny Assasin z generatora. RDR nie jest nową marką każdy słyszał o tej grze nawet jeśli w nią nie grał.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Odyssey wyszło rok wcześniej na konsole?

 

Na konsoli Rdr lata teraz za 100zł, a te dodatki mówie że są nic nie warte bo w grze każdy jest na strzała nie ma bosów, kasy z napadów jest tyle a i tak nie ma co za to kupowć. Konie? Byle jaki starczy,mało jest trudnych pościgów ale dałem radę bez araba.

 

Pierdoły ciuszki przemilcze.

 

75% ludzi odbiło się od gry więc lepiej wtopić 100 niż 250.

Jakie wtopic? Jedna z najlepszych gier jaka wyszla w ostatnich kilku latach i nazywasz to wtopieniem? Ja rozumiem ze tobie moze sie nie podobac ale tym faktu nie zmienisz ze jest to ogramna i swietna produkcja. Argument z cena na konsoli jest bez sensu bo ktokolwiek ma konsole i gre chcial ograc to juz to zrobil. To jest premiera wersji na PC i do posiadaczy pieca jest kierowana.

 

Gdyby nie fakt ze mam kilka tytulow do ogrania w tym okresie (zaczynajac od Outer Worlds) sam bymn sie pewnie wybral ponownie na dziki zachod na premiere, mimo ze gralem na premiere na Prosiaku. Co jak co ale w natloku kiepskich gier w tej samej cenie RDR2 jest calkiem dobra "strata" pieniedzy, a jezeli ktos nie mial okazji pograc jeszcze to osobiscie zazdroszcze pierwszego doznania w oprawie PC.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko zróbcie jak chcecie.

 

Po prostu opowiadasz dyrdymały, do których sam się nie stosujesz :E.

 

Cwaniakujesz z RDR2, bo już ograłeś na Prosiaku (mydło edition) a daje sobie obciąć włosy na głowie, że stałbyś pierwszy w kolejce do pre-ordera gdyby Żona nie kupiła wcześniej PS4 (dla dziecka nie Ciebie stary wałkoniu) ;).

 

Wszyscy wiemy, że Tobie RDR2 podobało się mniej od Odyssey. Czytaliśmy już te Twoje wywody, że w "Assassinie" są lepsze konie, mimo że ich animacje to parodia w porównaniu do RDR2, bo tam koń się nie męczy i można nim skakać z gór bez uszczerbku na zdrowiu :D.

 

Podsumowując - AC:O był wart wydania 350 zł a RDR2 nie jest warte wydania 250 zł za ładniejszą grafikę, płynność i inne mniej ważne dodatki.

 

oxL6R3h.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jakie wtopic? Jedna z najlepszych gier jaka wyszla w ostatnich kilku latach i nazywasz to wtopieniem?

 

On bredzi jak zwykle ;). Ocenia gry głównie przez pryzmat ich ceny na rynku. Przecież każda gra już po roku jest dostępna za około 100zł. To jest norma.

 

 

Podsumowując - AC:O był wart wydania 350 zł a RDR2 nie jest warte wydania 250 zł za ładniejszą grafikę,

 

Podejrzewam, że Odin woli prostsze gry. Gdzie nie trzeba w niczym kombinować i wysilać szarych komórek + jest teleport :D. A takim tytułem jest przecież Assasins Creed z durnym SI, które nie jest wymagajace nawet dla dwulatka. Ja z jednej strony to rozumiem, ale po co się niepotrzebnie czepiać RDR 2? Który jak wiemy gniecie na łopatki ostatnie częsci Assasins Creed - i to w każdym możliwym elemencie.

 

Bleee aż wstyd by porównywać AC do RDR 2.. Zupełnie inna liga.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bym stał gdybym tego nie ograł.

Przecież znam tu ludzi z forum i wiem ż nie jest to gra dla wszystkich.

 

To wytłumacz mi i innym co Ci dadzą te bonusy za preorder?

 

Po ograniu wszystkich dlc do Asasina też stwierdzam że nie było warto i teraz ich wszystkie gry biorę w abo.

 

Przecież te bonusy dostajesz w cenie standardowej edycji. Jak dla mnie bardzo fajna dodatkowa misja z napadem na bank, której nie przeszedłeś bo to poboczna misja, świetny konik krwi angielskiej na start (dla Ciebie to szczególnie powinno być ważne bo się tak nie męczy).

Taa jakby nie było tego abo to byś dalej gold edycje kupował w preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bym stał gdybym tego nie ograł.

 

Tutaj takich nie brakuje a są i tacy co chcą zagrać ponownie w lepszej jakości bo to świetna gra

 

Przecież znam tu ludzi z forum i wiem ż nie jest to gra dla wszystkich.

 

Jak każda.

 

To wytłumacz mi i innym co Ci dadzą te bonusy za preorder?

