Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem pozytywnie zaskoczony, że jednak jest preload i ruszył tak wcześnie, wrócę z pracy i zapuszczam na noc ściąganie :)

 

Szok i niedowierzanie a Blind dalej żadnego newsa na głównej nie wysmarował dowiedziałem się o tym dopiero zaglądając na forum :E

 

Dzięki za informacje. Preload odpalony śmiga elegancko. Pozostaje czekać na premierę.

 

No to odliczamy wspólnie

 

I9I2lwe.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to dyskusja dotyczy RDR2 i aspektów technicznych związanych z ściągnięciem gry z tematu. Podczas premiery metro był 10 x większy bajzel i offtop, w którym sam się mocno udzielałeś, związany z nowym klientem Epic i nikt nie dostał bana.

 

PS aby ograniczyć spam w temacie stworzyłem ankietę na temat łącz internetowych. Jak macie ochotę ponarzekać lub się pochwalić to walcie

https://forum.pclab.pl/topic/1294669-Z-jak-szybkiego-lub-wolnego-internetu-korzystasz/#entry15679570

 

Większość ostatnich stron to jęczenie na swojego neta i na ilość danych do pobrania, a teraz doszło wklejanie, jak szybko się pliki pobierają. :E Otworzyłem sobie temat z Metro i tam te posty miały chociaż jakiś merytoryczny sens (dlatego wielokrotnie nie usuwam spamu, bo czasem w tym jest coś ciekawego) i dotyczyły ważkiej kwestii, powiązanej z decyzjami wydawcy. A tu ludzie opisywali gdzie mieszkają i dlaczego mają słabego neta. No weź przestań, co to w ogóle za porównanie.

 

@azgan

Kwestia, czy to jest tak ważne, by o tym cokolwiek pisać. Bo czas nie jest z gumy i jak napisze się to, to czego innego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już gra na dysku, ale co z tego jak jeszcze trzeba czekać 6 dni.

W sumie lipny dzień na start wtorek :E, mogli dać na teraz na długi weekend z halloween.

 

Wiadomo coś o której godzinie start?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka, audio w RDR 2 na PC zajmuje 24,2GB (16,6GB w GTA V przy ogromnej ilości piosenek) a same animacje w tej grze zajmują prawie tyle co całe San Andreas :E

 

Wiadomo coś o której godzinie start?

 

Cały czas czekamy na info, znając R* to pewnie do końca tygodnia coś będzie wiadomo.

 

edit

 

Nowe screenshoty :)

 

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek ,jak wtorek ale dlaczego wiekszosc premier gier AAA ma miejsce we wtorek? w sumie ciekawa sprawa :E

 

 

mam mega parcie na gre ,choc nie tak do konca -bo to tak naprawde druga premiera pewnie dla duzej czesci graczy,a taka smakuje jednak inaczej,no bo juz znasz ten świat,w sumie zazdroszcze prawiczkom ,ze swoim pierwszym razem :lol2:

 

Pudełeczko bym kupił zdecydowanie. Może nie na premierę, bo w rdr2 już grałem i mam w co grać, ale jakby trochę spadło z ceny.

 

ja bym kupił tak samo,pudełko + jakas namacalna pamiatka.Jak na konsolach przechodzisz i sprzedajesz dalej.

Niestety tez mam slabego neta i jak mam pobierac 110 gb to to jest dla mnie jakies 4-5 dni :thumbdown:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie aktualnie Panowie opłaca się kupić klucz i pobierać? Przez luncher Rockstara można aktywować każdy klucz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preload gotowy do pobrania poprzez launcher Rockstara. :cool: Waży on 109,47 GB.

Świetna wiadomość,dziękuję :thumbup: To teraz tylko czekać do piątego i :yltype:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Kwestia, czy to jest tak ważne, by o tym cokolwiek pisać. Bo czas nie jest z gumy i jak napisze się to, to czego innego nie.

 

Panie Adrianie pozwolę sobie zauważyć że temat wcześniejszego pobierania był dla wielu z Laba życiowym problemem więc warto chyba o tym napisać tym bardziej że Rockstar Games Launcher jest nowy i wielu do dzisiaj głowi się czy będzie możliwość wcześniejszego pobierania a do dzisiaj trwają dyskusję o prędkości łącz więc taki news uciąłby temat bo mają 6 dni do premiery żeby to w spokoju z wyprzedzeniem pobrać i nie narzekać że inni już mają (grają) a "ja" dopiero ściągam :E.

