Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy jakie metody AA będą wykorzystywane w wersji PC. Dobre metody są strasznie zasobożerne. TAA będzie wygładzać, ale i rozmywać w 1080p czy 1440p i tak całkowite wyłączenie AA nie jest dobrym pomysłem.

 

My narzekamy na wersję ps4 pro bo względem natywnego 4k np. na X jest to duża przepaść, względem 1080p czy 1440p to już nie będzie zbyt wielkiej różnicy to co prezentuję wersja na prosiaku w kwestiach ostrości obrazu.

 

 

Prosze cie ,TXAA to zło ,diabeł wcielony ,kazdego kto dodaje to wygładzanie do swojej gry powinni zamykać.Nie ma nic gorszego jak ochydny rozmyty obraz w grze i chocbys grał na Ultra i tak gra z takim wygładzaniem wygladała by jak gówno.

 

W takim Shadow of Tomb Raider juz SMAA potrafi robic mydło...

 

Ja tam moge w RDR2 grac na medium ,byle tekstury były ostre ,bo po tym co przeszedłem grajac w ta gre na PS4 Pro jestem wyczulony na to.

ALe z tej recki z Gola to juz jestem spokojny ze majac tyle suwaków to chyba kazdy da rade ustawic zeby było 60 fps.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pomyślę sobie, ileż to "dobra" przed tymi, co jeszcze nigdy nie tknęli Wiedźmina 3, tak cieszę się jak dziecko (bo będzie chyba podobnie), że po raz pierwszy dane mi będzie dotknąć RDR2 i to od razu w ver. PC.

Chyba troszkę za bardzo się napalam i oglądam na YT, bo jeszcze "naoglądam się" za dużo, ale...

 

...natknąłem się na takie 2 filmy (uwaga mogą pokazywać miejscówki, sytuacje, spoilerować), i jeżeli to są real game sytuacje, to tylko pokazują, jak genialną jest ta gra.

Tak naprawdę może w nią zagrać 100 osób i każda będzie mieć inne doświadczenia, inne sytuacje. Jedna nie doświadczy tego, co miała okazję zobaczyć inna. Bajka!

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr Kwolf

W niskich rozdzielczościach tam nawet jak wyłączysz TAA to będziesz miał mydło + do tego masę migających krawędzi i textur.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Pytanie.

Jak to robicie, że wklejając filmy z YT wklejacie je bezpośrednio w post w formie "okna" a nie linku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[me dia]link[/media] Bez spacji oczywiście. Tylko link musi być w odpowiedniej formie bo to forum jest pod tym względem ułomne :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[me dia]link[/media] Bez spacji oczywiście

Dziękuję (główie @lukadd, który znalazł chwile cierpliwości priv i pokazał, jak temu ustrojstwu nadać zjadliwą dla media formę...brrrr)

No to test... ;)

 

Ponieważ z kurzu i kruszyn otrzepuję tron na obiektywnie / potencjalnie :) nadchodzącego (dla mnie króla) = RDR2,

a ponieważ jednak póki nie ogram - póty król jest tylko jeden - filmik, gdzie obaj łapią się za bary i - o dziwo - werdykt wcale nie jest taki oczywisty ;)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Serce mi podpowiada że Wiedźmin 3 ale rozwaga opowiada się za Red Dead Redemption 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Serce mi podpowiada że Wiedźmin 3 ale rozwaga opowiada się za Red Dead Redemption 2 ;)

Hehe szczerbaty.gif

Kocham Wiesia i mam to samo!

To są jednak inne historie (W3 to jednak magia, klimat, fantasy)

vs RDR2 - która jest absolutnie świetna, z masą smaczków i detali i - chyba po prostu ładniejsza - aczkolwiek, to "tylko" dziki zachód" więc można porównywać gry, jako produkty, ale szaleństwem jest je porównywać je jako przygody, doznania.

To IMO jakby chciał porównywać "Star Wars" z "Milczeniem owiec" ;). To i to film - tylko...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to ze grajac w RDR2 momentami czulem sie jakbym gral w W3, bieganie po lasach itp, nie czulem tego klimatu dzikiego zachodu dopoki nie zagralem online i nie wjechalem do New Austin z jego kaktusami, tumbleweedami itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z osobami, które grają tylko na PC? Czy one zasługują na to by być na straconej pozycji tylko dlatego, że nie posiadają i nie mają zamiaru kupować konsoli?

 

To dalej ta sama gra i pamiętajmy, że bazę tego wszystkiego musi ciągnąć coś o mocy ~GTX 660 i jaguarek ;) Wg mnie różnice między wersjami konsolowymi a PC są i tak daleko większe od takiego np nowego CoDa.

 

Ja uważam, że ogólnie szufladkowanie graczy na konsolowców i pecetowców jest chore. Gracz to dla mnie gracz. Jeśli ktoś pragnie zemsty na konsolowcach i vice versa to po prostu ma coś z banią :E

Żaden gracz nie powinien być na straconej pozycji.