 

To, że dostaje je za darmo w cenie podstawowej wersji gry i mam dodatkowo 2-3 inne gry AAA z ich katalogu. Misja na bank długa nie jest, ale jak dają za free z innymi bonusami to czemu nie skorzystać? Na PS4 płaciło się za to ekstra.

 

Po ograniu wszystkich dlc do Asasina też stwierdzam że nie było warto i teraz ich wszystkie gry biorę w abo.

 

Ale gdyby nie abo. to dalej byś brał GOLD'a tak jak robiłeś to z ich innymi grami praktycznie zawsze. Ty nawet cienkiego Ghost Recon: Wildlands łyknąłeś w wersji GOLD (tak, tak był taniej to okazja była). I tyle jeśli chodzi o hasełko "ograć tanio i do żyda" - dla samej grafiki i płynności, ile hajsu tak utopiłeś z cyfrówkami, które się przypisały? To pytanie retoryczne, bo i tak znany odp.

 

Gry z "generatora" są O.K, ale rozbudowane produkcje pokroju RDR2 to już niekoniecznie ;).

 

RDR2 na konsoli jest tani bo tam gra jest od 26 paź 2018 a na PC to jest nowość!

 

Gdyby gra była w abo. to myślisz, że ludzie by nie woleli tak jej ograć? Ale nie ma więc trzeba się cieszyć, że pojawiła się na PC w klasycznej formie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świata może nie ale miasta umią odwzorowywać.

Zadania też tu są na poziomie Ubi i to nawet w fabule.

Nie wiem po co znowu zaczynasz te idiotyczne gadki, później znowu będziesz się dziwił, że Cie ludzie raportują. Identyczną dyskusję na kilka stron prowadziłeś już kilka miesięcy temu, zostało tam powiedziane chyba wszystko. Zaczyna się na jakoś na 196 stronie tematu. Zadań w RDR2 na poziomie Ubi jest tylko garstka, w Assasinach większość pobocznych jest słaba. :E

 

 

 

nqppzym504ul.jpg

 

 

I tak, Odyssey więcej % skończyło.

 

Mnie to nie dziwi jak gra się rozkręca po 40h a gry dłuższe niż 20h nikt teraz praktycznie nie kończy.

Jak wyżej, znowu mamy Ci wklejać statystyki jak mało % ludzi skończyło takie hity jak W3, GTAV, Uncharted, The Last of Us, God of War ? Gdzie nawet te krótkie gry mają niski procent ukończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te bonusy dostajesz w cenie standardowej edycji. Jak dla mnie bardzo fajna dodatkowa misja z napadem na bank, której nie przeszedłeś bo to poboczna misja, świetny konik krwi angielskiej na start (dla Ciebie to szczególnie powinno być ważne bo się tak nie męczy).

Taa jakby nie było tego abo to byś dalej gold edycje kupował w preorderze.

 

Dokładnie :)

 

Dlaczego sam radzisz brać najtańszą wersje a nie tą na wypasie?

 

Bo najtańsza wersja (250 zł) zawiera wszystkie te bonusy o których wspomniałem to jest "Special Edition" (która kosztowała 350 zł na PS4) i masz wsio do singla + dostajesz 2 inne gry AAA, droższa ma pierdolety do trybu Online więc nie warto bulić więcej. Kumasz ;) ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra też jest ok ale nie za taką cenę.

 

Przecież to standardowa cena gier AAA. A tutaj Rockstar gra w swojej własnej lidze bo ta gra pod względem dopracowania, szczegółowości i wykreowanego świata nie ma sobie równych. Przecież mówimy o 250 zł to dużo za najlepsza grę generacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to standardowa cena gier AAA. A tutaj Rockstar gra w swojej własnej lidze bo ta gra pod względem dopracowania, szczegółowości i wykreowanego świata nie ma sobie równych. Przecież mówimy o 250 zł to dużo za najlepsza grę generacji?

 

Dokładnie. Nie wiem o co to bicie piany? Przecież teraz wszędzie cyfra kosztuje 60$ lub Euro za AAA i to wersja podstawowa a Rockstar sprzedaje za tyle Special Edition.

 

Przypomnijmy sobie jak to wyglądało na konsolach

 

Rockstar przygotował również Edycję Specjalną za 329,90 zł oraz Edycję Kolekcjonerską za 429,90 zł – do najdroższego wydania nie zostanie dodana produkcja, więc klienci, którzy chcą zgarnąć „cały pakiet” muszą przygotować 689,89 zł.

 

Czemu jak ta gra wychodziła na PS4 to nie sapałeś, że drogo tylko cieszyłeś się jak dziecko, że zagrasz na premierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra też jest ok ale nie za taką cenę.

Dla mnie ta gra była warta kupna konsoli, a 250zł za grę R*, tego co RDR2 oferuje, przy cenach dzisiejszych AAA to normalna cena.

 

Preorder na nowego Need for Speeda za 200zł już złożyłeś :E:question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem że każdy tu po 10k zarabia na forum ale dla niektórych to sporo a gra nie ucieknie i będzie tanieć.

