Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Preload gotowy do pobrania poprzez launcher Rockstara.  :cool:  Waży on 109,47 GB.

Ogromne dzięki za info.

 

Preload odpalony śmiga elegancko. Pozostaje czekać na premierę.

U mnie pokazuje... 2 dni.

Dlatego cieszę się, że jednak zapodali pre.

Na premierę będzie.

 

Tak chwalicie tą grę, że zastanawiam się czy przebije to u mnie trylogię Mass Effect pod względem historii, fabuły, muzyki, bohaterów i wykreowanego uniwersum. Jak dla mnie ta trylogia to najlepsze w co w  życiu grałem, i grając w to nie patrzę na to w kategorii gry, tylko jako doświadczenia i przeżycia.

No, no Kolego. To jedna z lepszych rekomendacji ME, jakie słyszałem.

Sam nigdy nie dotknąłem żadnego ME (jakoś tak się złożyło).

Chyba czas nadrobić (?).

 

BTW. Właśnie pokazało się info, że będą prace nad remasterem trylogii.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JeRRy_F3D

No nie wiem, co do ME to pewnie zdania będą podzielone, no ale mnie te uniwersum wciągnęło bez reszty, i być może mówienie że to jedna z najlepszych gier w historii to dość mocne słowa. Ja po prostu chcę skonfrontować doświadczenia płynące z gry w RDR 2 z tymi z Mass Effecta i zobaczyć co będzie lepsze, co mocniej zapadnie mi w pamięć. Sam też pierwszy raz przeszedłem ME jakoś 2 lata temu, może 3, i potem się pukałem w głowę jak ja mogłem wcześniej nie zagrać w takie arcydzieło.

Edytowane przez Patrol619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem pozytywnie zaskoczony, że jednak jest preload i ruszył tak wcześnie, wrócę z pracy i zapuszczam na noc ściąganie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki są zaszyfrowane tak jak mówiłem, niczego sobie nie wymyśliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam leci na jakichś mocniejszych łączach? Poleci ~500Mbps+?

U mnie pełne wykorzystanie na 100Mbps.

 

Ja tam do ME bym RDR2 nawet nie porównywał. Całkiem inne gry, a stare ME dla mnie dobre+ gry,ale w szał tego uniwersum jakoś nie wkręciłem się jak niektórzy.

 

PS. Pobiera ~109GB czyli chyba podobnie jak wersja na Xbox one X. Ciekawe, czy dobije do 150GB po instalacji czy będzie patch day one. Lub w wymaganiach dali po prostu więcej potrzebnego miejsca na rozpakowanie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam leci na jakichś mocniejszych łączach? Poleci ~500Mbps+?

U mnie pełne wykorzystanie na 100Mbps.

 

Ja tam do ME bym RDR2 nawet nie porównywał. Całkiem inne gry, a stare ME dla mnie dobre+ gry,ale w szał tego uniwersum jakoś nie wkręciłem się jak niektórzy.

 

PS. Pobiera ~109GB czyli chyba podobnie jak wersja na Xbox one X. Ciekawe, czy dobije do 150GB po instalacji czy będzie patch day one. Lub w wymaganiach dali po prostu więcej potrzebnego miejsca na rozpakowanie.

PgOS4Yr.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak byś nie kupił ;)

 

Cyfrę masz za 147 zł to wybrałbyś tańsze rozwiązanie

 

Pudełeczko bym kupił zdecydowanie. Może nie na premierę, bo w rdr2 już grałem i mam w co grać, ale jakby trochę spadło z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie leciało praktycznie całym łączem..

HacgRzw.jpg

 

btw. tez wam zrobiło taki skrót, który nie prowadzi nawet do katalogu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 100GB... przy swoim łączu to ze 2-3 dni lekko bym to pobierał :lol2:

 

Może się kiedyś zlitują i światłowód poprowadzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leciało ile fabryka dała 20min i po wszystkim, dziękuję za info czekam na premierę, zastanawiałem się czy servy wytrzymają ale szacun R.

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. tez wam zrobiło taki skrót, który nie prowadzi nawet do katalogu? :E

 

też,

 

No nic, tylko czekać na premierę.

Edytowane przez chreasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w innych tematach bajzel, wyzwiska a moderatorzy tak nie reagują jak na posty o preloladzie/łączu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że chodzi o pobieranie gry, która jest właśnie tematem przewodnim :P

 

Więc nie wydaje mi się aby to był spam.

 

 

Zastanawiam się jak ta gra będzie wyglądać w dzień premiery. Niby na wersji konsolowej bugi były łatane, ale kij ich tam wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tymi łączami? Naprawdę mam Was pobanować za ten spam?

Aktualnie to dyskusja dotyczy RDR2 i aspektów technicznych związanych z ściągnięciem gry z tematu. Podczas premiery metro był 10 x większy bajzel i offtop, w którym sam się mocno udzielałeś, związany z nowym klientem Epic i nikt nie dostał bana.

 

PS aby ograniczyć spam w temacie stworzyłem ankietę na temat łącz internetowych. Jak macie ochotę ponarzekać lub się pochwalić to walcie

https://forum.pclab.pl/topic/1294669-Z-jak-szybkiego-lub-wolnego-internetu-korzystasz/#entry15679570

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze już więcej nie będzie do pobierania. to co jest podane to taki dysk jest potrzebny żeby się gra zmiescila i windows 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe 40GB to zapewne na poczet przyszłych aktualizacji. GTA V też miało w wymaganiach 65GB a rozrosło się do niemal 90 GB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy by nie podejść do tej gry jeszcze raz, tym razem już w 60fps albo coś koło tego z freesync to może moje odczucia będą inne bo na ps4 to straszny muł był. Bo w sumie przecież w gta 5 też poruszanie się bohaterem jest tak samo zamulone a jednak wyższy framerate zmienia odczucia in plus.

 

Zdecydowanie warto ja i sporo osób z forum właśnie tak robimy :)

 

Tak chwalicie tą grę, że zastanawiam się czy przebije to u mnie trylogię Mass Effect pod względem historii, fabuły, muzyki, bohaterów i wykreowanego uniwersum. Jak dla mnie ta trylogia to najlepsze w co w życiu grałem, i grając w to nie patrzę na to w kategorii gry, tylko jako doświadczenia i przeżycia. Ciekaw jestem czy RDR 2 przebije te doświadczenia.

 

To będzie inne, ale równie ciekawe doświadczenie (celowo nie użyłem słowa gra ;))

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe 40GB to zapewne na poczet przyszłych aktualizacji. GTA V też miało w wymaganiach 65GB a rozrosło się do niemal 90 GB :E

Zobaczymy ile gra będzie zajmować na dysku po instalce. Aktualnie wersja PS4 pro po instalacji zajmuje 109GB, a wersja na X 117GB.

 

Jeśli mamy dostać choć kapkę mniej skompresowane textury to powinno być przynajmniej te 130GB po instalce na PC.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...