 

Moim zdaniem, po prostu szkoda osób, które bardzo dużo czasu poświęciły na granie w Red Dead Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ogólnie szufladkowanie graczy na konsolowców i pecetowców jest chore. Gracz to dla mnie gracz. Jeśli ktoś pragnie zemsty na konsolowcach i vice versa to po prostu ma coś z banią :E

Żaden gracz nie powinien być na straconej pozycji.

 

Moim zdaniem, po prostu szkoda osób, które bardzo dużo czasu poświęciły na granie w Red Dead Online.

 

W przypadku RDR1 całkiem spora liczba była... tym bardziej, że _ponoć_ gra na konsolach też chodziła kiepsko.

 

Nie pragnę na nikim zemsty, ale konsoli nie posiadam i jej kupowanie dla 1 gry nie miało dla mnie sensu, tym bardziej że organicznie nie cierpię celowania padem - przynajmniej w takiej ilości, w jakiej miałem okazję zażyć "gdzieś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopiero wstałes z łóżka po halloween :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopiero wstałes z łóżka po halloween :lol2:

Może ktoś ma życie, po za internetem?

 

Edit

 

Sory, ale teraz obadałem komu odpisywałeś. Sory

 

Niby jakoś specjalnie nie byłem zainteresowany tytułem, ponieważ nie posiadam konsoli. Jak się okazało, że wyjdzie na pc to jakoś się iskierka zapaliła, choć jestem wybrednym już graczem, i mało co gram,choć ostatnio wróciłem do AC po 7 miesiącach przerwy, ale RDR kiedyś zrobiło ba mnie takie wrażenie, że do tej pory nic lepszego nie wyszło, a teraz czekam i odliczam godziny do premiery... Mam 1 zmiany, ciekawe od której godziny będzie można pograć,infa jak się nie mylę to nie było. Dobrze że na urlop chcą mnie wysłać...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięcia będą widoczne jak wyjdzie wersja PC, ale i tak wycisnęli ile mogli z konsol. Co do niektórych - z przyczyn bliżej nieokreślonych - nie dociera.

To co wyciągnęli z tak słabych konsol które na premierę,szału nie robiły i technicznie były w lesie to i tak jest szacunek.

 

Ja ograłem tą grę 3 razy na kolejno ps4pro moje własne,na xbox X u kolegi,oraz dla sprawdzenie dla własnego doświadczenia na premierowym klocu ps4.

 

To co gra pokazała to miodzio,tempo akcji mi nie przeszkadzało,Teraz zakupiłem wersji ultra edyszjon przez R na pc.

 

Bedzie ograne bez kompromisów,jako że nie czarujmy się ,było czuć miejscami zwłaszcza jak była większa akcja ograniczenia konsol a konkretnie cpu jaguara.

 

Nigdy nie kupowałem reedycji z konsoli np na pc.Ale tym razem złamałem się bo warto przeżyć to jeszcze raz tą historię z oprawą,oraz co za tym idzie pełną płynnością powyżej 60kls.Bez kompromisów które chcąc nie chcąc musiały być nawet na XBOX X.

Który nadal ma bardzo słaby jak cholera jaguar.Gra pobrałem wstępnie i czekam na premierę. :thumbup: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ograłem tą grę 3 razy na kolejno ps4pro moje własne,na xbox X u

To też swoista rekomendacja. Przejść grę 3x i... kupić ją raz jeszcze ;)thumbup.gif

BTW. Na ile godzin to gra z doświadczenia?

 

Podobno już jest na torrentach pytanie czy złamana

To nic innego jak dostępny powszechnie preload z dopiskiem "czekaj na crack".

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też swoista rekomendacja. Przejść grę 3x i... kupić ją raz jeszcze ;)thumbup.gif

BTW. Na ile godzin to gra z doświadczenia?

 

 

To nic innego jak dostępny powszechnie preload z dopiskiem "czekaj na crack".

I bardzo dobrze niech czekają miesiącami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też swoista rekomendacja. Przejść grę 3x i... kupić ją raz jeszcze ;)thumbup.gif

BTW. Na ile godzin to gra z doświadczenia?

 

 

To nic innego jak dostępny powszechnie preload z dopiskiem "czekaj na crack".

 

Co do godzin to nie liczyłem szczerze.Ale pierwsze podejście zaliczyłem w jakieś 2 tyg i 4 dni grając codziennie.A co za tym idzie zrobiłem wszystko co się dało,polowałem zbierałem skóry itp.Można mówić szczerze ukończyłem w 100%.

 

Gra w mojej opinii jest warta by jeszcze raz w nią zagrać po raz 4-ty,tym niemniej w najlepszej oprawie i płynności.

 

Btw koniec z zamulaniem w miastach,czy tam w valentine :yuppie: .

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku RDR1 całkiem spora liczba była... tym bardziej, że _ponoć_ gra na konsolach też chodziła kiepsko.

