Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak twierdzi CEO Take-Two świat gamingu się zmienia... Niestety nie korporacje. One zawsze będą chcieli maksymalizować zyski a najlepiej się to robi wydając 2 razy ten sam tytuł najpierw na konsole, a jak już rynek się nasyci i zniecierpliwieni gracze kupią grę (nierzadko też konsolę razem z grą w bundlu) to później jeszcze raz zarobią wypuszczając wersję PC miażdżącą graficznie wersje konsolowe i znowu zaczyna się spirala sprzedazy...

Ergo - nie spodziewał bym się GTA6 na PC w tym samym momencie co na konsoli. Oby GTA6 wyszło na PS5 i nie wyglądało żałośnie w porównaniu do PC... Nie będę musiał kupować drugiej wersji na PC....

Nie ma na to szans, PS5 to będzie praktycznie nowy sprzęt w porównaniu do PC jak będzie wychodzić GTA VI. Nawet RDR 2 na PS4 nie wygląda jakoś bardzo źle w porównaniu do wersji PC. Szczerze? Wolę najpierw dopracowaną do granic możliwości wersję konsolową a później porządną, zoptymalizowaną wersję PC. Graficznie takie Odyssey nawet nie stało koło RDR 2. O reszcie nawet nie wspominam bo ponoć leżącego się nie kopie :E

 

edit

 

To co wyciągnęli z tak słabych konsol które na premierę,szału nie robiły i technicznie były w lesie to i tak jest szacunek.

 

Ja ograłem tą grę 3 razy na kolejno ps4pro moje własne,na xbox X u kolegi,oraz dla sprawdzenie dla własnego doświadczenia na premierowym klocu ps4.

 

To co gra pokazała to miodzio,tempo akcji mi nie przeszkadzało,Teraz zakupiłem wersji ultra edyszjon przez R na pc.

 

Bedzie ograne bez kompromisów,jako że nie czarujmy się ,było czuć miejscami zwłaszcza jak była większa akcja ograniczenia konsol a konkretnie cpu jaguara.

 

Nigdy nie kupowałem reedycji z konsoli np na pc.Ale tym razem złamałem się bo warto przeżyć to jeszcze raz tą historię z oprawą,oraz co za tym idzie pełną płynnością powyżej 60kls.Bez kompromisów które chcąc nie chcąc musiały być nawet na XBOX X.

Który nadal ma bardzo słaby jak cholera jaguar.Gra pobrałem wstępnie i czekam na premierę. :thumbup: :thumbup:

 

Jak dla mnie to najlepsza rekomendacja, widzę, że długo będę "mordował" tą grę :) Jeszcze tylko 3 dni.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz pobrane ,waga folderu pokazuje 109 gb :thumbup: ikonka juz na pulpcie

 

ciekawe ile trzeba bedzie dociagnać we wtorek ,no i od kiedy start,aj nie moge sie doczekać

dzis albo jutro ogladam Django dla podkrecenia atmosfery ;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie lepiej energetyki na premierę, żebyście przez pierwsze 1/4 gry nie zasypiali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotujcie lepiej energetyki na premierę, żebyście przez pierwsze 1/4 gry nie zasypiali :P

 

Tylko 1/4 ? Co najmniej przez połowę gry i skupiajcie się na odblokowaniu w obozie "szybkiej podróży" :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, mnie tylko epilog lekko nudzil. A juz po zabawa sie zaczyna, i nie mowie o gonieniu fabuly ale zabawie swiatem, zwiedzaniem i cieszeniem sie dzikim zachodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1/4 ? Co najmniej przez połowę gry i skupiajcie się na odblokowaniu w obozie "szybkiej podróży" :)

Zależy co kto lubi, ja z szybkiej podróży osobiście raczej nie będę korzystał. Wolę sobie pojeździć i przy okazji podziwiać widoczki :)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko hype mi opadł, po 4 dniach walki z pre loadem odpuszczam i robię refund, czekam na wersję steam bo ich launcher to jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko hype mi opadł, po 4 dniach walki z pre loadem odpuszczam i robię refund, czekam na wersję steam bo ich launcher to jedno wielkie nieporozumienie.

Tzn?

 

U mnie 0 problemów, pobrane w 12 godzin, czyli net full speed....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zostały jeszcze 2 godziny pobierania i gramy :E *

 

 

*za 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko hype mi opadł, po 4 dniach walki z pre loadem odpuszczam i robię refund, czekam na wersję steam bo ich launcher to jedno wielkie nieporozumienie.

 

A co jest z ich launcherem nie tak? Na steam gry raczej szybciej nie pobierzesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie łącze liche bo 10mbps, ale 2 dni ściągania NON STOP przez noc i dało rade.