 

Nie jest to oczywiście sprawa życia i śmierci, ale w newsach często pojawiały się mniej istotne wiadomości.

 

Słuszność wpisu na głównej zostawiam Twojej rozwadze – sam oceń, czy każdy zagląda na forum i czy taki onetowski klikbit się opłaca ;)

 

Nowe screenshoty :)

 

 

Oho NVIDIA już się przyssała do PC'towej wersji Red Dead Redemption 2 teraz będzie RTX Edition On/ Off :lol2:

 

Dziwne że w temacie jeszcze nie odnotowano pobudzonej aktywności naszych nadwornych speców od Raytracingu :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie powolutku, ale jest już prawie 20GB :D i 14h do zakończenia pobierania. Jutro nowe mapy w BF i jakoś te parę dni do premiery wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się komp zawiesił/zbluescreenował przy rockstar launcherze po update? Nie wiem, czy mi zaczął wywalać nagle na ustawieniach które były dotąd perfekcyjnie stabilne, czy zbieg okoliczności, czy wina rockstara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej coś u Ciebie jest nie hallo - na samym programie nie powinno wywalać Ci bluescrenów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 GB na dysku wymaga? To już wiem, że nie kupię. Mój SSD ma 240 GB. Nie wiem czy to pomieszczę, a nie zamierzam się pchać na HDD, bo pamiętam jak było w przypadku GTAV - loadingi były okropnie długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa zatem pora aby zainwestować w większy dysk SSD. 1TB NVMe TLC to koszt rzędu ~500zł i spokój na jakiś czas. Tej machiny już nie zatrzymasz ;)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu na Amazonie kupiłem 1TB Sandisk Ultra 3D za 260zł z wysyłką.

Bo co z tego, że mam 1TB HDD, jak jednak liczy się czas wczytywania w nie których grach, i to różnica kolosalna.

 

GTA 5 nie mam to nie wiem jaka jest różnica między hdd a ssd.

Jak z wczytywaniem na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 GB na dysku wymaga? To już wiem, że nie kupię. Mój SSD ma 240 GB. Nie wiem czy to pomieszczę, a nie zamierzam się pchać na HDD, bo pamiętam jak było w przypadku GTAV - loadingi były okropnie długie.

 

Warto kupić dysk tylko dla tego tytułu :D

 

Ja bardziej czekam na drugą premierę tej samej gry niż inne "nowe" chłamy na rynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RDR2 bazuje na podobnym silniku co GTA5? Pytam bo nie wiem czy mi pójdzie na aktualnym sprzęcie, a GTA5 chodzi ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu na Amazonie kupiłem 1TB Sandisk Ultra 3D za 260zł z wysyłką.

Bo co z tego, że mam 1TB HDD, jak jednak liczy się czas wczytywania w nie których grach, i to różnica kolosalna.

 

GTA 5 nie mam to nie wiem jaka jest różnica między hdd a ssd.

Jak z wczytywaniem na konsoli?

Jeśli chodzi o RDR 2 to wczytywanie tej gry na dysku HDD w konsoli przypomina ładowanie zaśmieconego systemu na HDD :E GTA V na PC na dysku SSD ładuje się ok ~30 sekund, gra urosła strasznie od czasu premiery.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nRpQui0hpaU

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek ,jak wtorek ale dlaczego wiekszosc premier gier AAA ma miejsce we wtorek? w sumie ciekawa sprawa :E

Wcale nie ciekawa ;)

Wdepnijcie na TVGry.pl - tam jest wypisz wymaluj materiał "dlaczego wtorek?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 GB na dysku wymaga? To już wiem, że nie kupię. Mój SSD ma 240 GB. Nie wiem czy to pomieszczę, a nie zamierzam się pchać na HDD, bo pamiętam jak było w przypadku GTAV - loadingi były okropnie długie.

Dyski SSD 250 GB jeszcze na TLC latają w promkach po 150 zł, to nie jest zbyt duży wydatek w obecnych czasach. Trzeba się spieszyć przed QLC.