 

Nie pragnę na nikim zemsty, ale konsoli nie posiadam i jej kupowanie dla 1 gry nie miało dla mnie sensu, tym bardziej że organicznie nie cierpię celowania padem - przynajmniej w takiej ilości, w jakiej miałem okazję zażyć "gdzieś".

 

Widzisz, ja jestem multi, ale jakoś na konsoli się też przyjemnie gra - między innymi, właśnie dlatego, że na padzie tak tych spowolnień nie czuć i wystarczy 30 FPS, a w multi i tak każdy gra na tych samych sprzętach i ma do czynienia z takimi samymi, okazjonalnymi lagami (np. Saint Denis było najgorsze pod względem FPS, ale także najpiękniejsze).

 

Szczerze? Nabrałem chęci, żeby zagrać w RDR2 na konsoli w tym momencie, a tu czasu nie ma. Ta premiera mnie zaczęła jarać, tak samo miałem kiedy wychodziło GTA V na PC. Preorder był zamówiony, a ja jeszcze pykałem na Xbox 360 :E

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kupilem red dead redemption 2 ,i wiecie czy sciagajac plik 150gb na laptopa i po wrzuceniu tego pliku na pc stacjonarnego bede mogl grac?tak to dziala w batlefield 1,prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem podobny post i dało się tak zrobić, trzeba było tylko podać lokalizację folderu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak twierdzi CEO Take-Two świat gamingu się zmienia... Niestety nie korporacje. One zawsze będą chcieli maksymalizować zyski a najlepiej się to robi wydając 2 razy ten sam tytuł najpierw na konsole, a jak już rynek się nasyci i zniecierpliwieni gracze kupią grę (nierzadko też konsolę razem z grą w bundlu) to później jeszcze raz zarobią wypuszczając wersję PC miażdżącą graficznie wersje konsolowe i znowu zaczyna się spirala sprzedazy...

Ergo - nie spodziewał bym się GTA6 na PC w tym samym momencie co na konsoli. Oby GTA6 wyszło na PS5 i nie wyglądało żałośnie w porównaniu do PC... Nie będę musiał kupować drugiej wersji na PC....

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem podobny post i dało się tak zrobić, trzeba było tylko podać lokalizację folderu gry.

wlaczam rockstar games launcher pozniej ustawienia i mam taki komunikat znajdz zainstalowane gry na tym komputerze to jest to moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni koszą na multi patrz GTA V. RDR 2 dopiero teraz po roku ma w miarę dopracowany multi. Na premierę na konsolach była jedynie beta. Pewnie dla tego też nie śpieszyli się z wersją PC bo online jeszcze nie było gotowe.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczam rockstar games launcher pozniej ustawienia i mam taki komunikat znajdz zainstalowane gry na tym komputerze to jest to moze?

Tak, to będzie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W związku z niezgodnością z regulaminem działu Sprzedam, wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.
    • Owszem ,ale wszystko do czasu   ,podróżować możesz bez dokumentu ,ale w pewnym momencie sytuacji  owy dokument będziesz musiał pokazać  . Jak obecne działania  nie przyniosą  efektu  ,a na razie  chodzi o to aby tych co przebywają za granicą zarejestrować w komisjach wojskowych  to pewnie będzie dokręcanie śruby .Myslę ze wyłapywanie i odsyłanie   na UA  to kwestia  kilku miesięcy
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki. Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. Pozdrawiam.
    • Ale bez problemu sobie podróżujesz po UE. No i jakoś te miliony nielegalnych imigrantów też sobie są i podróżują po całej UE. Nikt ich specjalnie nie sprawdza i nie zatrzymuje. Na pewno są lub będą fundacje które w tym pomogą.
    • Witam. Komputer z obudową BQ 500DX w której siedzi na stock ustawieniach Ryzen 5700X na którym zamontowane jest chłodzenie Noctua UH-14S z 2 wentylatorami w push-pull Arctic P12 PWM PST. Temperatury są bardzo spoko jednak przy każdym grzebaniu w budzie, czyszczeniu czy też wymianie pasty raz na 6-12msc to już mnie krew zalewa od tych zapinek i demontażu tejże wieży. Buda dość mała więc AIO na górę to można zapomnieć o ALF'ie, a z przodu by nie pasowało estetycznie... Zresztą to komp żony więc "trochę" to utrudnia (wizualnie musi się podobać, a AIO jej się nie podoba...). 1. W oko wpadł mi ostatnio Arctic 36 ARGB - montaż wentylatorów wydaje się znacznie bardziej komfortowy niż te zapinki, wieża niższa, wydajność na papierze wydaje się OK. Jedyne czego się obawiam to 4 heatpipow i czy ram Corsair Vengeance  LPX wejdzie/zmieści się pod spód (obecnie 2 używane kanały pamięci są pod Noctua/jej wentylatorem). Co sądzicie o tym? 2. Coś innego sensownego jeszcze znajdę gdy stawiamy na komfort montażu/demontażu/czyszczenia, cisza, chłód i wincyj światełek jak na choince...?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...