 

No Ty przecież jesteś pierwszą osobą, która nie gra w nowości na premierę, nie buli za Pre-Ordery i czeka zawsze na promocję lub inne wyprzedaże, żeby kupić taniej. To teraz odleciałeś w kosmos ODIN :lol2:

 

Kto jak kto, ale Ty to już darowałbyś sobie takie uwagi, zwłaszcza że to Rockstar Games a nie Twoje ukochane UBI czy EA więc jednak jakaś gwarancja jakości produktu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś już podsumowany w komentarzach powyżej więc nie będę pałować leżącego. Kabaret - lekką ręką wydałeś 350 zł na sporo słabszego AC:O a trzepiesz się nad 250 zł, czyli standardową cena gry AAA i piszesz, że RDR2 nie jest warta wydania takiej kwoty. Sam sobie wystawiasz wizytówkę jak ludzie mają Cię później traktować serio jak wypisujesz takie głupoty? Przypominam, że Call of Duty: Modern Warfare którego kupiłeś dla singla 6-8 godzin też kosztuje 250 zł w normalnej dystrybucji.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się, stary chłop ze mnie (41 lat), ale naszła mnie ochota, żeby pograć w Red Dead Redemption 2 (widziałem u kumpla na konsoli).

 

Powiedzcie mi proszę, na czym polegają konta z tą grą, które można kupić na Allegro po 35 złotych (zamiast 250 zł). W opisie można przeczytać, że to są konta "współdzielone", ale czy to oznacza, że są w jakiś sposób "kradzione"? W czymś to współdzielenie przeszkadza.

 

I pytanie drugie, przy okazji. Gdybym chciał "odgrzać" kilka starszych gier, które mnie ominęły (np. Oblivion i Skyrim, serie Call of Duty, Assassin's Creed, Far Cry, Resident Evil 2, The Division, coś nowszego i coś trochę starszego), to gdzie najlepiej założyć konto, żeby dostępne były gry z różnych "stajni", jakieś akcje promocyjne, starsze gry w dobrych cenach? Jest gdzieś taki ogólny "sklep" z grami, z którego warto skorzystać? Oczywiście w pełni na legalu, konto przypisane tylko do mnie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do premiery i na ten płacz.

Myślę że wielu się rozczaruje jak ja.

 

Taa Last of Us to też dla Ciebie kiepska gra.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś już podsumowany w komentarzach powyżej więc nie będę pałować leżącego. Kabaret - lekką ręką wydałeś 350 zł na sporo słabszego AC:O a trzepiesz się nad 250 zł, czyli standardową cena gry AAA i piszesz, że RDR2 nie jest warta wydania takiej kwoty. Sam sobie wystawiasz wizytówkę jak ludzie mają Cię później traktować serio jak wypisujesz takie głupoty? Przypominam, że Call of Duty: Modern Warfare którego kupiłeś dla singla 6-8 godzin też kosztuje 250 zł w normalnej dystrybucji.

Ale CoD w singlu to sama jakosc a nie jakis tam RDR2, ktory jest tak dopieszczony jak zadna inna gra wydana do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do premiery i na ten płacz.

Myślę że wielu się rozczaruje jak ja.

Nie ma gier idealnych i nie każda gra jest dla każdego, tak było, jest i będzie, tutaj również jak na konsolach nie każdemu się spodoba.

 

 

Co nie zmienia faktu, że to gra generacji :cool:

 

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do premiery i na ten płacz.

Myślę że wielu się rozczaruje jak ja.

 

A ile osób będzie zadowolonych?

 

QlAxlAG.jpg

 

ODIN walisz takie frazesy, że aż przykro się to czyta. Wejdź lepiej do tematu o Assassin's Creed Odyssey i poczytaj sobie, ile tam osób jest rozczarowanych, zawiedzionych, wynudzonych :lol2:

 

Zresztą najlepiej świadczy o Tobie to, że Wiedźmin 3 dla Ciebie też był grą rozczarowującą i lepiej się bawiłeś przy "emocjonującym" Odyssey z wątkiem "trudnej rodziny" i niezwykle "złożonych" zadarniań "fabularnych" przy akompaniamencie "dobrze napisanych dialogów" które chciało się czytać :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do premiery i na ten płacz.

Myślę że wielu się rozczaruje jak ja.

Nikt tu nie bierze Twoich opinii na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie bierze Twoich opinii na poważnie.

Hehehe +2 tyle powiem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa Last of Us to też dla Ciebie kiepska gra.

 

No właśnie zapomniałem o tym dzięki hennepin za przypomnienie. Opinie ODIN'a są "bezcenne" :E. Najlepsze jest to że gra słaba a i tak czeka już na dwójkę :lol2:.

 

Co nie zmienia faktu, że to gra generacji :cool:

 

Dla Ciebie i da wielu innych koneserów dobrych gier więc nie trzeba się tego wstydzić i skrywać poglądów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...