 

imgur

 

Co z tego że komp z 2019 roku, jak internet z 2004 :E:lol2:

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie ciekawa ;)

Wdepnijcie na TVGry.pl - tam jest wypisz wymaluj materiał "dlaczego wtorek?" :)

 

 

O widzisz ,no i zagadka rozwikłana,bo z tego co sobie tak kojarze własnie wiekszosc gier AAA miała premiere we wtorek z naszym Wieskiem i GTA 5 na czele :E:thumbup:

 

teraz tylko znalesc yeti i wszytskie zagadki wszechswiata rozwikłane.

 

 

Dyski SSD 250 GB jeszcze na TLC latają w promkach po 150 zł, to nie jest zbyt duży wydatek w obecnych czasach. Trzeba się spieszyć przed QLC.

 

imgur

 

Co z tego że komp z 2019 roku, jak internet z 2004 :E:lol2:

 

tez mam taką predkosc neta bo tez juz sciagam grę ,o la Boga :lol2::E damy radę :thumbup:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o RDR 2 to wczytywanie tej gry na dysku HDD w konsoli przypomina ładowanie zaśmieconego systemu na HDD :E GTA V na PC na dysku SSD ładuje się ok ~30 sekund, gra urosła strasznie od czasu premiery.

 

 

Najgorszy jest z tego ekran ładowania, można dostać mdłości. Najobrzydliwszy ekran ładowania w historii gier ever. :thumbdown::kwasny:

Ograłem na ps4 pro i gdy tylko ładowałem grę i widziałem te negatywy to mnie trzepało.\

Błagam niech ktoś zrobi moda na zwykły ekran ładowania :lol2:

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie o szybkości internetów to o pojemności dysków ech... niech już będzie ta premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan ale o czym maja pisać? Ta gra miała premierę rok temu wszystkie ciekawsze tematy zostały dawno temu poruszone..

 

@Phoenixsuple, wątpię.. pewnie dodadzą ansel lub inne badziewie stąd znaczek na screnach

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa zatem pora aby zainwestować w większy dysk SSD. 1TB NVMe TLC to koszt rzędu ~500zł i spokój na jakiś czas. Tej machiny już nie zatrzymasz ;)

Niecały rok minął odkąd kupiłem pieca i znowu czekają mnie uppgrady. Trochę przeraża mnie te moje "hobby". Coraz bardziej przekonuje się, że mój "nextgen" to będzie PS5/Nowy Xbox - raz na kilka lat.

 

Ja jakiś czas temu na Amazonie kupiłem 1TB Sandisk Ultra 3D za 260zł z wysyłką.

Bo co z tego, że mam 1TB HDD, jak jednak liczy się czas wczytywania w nie których grach, i to różnica kolosalna.

 

GTA 5 nie mam to nie wiem jaka jest różnica między hdd a ssd.

Jak z wczytywaniem na konsoli?

Dzięki za cynk. Cena spoko się wydaje.

 

Też mam HDD 1GB i nie wiem po co go kupiłem. Prawie nic tam nie trzymam. Głupi byłem, że po ten dysk sięgnąłem, bo wtedy nie wiedziałem, że SSD daje aż taką przewagę.

 

Warto kupić dysk tylko dla tego tytułu :D

 

Ja bardziej czekam na drugą premierę tej samej gry niż inne "nowe" chłamy na rynku ;)

Aż taka dobra? Nie interesowałem sie tą grą, bo była na kosolach only, a jak czegoś nie mogę "dosięgnąć" to mi to zwisa, bo po co. Ale tutaj jest hajp level 9000. :E

 

Jak bym już raz przeszedł to bym sobie darował dla tych kilku więcej wodotrysków. ;)

 

Jeśli chodzi o RDR 2 to wczytywanie tej gry na dysku HDD w konsoli przypomina ładowanie zaśmieconego systemu na HDD :E GTA V na PC na dysku SSD ładuje się ok ~30 sekund, gra urosła strasznie od czasu premiery.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nRpQui0hpaU

~60 sec. dłużej. :o Ale chociaż można trochę muzyczki posłuchać. :E

 

HDDeki powinny trafić do muzeum jeśli chodzi o granie. :E

 

Jak nie o szybkości internetów to o pojemności dysków ech... niech już będzie ta premiera.

A o czym chciałbyś jeszcze czytać. Masz ~6000 postów o tej grze. Na PC AŻ taki dużych zmian nie będzie. Fabuła, zadania, npece, świat będzie taki sam. ;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...