 

Panowie, złóżmy ofiarę z kozła lub drobiu to może Ci co mają preordery to dostaną niespodziankę i będą mogli odpalić dzień wcześniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Fajnie by było ;)

 

lmlIURS.jpg

 

nastawiłem o 1 w nocy i do teraz się ściąga a w dniu premiery trzeba będzie i tak dociągnąć jeszcze z jakieś 40GB

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

 

Teraz nasze Momentum 4K będzie miało co pięknego wyświetlać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko hype mi opadł, po 4 dniach walki z pre loadem odpuszczam i robię refund, czekam na wersję steam bo ich launcher to jedno wielkie nieporozumienie.

Próbowałeś gdzieś przenieść te pliczki i jakby zacząć ściągać od nowa? Nawet żadnego kodu błędu tu nie podałeś.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 3 tego typu komentarze widziałem na zagranicznych forach, że komuś stanęło pobieranie, ale nikt nic więcej nie pisał więc pewnie restart ściągania i klienta pomógł.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gra jest już na dysku

 

8az6aSQ.jpg

 

na start niestety mały problem i dziwna ikonka bez obrazka :(

 

UKsIrtq.jpg

 

na szczęście DevintArt nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o fajne ikonki do gier https://www.deviantart.com/crussong/art/Red-Dead-Redemption-II-Icon-815586355 ;)

 

teraz niecierpliwie czekam do premiery, jeszcze 2 dni Panowie, 2 dni i gramy w jeden z najbardziej epickich tytułów ostatnich lat :D

 

EDIT:

 

 

Brak RT nikomu tutaj nie będzie wadzić pozwolę sobie zacytować GOL'a który widział już PC'tową wersję:

 

RDRII na pececie wygląda zjawiskowo

 

widoki zapierają tu dech!

 

Ostre jak brzytwa tekstury odległych gór i inne widoki non stop zachęcały do zabawy

 

Tekstury i cały obraz są zdecydowanie ostrzejsze. Na zwykłym PS4 miałem wrażenie pewnego rozmycia sceny – na pececie prezentuje się to już krystalicznie czysto.

 

Poprawiono chociażby cienie, jeszcze bardziej zwiększono zasięg rysowania krajobrazu oraz ulepszono efekty oświetlenia, zarówno nocą, jak i za dnia. Nie zdziwiłem się, że futra zwierząt żyjących w świecie RDRII wydają się jeszcze bardziej realistyczne, ale to, że dopieszczono nawet wygląd igieł kaktusów, sprawiło, że zaniemówiłem.

 

mogę potwierdzić, że lista ustawień do regulacji praktycznie nie ma końca. Ekran opcji graficznych scrolluje się w dół dłużej niż końcowe napisy.

 

a na sam koniec perełka dla niepocieszonych że w grze nie będzie graficznych ubijaczy które sponiewierają ich RTX'y nawet bez RT

 

testowałem w rozdzielczości 4K na potwornej wręcz konfiguracji (i9900k 5 GHz, 2080Ti, 32 RAM-u), jednak – jak się okazało – aby za bardzo nie przesadzić, Rockstar pokazał mi mieszankę ustawień ultra ze średnimi, a nawet niskimi. Dzięki temu demonstrowana jeszcze robocza wersja zachowywała stały framerate w 4K, a ja mogłem przekonać się, że nie potrzeba mieć wszystkiego na „ultra”, by grafika zachwycała.

 

Źródło: gry-online

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś zdalna opcja, aby uruchomić kompa i nawigować tylko po pulpicie? Tzn, we wtorek będę w robocie 1 zmiana, np gra będzie już dostępna i będzie trzeba ściągnąć tego 1day pacza, i czy za pomocą smartfona idzie włączyć komputer i uruchomić rsl? Czy po prostu zostawić kompa odpalonego z rsl i nie kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Da się, ale to nie jest taka prosta sprawa. Jak miałem uprawnienia Administratora to miałem tak ustawione, że klikając w smartfonie odpalał się PC't na którym stał serwer i mogłem go np. zrestartować jednym kliknięciem. Tutaj dochodzi jeszcze Rockstar Games Launcher musiałbyś ustawić sobie pobieranie jak będziesz w domu i żeby się z automatu uruchamiał (wznawiało) po starcie PC'ta. Z poziomu smartfona zdalnie nie wskażesz opcji instalacji w R* Launcher ale sam program może startować razem z systemem więc jest możliwe wznawianie pobierania wcześniej rozpoczętej instalacji ;).

 

Ja uważam, że ogólnie szufladkowanie graczy na konsolowców i pecetowców jest chore. Gracz to dla mnie gracz. Jeśli ktoś pragnie zemsty na konsolowcach i vice versa to po prostu ma coś z banią :E

Żaden gracz nie powinien być na straconej pozycji.

 

Moim zdaniem, po prostu szkoda osób, które bardzo dużo czasu poświęciły na granie w Red Dead Online.

 

Dobrze że nie bawiłem się w trybie Online na konsoli bo teraz by mnie szlak trafiał że muszę zaczynać wszystko od nowa

 

Red Dead Redemption 2 bez funkcji cross-play oraz przeniesienia postaci

 

na konsolach BetaTesty (trybu Online) odbębnione więc można się teraz tym zainteresować jak trafi w finalnej wersji na PC'ta

 

produkcja ta prezentuje się w swojej ostatecznej, najbardziej dopieszczonej wersji.

 

i tyle w tym temacie :)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś gdzieś przenieść te pliczki i jakby zacząć ściągać od nowa? Nawet żadnego kodu błędu tu nie podałeś.

No o tym mówię, ich launcher nawet kodu błędu nie podaje. Error i tyle. Ściągnąłem na 3 różne dyski, mniej wiecej to samo się dzieje, error i co 5 minut trzeba klikać retry bo launcher sam nie potrafi rozpocząć ponownego ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gra jest już na dysku

 

https://i.imgur.com/HaPmmp1.jpg

 

na start niestety mały problem i dziwna ikonka bez obrazka :(

 

Co Wy macie jakieś dziwne problemy z ikonką :E

Gra jest zaszyfrowana to też ikonki nie ma skąd pobierać, jak zostanie odszyfrowana przy 0day patch to wszystko wróci na swoje miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Da się, ale to nie jest taka prosta sprawa. Jak miałem uprawnienia Administratora to miałem tak ustawione, że klikając w smartfonie odpalał się PC't na którym stał serwer i mogłem go np. zrestartować jednym kliknięciem. Tutaj dochodzi jeszcze Rockstar Games Launcher musiałbyś ustawić sobie pobieranie jak będziesz w domu i żeby się z automatu uruchamiał (wznawiało) po starcie PC'ta. Z poziomu smartfona zdalnie nie wskażesz opcji instalacji w R* Launcher ale sam program może startować razem z systemem więc jest możliwe wznawianie pobierania wcześniej rozpoczętej instalacji ;).

Jak już odpali kompa to żaden problem się połączyć z PC, przecież można zainstalować Teamviewera ;)

 

@up Dokładnie, na ten moment ikonka "linkuje" do nieistniejącego pliku .exe.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim 1day patchu tu mowa? :hmm: R* zapowiedział coś takiego ? :hmm: Z tego co mi wiadomo i tego co widzę na dysku, to brakuje tylko pliku wykonawczego "exe". On chyba nie będzie ważył kilka GB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona na ps4pro gdzie wyglądała pięknie później 90% skończone na XoneX gdzie uważam że wersja XoneX jest najlepiej wyglądającą grą obecnie na rynku a teraz na premiere steam łykam wersje PC. Jedyne obawy jakie mam to wymagania sprzętowe , GTAV do dziś potrafi dać po dupie mojej konfiguracji(rtx 2080ti/i9 9900k) dzięki "trawie" , według tego co napisało GryOnline to nie ma co liczyć na 4k/60fps bez sli 2080ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odpali kompa to żaden problem się połączyć z PC, przecież można zainstalować Teamviewera ;)

Albo chrome na kompie, chrome na komórce i pulpit zdalny.

Działa bez zarzutu. Używam regularnie.

 

Fakt. Problem z odpaleniem kompa jest jedynie.

Ale jak zostawisz włączony - zarządzasz sobie normalnie z pulpitu zdalnego w Chrome.

 

czesc kupilem red dead redemption 2 ,i wiecie czy sciagajac plik 150gb na laptopa i po wrzuceniu tego pliku na pc stacjonarnego bede mogl grac?tak to dziala w batlefield 1,prosze o odpowiedz

Bez problemu.

Ja tak zrobiłem.

 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim 1day patchu tu mowa? :hmm: R* zapowiedział coś takiego ? :hmm: Z tego co mi wiadomo i tego co widzę na dysku, to brakuje tylko pliku wykonawczego "exe". On chyba nie będzie ważył kilka GB :P

 

40GB w dniu premiery będzie do dociągnięcia. Gra ma ważyć 150GB a pobrało 109GB więc nie sam plik exe.

 

HaPmmp1.jpg

 

masz nawet w wymaganiach podane 150GB https://pclab.pl/news82105.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...